Close

Şimdi TV Smart Stick, Amazon Fire TV Stick'e karşı

Takmaya hazır her türlü akıllı dongle ve kutuyu satın alabilirsiniz.büyük ekran televizyonunuzve oturma odanıza (veya TV'niz nerede olursa olsun) bir film, TV ve müzik içeriği dünyası getirin - ve burada en iyi akış çubuklarından ikisine daha yakından bakacağız.

Yani,Şimdi TV Smart StickveAmazon Fire TV Çubuğu, hem televizyonunuzdaki boş bir HDMI bağlantı noktasına sığan hem de bir uzaktan kumanda ile birlikte gelen küçültülmüş plastik parçalar. Paranı hangisine harcamalısın? Hadi bulalım.

Daha fazlasını okuyun: Amazon Fire TV Stick 4K incelemesi

Şimdi TV Smart Stick, Amazon Fire TV Stick'e karşı: Tasarım ve özellikler

Şimdi TV Smart Stick


Şimdi TV Smart Stick

Çıkıntılı bir HDMI fişi ile aşağı yukarı aynı boyutta olan bu iki akış çubuğunun tasarımları arasında seçim yapacak çok şey yok. Uzaktan kumandalar da çok benziyor, her ikisi de siyah plastik plakalar, ancak Now TV'nin biraz daha hoş göründüğünü düşünüyoruz.


Now TV Smart Stick'in (yukarıda) neden çok benzediğini merak ediyorsanızbir Roku çubuğuBunun nedeni, temelde yalnızca Sky hizmetleri önde ve merkezde yeniden yapılandırılmış bir Roku olmasıdır. Yine de Rokus'u seviyoruz, bu yüzden Now TV cihazı için kesinlikle olumlu.

Amazon Fire TV Stick, Full HD veya 1080p'ye kadar içeriği görüntüleyebilir, bu nedenle, en son çıkanların beğenileri tarafından sunulan en son 4K çözünürlükler olmasa bile resim yeterince iyi olacaktır.Apple TV,Nvidia Kalkanıve yeniAmazon Fire TV.


Bu arada Now TV Smart Stick şimdilik yalnızca 720p akış gösterebiliyor ve 1080p yıl sonuna kadar vaat ediliyor. Umalım ki geç değil, daha erken olsun - 720p hemen hemen kabul edilebilir, ancak televizyon ekranları sadece büyüyor. Bu arada, bu çubukların her ikisinde de güç sağlamak için bir şebeke adaptörü bulunur.

En iyi medya akışlarında en iyi fiyatlar Google Chromecast Ultra Google Chromecast Ultra JD Williams £ 69 GörüntüleTüm fiyatları görünApple TV 4K 32 GB pdt.tradedoubler.com/clickKRCS pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdi TV Smart Stick, Amazon Fire TV Stick'e karşı: Özellikler

Amazon Fire TV Çubuğu

Amazon Fire TV Çubuğu

Uzaktan kumandalar, video ve müzik akışlarınızda ve yerleşik menüler arasında nispeten kolaylıkla gezinmenize olanak tanıyan kullanımı basit düğmelerle bu akışlı dongle'ların işlevselliğinde büyük rol oynar.


Her iki uzaktan kumanda da, izlemek için belirli bir filmi veya bir televizyon dizisini veya belirli bir aktörün yer aldığı filmleri bulmaya çalışırken sizi çok fazla yazı yazmaktan kurtaracak sesli arama özelliğine sahiptir. Amazon'un uygulaması burada bir avantaja sahip, çünkü çalmayı kontrol etmek için sesinizi de kullanabilirsiniz.

Daha da iyisi, Fire TV Stick, Amazon'un Alexa dijital asistanıyla birlikte gelir, böylece bir Amazon Echo'da edindiğiniz on binlerce Alexa becerisine erişebilirsiniz: akıllı evinizi kontrol edin, hava tahminini alın, pizza sipariş edin ve yakında. Sky and Now TV'nin şimdilik burada rekabet edecek hiçbir şeyi yok.

Bunun da ötesinde, hem Amazon Fire TV Stick hem de Now TV Smart Stick, televizyonunuzdaki gücü ve ses seviyelerini kontrol ederek sizi birden fazla uzaktan kumandayla uğraşmaktan kurtarabilir - bugün piyasadaki setlerin çoğu uyumlu olacaktır. sadece temel bilgileri ele alacaksınız.

