Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Artık spor salonu ve ofis için kablosuz, ucuz bir Nutribullet taşınabilir blender var

Artık spor salonu ve ofis için kablosuz, ucuz bir Nutribullet taşınabilir blender var

Nutribullet GO, stabil Nutribullet blender'a yapılan en son eklemedir ve aynı zamanda iki ilke de imza atmaktadır. 1) ilk kablosuz,taşınabilirNutribullet'ten blender ve 2) daha önce duyduğum bir markadan gelen ilk taşınabilir blender. Bana inanmıyor musun? Amazon'daki taşınabilir blender bölümüne göz atın. Veya buna gelin, kılavuzumuzu okuyun.en iyi taşınabilir karıştırıcılar. Eminim Sboly, Lahoku ve Topesct, örneğin, hepsi iyi markalardır, ancak Real Madrid'in şu anki orta sahası olabilecekler gibi görünüyorlar.


Taşınabilir bir blender, hareket halindeyken bir smoothie veya protein içeceği yapmanın harika bir yoludur. Bunu öncelikle spor salonunda (protein) veya ofiste (smoothie) yapardınız, ancak Nutribullet belki de iyimser bir şekilde bunun 'tepelerde yürüyüş için mükemmel' olabileceğini öne sürüyor. Mm-hmm.

Bazı alaycılar, 'Neden sadece evde bir smoothie yapıp, sonra da belki kullanışlı bir Termos'ta yanınıza almıyorsunuz?' diyebilir. Bununla birlikte, hamur haline getirilmiş meyve ve sebzeler oldukça hızlı bir şekilde dönmeye başlar. Karıştırdıktan birkaç saat sonra, oda sıcaklığında bir şişede kilitli zaman geçirdikten sonra alınan bir smoothie, besin içeriğini kaybeder ve hatta biraz kötü bir tat almaya başlayabilir.

Nutribullet Go: fiyat ve bulunabilirlik

Nutribullet GO(İmaj kredisi: Nutribullet)

İngiltere'de, Nutribullet Go şu anda Amazon'da gümüş renginde ve 49,99 £ fiyatla satılmaktadır. Diğer renkler (kırmızı, beyaz, siyah) Ağustos ayında aynı fiyattan gelecek.

Nutribullet Go'yu şimdi satın alın İngiltere'de


ABD'de, Nutribullet şimdiden dört rengin tamamında, sadece 29,99 $ karşılığında mevcut!

Nutribullet Go'yu şimdi satın alınABD'de


Avustralya'da, sadece 44 AU $ karşılığında siyah bir tane alabilirsiniz. Ancak Amazon Prime Day'den sonra stoklar sınırlı, bu yüzden acele edin!

Nutribullet Go'yu şimdi satın alınAvustralyada

Nutribullet Go: özellikler ve teknik özellikler

Nutribullet GO, dört farklı yüzey seçeneğiyle gelir

Resim 1 / 4

Nutribullet GO

(İmaj kredisi: Nutribullet)

Nutribullet GO, dört farklı yüzey seçeneğiyle gelir

Resim 1 / 4

Nutribullet GO


(İmaj kredisi: Nutribullet)
Resim 2/4

Nutribullet GO

(İmaj kredisi: Nutribullet)
Resim 3/4

Nutribullet GO

(İmaj kredisi: Nutribullet)
Resim 4/4

Nutribullet GO

(İmaj kredisi: Nutribullet)

Nutribullet şöyle diyor: 'Taşınabilir ve dayanıklı blender, her yerde, her zaman taze, lezzetli bir smoothie veya protein içeceğinin tadını çıkarabileceği anlamına geliyor, öğleden sonraları beni almaya geldiğinde, egzersiz yapmadan önce veya hareket halindeyken geç bir kahvaltı yapmadan önce enerji artışı sağlıyor.'

70W motor, 'protein karışımlarını ve smoothie'leri bir anda hazırlamak' için bıçakları 18.000 RPM'ye kadar döndürür. 70 Watt'ın çok fazla güç olmadığını anlamak için güç takıntılı bir dişli kafasına sahip olmanız gerektiğini düşünmüyorum, ancak Nutribullet'in bıçakları genellikle mükemmeldir, bu nedenle yumuşak meyve ve protein tozu için yeterli olmalıdır. Sadece bu şeyle fındık ezmesi yapmayı beklemeyin.

2200mAh pil, USB-C aracılığıyla 3 saatten daha kısa bir sürede tamamen şarj edilebilir ve bu, '20 karıştırma döngüsüne kadar' için yeterlidir. Yani şarj gerekmeden önce yaklaşık üç hafta boyunca günde bir smoothie!

Nutribullet GO, 'tek bir porsiyon için mükemmel boyutta' Dayanıklı 730ml Tritan kap ile birlikte gelir. Bardak hafiftir, dayanıklıdır ve BPA içermez.

Spor çantanızın içindekileri veya parmaklarınızı yanlışlıkla kıymaktan endişe ediyorsanız, artık endişelenmeyin. NutriBullet, tamamen monte edilmedikçe GO'nun açılmayacağını garanti ediyor - yani: kapak güvenli bir şekilde açık - ve bu nedenle rakamlarınız güvende. Ayrıca, hareket halindeyken her şeyi güvende tutmak için taban için bir bıçak koruyucusu vardır.

Beckham gibi karıştırın