Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Şimdi BU günlerce sıraya koyduğumuz Samsung Galaxy S21

Şimdi BU günlerce sıraya koyduğumuz Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy telefonları şu anda esnek ekran teknolojisinin ön saflarında yer alıyor.Samsung Galaxy FoldveSamsung Galaxy Z Flipkitle pazarına ilginç yeni biçim faktörleri getiriyor.


Yine de, Güney Koreli telefon üreticisinin esnek ekran kimlik bilgilerini kullanarak ekranın çerçevenin etrafında tamamen büküldüğü gerçek bir ekranı çevreleyen akıllı telefon üretmek için çalıştığı söylentileri dolaşıyor (gibiXiaomi Mi MIX Alpha).

Heyecan verici bir şekilde, bu Samsung surround ekranlı el cihazının neye benzeyebileceğini en iyi şekilde gördük, bu yeni video fragmanı, çarpıcı bir ekranı ve kamera gizleme mekanizmasına sahip bir telefonu ortaya çıkarıyor.

Bu videoda gösterilen Samsung Galaxy telefon, geleceğin teknoloji tasarımcısının izniyle gelirGiuseppe Spinelli, teknoloji sitesi tarafından ortaya çıkarılan resmi bir Samsung patent başvurusuna dayanarak videoyu hazırlayanLetsGoDigital.

Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi nezdinde dosyalanan ve 29 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bu patentte, çok sayıda etrafı saran ekranlı ve kayan mekanizmalı cihaz tasvir edilmiş ve el cihazının çerçevesinin olmadığı en dikkat çekici gösteri cihazları esnek ekran tarafından kaplandığı için görünür.


Bunu mümkün kılan anahtar teknoloji, ışığı iletebilen şeffaf bir muhafaza kullanan ahizedir. Bunun izin verdiği harika bir özellik, telefonun bir bukalemun gibi davranması, onu çevreleyen veya açık olan rengi algılaması ve ardından bu rengi etrafını saran ekranına yansıtmasıdır (ancak bu kesinlikle telefonu bulmayı zorlaştıracaktır. nereye koyduğunuzu unutun!).

Burada tasvir edilen kayma mekanizmasına gelince, bu, kamera dizisinin ve sensörlerin gizlenmesine ve dolayısıyla tüm ekran görüntüsünü kesintiye uğratmamasına izin vererek fütüristik bir görünüm sağlar.

Burada Pingtwitter'te bu son konsept tasarımın inanılmaz göründüğünü düşünüyoruz ve kayan telefon mekanizmalarının kesinlikle ileriye dönük uygulamalara sahip olduğunu gösteriyor. Tabii ki, rüya ekran altı kameralara sahip olmak, ancak bunun gerçekleşmesi için (ve kesinlikle kamera kalitesinden ödün vermeden) bir süre daha bekleyeceğimizi düşünüyoruz.


Çevreleyen ekran teknolojisi de kaliteli görünüyor ve Samsung'un kavisli kenarlı ünlü Infinity ekranlarının doğal bir evrimi gibi görünüyor. Çerçevesini tamamen kaplayan bir ekrana sahip bir telefon lüks olurdu. Bu teknoloji yakında çıkacak olabilir mi?Samsung Galaxy S21? Pek olası değil, ama umut edebiliriz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 FE 5G fırsatları Planları Unlocked Mint Mobile USHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz