Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Artık iOS ve Android'de Sky Cinema, Entertainment ve Hayu için TV çevrimdışı görüntüleme nihayet geldi

Artık iOS ve Android'de Sky Cinema, Entertainment ve Hayu için TV çevrimdışı görüntüleme nihayet geldi

Artık TV aboneleri, seçtikleri cihaz aktif bir internet bağlantısına sahip olmadığında izlemek için filmleri ve televizyon şovlarını indirebilirler. Yepyeni işlevsellik, Sky Cinema, Hayu ve Eğlence kartlarında mevcuttur.


Özellik ilk olarak 25 Ocak 2018'de Now TV Streaming Stick ile birlikte duyuruldu ve 'yıl sonuna kadar' kullanılabilir olacağına dair belirsiz bir sözle - Now TV'nin oldukça ağır bir farkla kaçırdığı kendi kendine empoze edildi.

Geçen ayın sonlarında Now TV, isteğe bağlı içeriği iOS ve Android cihazlara kaydetme özelliğini kullanıma sunmaya başladı. Yeraltı trenleri, uçuşlar ve yurtdışındaki tatiller dahil olmak üzere akıllı telefonunuza veya tabletinize içerik aktaramamanız için çok sayıda neden vardır.

Pingtwitter'e konuşan Now TV sözcüsü şunları söyledi: & ldquo; Artık TV içeriği Now TV uygulaması üzerinden ilk kez indirilebilir.

Now TV ile uyumlu tüm iOS ve Android cihazlarda hareket halindeyken görüntüleme için içerik indirebilirsiniz. Herhangi bir müşteri, İndirilenler işlevine erişmek için Now TV uygulamasının güncellenmiş bir sürümünü bugünden itibaren manuel olarak indirebilir. '


Apple App StoreNow TV uygulaması listesi, 'filmleri ve şovları indirme: her zaman, her yerde - yurt dışında veya çevrimdışı bile keyfini çıkarın' yeteneğini tanıtan bir ekran görüntüsü ile güncellendi. Ancak, uygulamanın Android sürümü play.google.com/store/apps/detailshala yalnızca geçen yıldan beri uygulamada bulunan bir özellik olan Çocuk şovlarını indirme özelliğini tanıtıyor.

Bugünün en iyi Sky Now TV Sky Cinema geçiş fırsatları 997 Amazon müşteri yorumu 2 Aylık Sky Movies Pass For ... Amazon £ 44.99 2x 2 Months Sky Movies Pass ... Amazon £ 64.99 View 4 Months Sky Movies Pass For ... Amazon £ 69.99 İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Çevrimdışı izlemek üzere filmleri, reality TV şovlarını ve kutu setlerini indirmek için, telefonunuzda Now TV uygulamasının yüklü olduğundan emin olmanız gerekir.iOSve play.google.com/store/apps/detailscihaz.

Çevrimdışı izlemek istediğiniz şov veya filme gidin. Bilgi ekranının sağ üst köşesinde bir indirme simgesi varsa videoyu cihazınıza kaydetmek için ona dokunun.


Bir şovu veya filmi indirdikten sonra izlemeye başlamak için 30 gününüz olacak.

İzlemeye başladıktan sonra, 30 günün bitimine 48 saat kala istediğiniz kadar izleyebilirsiniz ve indirdiğiniz içerik silinir. Akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydedilen tüm indirmeler, o cihazda Now TV hesabınızdan çıkış yaptığınız anda kaldırılacaktır.

Now TV indirmelerinde de bazı küçük kısıtlamalar vardır. Örneğin, bir şovun aynı bölümünü yalnızca iki kez indirebilirsiniz. Bundan sonra bölümü çevrimdışı izleyemezsiniz.

Artık TV aboneleri, indirilen programları yalnızca indirildikleri cihazda izleyebilirler - indirme işlemlerini başka cihazlara aktarma yeteneği yoktur.


Dikkat edin - Sky, Now TV hizmetindeki her şov için indirme sunma hakkına sahip değildir, bu nedenle indirme simgesi bazı içeriklerde grileşir.