Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Artık Watch Dogs 2'de her şeyi (robotlar dahil) hackleyebilirsiniz.

Artık Watch Dogs 2'de her şeyi (robotlar dahil) hackleyebilirsiniz.

Köpeğin çantadan sıkıca sızmasıyla (konuşma dilinin bizden daha iyi olduğuna eminiz), Ubisoft, Watch Dogs 2'yi resmen duyurdu ve distopik sanal alan devamı hakkında yeni ayrıntılarla dolu bir sunucu ortaya çıkardı.


  • Zamanın unuttuğu 10 video oyun konsolu

Yeni kahramanı Marcus Holloway olarak (ilk oyunun kişiliğinin boşluğuna dair bir işaret yok, Aiden Pearce), artık orijinal oyunda hepimizin umduğu yaratıcı özgürlüğün muhcine sahip olacaksınız. Başlangıç ​​olarak, artık hemen hemen her şeyi hackleyebilirsiniz - arabalar, kameralar, dronlar ve robotların hepsi merhametinize. Buradaki fikir şudur - eğer bir çipi varsa, onu kesip atabilirsiniz.

Örneğin, arabalar artık hacklenebilir ve uzaktan kontrol edilebilir, bu da daha dinamik oyunlar sırasında savaş ve dikkat dağıtıcı unsurlara yeni bir avantaj kazandırır. Yine de nakit para ve bilgi için telefonları hackleyebilirsiniz, ancak aynı zamanda telefonları dikkat dağıtmak için de kullanabilirsiniz - aslında, artık aynı anda birden fazla telefona ve cihaza girebilirsiniz.

Gear bilge, yeni adam Holloway sadece telefonu ve bir silahla kavgaya girmiyor (hepsi artık 3D baskılı ve oyunda özelleştirilebilir - bu kadar 2016), şimdi size bir savaşta ve sızmada yeni avantaj. Uzaktan kumandalı bir RC araba (arsız tuş takımı erişimi için uzatılabilir bir kol ile tamamlandı), bir drone (daha fazla hava keşif ve shenanigan) ve düşmanları hızlı ve sessiz bir şekilde teslim etmenize olanak tanıyan yeni bir bilardo yakın dövüş silahı var.


Orijinal oyunda hem müttefik hem de düşman olarak görev yapan ilk oyundaki kanunsuz hackleme grubu Dedsec de geri dönüyor. Artık daha çok havalı bir çocuk kulübü gibi, hackleme istismarlarınız size takipçi kazandırıyor. 2016 kıvrımına sahip bir XP sistemi düşünün ve çok uzakta değilsiniz.

Watch Dogs 2, 15 Kasım'da PS4, Xbox One ve PC'ye gelecek. U-Play Shop'a özel Collector's Edition da dahil olmak üzere çeşitli sürümlerde ön sipariş verebilirsiniz, hatta 15 cümle ve 10 'duygu' ile tamamlanmış, uygulama kontrollü, kutu şeklinde bir robot içerir. Size 149,99 $ 'a geri dönecek.


Üzerinden:VG247

Neden kontrol etmiyorsunuz:FIFA 17 geliyor ve Battlefield 4'ün Frostbite 3 motorunda çalışıyor