Amazon Fire TV Stick için en iyi fiyatlar 73 Amazon müşteri yorumları Amazon Fire TV Stick Lite BT Mağazası 29,98 TL AMAZON Fire TV Stick'i ... JD Williams 49,99 TL Amazon Fire TV Stick'i ile ... 365games.co.uk £ 59.21 Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdi TV Smart Stick, Amazon Fire TV Stick'e karşı: Yazılım ve içerik

Şimdi TV Smart Stick

Şimdi TV Smart Stick

İki HDMI bağlantı noktasında aralarında geçiş yapıyorsanız, belki de iki çubuktaki en büyük farklılıkları fark edeceksiniz. Amazon, Amazon Video ve Amazon Music gibi Amazon Prime hizmetlerini tercih ederken, Now TV, Sky kanal paketlerini öne ve merkeze koyuyor.

Yani, Grand Tour'u görmek istiyorsanız, Amazon çubuğu iyi bir bahis; Game of Thrones'u tercih ediyorsanız, Now TV cihazı daha iyi bir seçenek olabilir. Netflix yakın zamanda eklenmiş olsa da, Now TV çubuğunda Amazon hizmetlerini alamazsınız ve bunun tersi de geçerlidir. Freeview yakalama uygulamaları her ikisinde de mevcuttur.

Now TV Smart Stick, Sky kanalları için mükemmel bir portaldır ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört kartınız veya paketiniz vardır: Eğlence (ayda 7,99 £), kutu setlerini ve Sky Atlantic, Sky Cinema (ayda 9,99 £), Sky Sports (33,99 £ / ay) ve Çocuklar (2,99 £ / ay). Bu çok gibi gelebilir, ancak uydu aboneliğinden daha ucuzdur.

Now TV Smart Stick daha iyi premium kanallara sahipse, Amazon Fire TV Stick daha geniş bir kanal ve uygulama yelpazesine sahiptir. Daha önce bahsettiğimiz gibi Amazon Video ve Netflix'in yanı sıra Spotify ve bir dizi başka Android oyunu ve uygulaması elde edersiniz.

Daha az 300 Amazon müşteri yorumu için Now TV Smart Box'a yükseltin ŞİMDİ 1 Aylık Sky ile TV Kutusu ... Amazon Prime 169,99 £ ŞİMDİ 3 ile TV Smart Box Görüntüle ... Amazon Prime 199,84 £ ŞİMDİ 2 ile TV Smart Box Görüntüle . Amazon 199,99 TL Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Şimdi TV Smart Stick vs Amazon Fire TV Stick: Fiyat

Amazon Fire TV Çubuğu

Amazon Fire TV Çubuğu

Now TV Smart Stick'in gerçekten öne çıktığı başka bir alan daha var - fiyat. Birini sadece 14,99 £ karşılığında alabilirsiniz, ancak Sky paketleri buna ek olarak ek ücrete tabidir, bu nedenle giriş fiyatı gerçekten sadece Freeview ve diğer birkaç uygulama içindir.

Bu arada Amazon Fire TV Stick, şu anda Amazon'dan 39.99 £ 'a perakende satış yapıyor ve Prime hesabı (en iyi ses ve video içeriğinin çoğu için gerekli) ayda 7,99 £ veya 79 £ / yıla mal oluyor. Bu Prime hesabı, Amazon siparişleri için hızlı teslimat gibi bir dizi başka bonusla birlikte geliyor.

15 sterlin altındaki bir kuruşla, Now TV Smart Stick, eski bir televizyona basit bir TV yakalama uygulaması akıllıları eklemek istiyorsanız, gerçekten zahmetsizdir. Sky paketleri yakında toplanabilir, bu nedenle Amazon Fire TV Stick, ne izlemek istediğinize bağlı olarak genel olarak daha değerli olabilir.

Ve gerçekten de her şey aşağı iniyor - bunlar donanım açısından çok benzer cihazlar ve hatta Alexa gibi uyarılarla bile, seçiminizi etkileyecek olan içerik gerçekten. Sky kanalları, spor ve filmler için Now TV çubuğunu edinin; Amazon Video ve diğer Sky dışı uygulamalardan daha iyi bir seçim için Fire TV çubuğunu kullanın.

  • 500 £ altında bir 4K TV'ye mi ihtiyacınız var? best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500