Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Artık Elon Musk'tan bir alev makinesi satın alabilirsiniz.

Artık Elon Musk'tan bir alev makinesi satın alabilirsiniz.

Elon Musk, Tesla, SpaceX, Hyperloop veSıkıcı Şirket, iyi anlamda biraz eksantrik olmasıyla tanınır. Şimdi bunu bir alev makinesi yapıp satarak bir sonraki aşamaya taşıyor.


  • Elon Musk'ın Hyperloop podunun saatte 200 mil hızla parçalanmasını izleyin
  • Pingtwitter Sürücüler: Tesla Model S P90D, geleceğin şimşek çakan bir görüntüsüdür

Mars'ı kolonileştirmeye yardım etmeye çalışan Musk, yeryüzünde çukur kazmakla meşgul. Boring Company'nin, insanların yüksek hızda seyahat etmelerine, trafiği azaltmalarına ve yeryüzündeki geçişi hızlandırmalarına ve Mars'ta yeraltında yaşarken radyasyondan kaçınmalarına olanak tanıyan tüneller oluşturacağı fikri. Ayrıca alev makinesi satıyor. Bağlantı nedir?

Bağlantı hemen hemen yok. Musk, The Boring Company'ye gülmek için şapka satmaya başladı - bu onu çalıştırmak için para verirmiş gibi yaptı. Sonra şaka olarak, tükendiklerinde alev makinesi satmaya başlayacağını tweetledi. Daha sonra 50.000 şapka satışı (1 milyon dolar olarak da bilinir) ve onu gerçekten takip ediyor.

& Ldquo; Dünyanın en güvenli alev makinesi & rdquo; şu anda için ön sipariş verilebilirThe Boring Company web sitesi500 dolar, yani yaklaşık 360 sterlin. ABD'deyseniz, endişelenmeniz gereken tek şey bu, çünkü yasa 3 metreden daha az alevli alev püskürtücüler yasaldır, öyle görünüyor. İşte ateş ediyor:

Elon Musk (@elonmusk) tarafından paylaşılan bir yayın


Tarafından 27 Ocak 2018 tarihinde 16:53 PST tarihinde yayınlanan bir fotoğraf

Sadece güvende olmak için Musk, yaklaşık 22 £ olan 30 $ 'a & ldquo; overpriced bir Boring Company yangın söndürücü & rdquo; satıyor. Bu açıklamada şöyle: & ldquo; Kesinlikle başka bir yerden daha ucuza bir tane satın alabilirsiniz, ancak bu, havalı bir çıkartma ile birlikte gelir ve düğme rahatça yukarıda yer alır. & Rdquo;

Web sitesi, Flamethrower'ın ilkbahar döneminden itibaren ABD dışına gönderileceği, ancak bunun için önemli vergileri ödemeniz gerektiği konusunda uyarıyor. Tamamen buna değer, değil mi? İşte Elon, alev makinesi çalışırken korkunç bir eğlence yaşıyor.


/p/BeeYW0NA1HU/

27 Ocak 2018 tarihinde 17:29 PST tarafından yayınlanan bir fotoğraf