Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Nubia Red Magic 5G kılavuzu: Bu oyun telefonunu satın almalı mısınız?

Nubia Red Magic 5G kılavuzu: Bu oyun telefonunu satın almalı mısınız?

Nubia Red Magic 5G, piyasada büyük bir sıçrama yaptı.en iyi oyun telefonlarıRazer ve Asus'un beğenisini kanıtlayan 2020 yazında piyasaya sürüldüğünde, Samsung ve Apple gibi daha geleneksel üreticilerin çok fazla rekabeti olduğunu kanıtladı.


Red Magic 5G, daha sürükleyici bir deneyim için bu geniş ekran ile 6.65 inçlik güzel bir 1080 x 2340 AMOLED ekrana sahiptir. 144 Hz yenileme hızı, çok az gecikme veya ekran yırtılması olmadan inanılmaz derecede pürüzsüz bir ekran görüntüsü sunar.

Boyut açısından oldukça büyük bir cihaz ve daha geleneksel el cihazlarına kıyasla form faktörü olarak biraz daha tıknaz, ancak bunun bir nedeni var. Red Magic 5G, Android'de bulunan en grafik yoğun oyunlardan bazılarını oynadığınız uzun oturumları desteklemek için özel olarak tasarlanmış özellikler ve bileşenlerle doludur.

Ama sizin için doğru oyun telefonu mu? Bu, satın almalıyım kılavuzunun yardımcı olması için tasarlanmıştır.

Bugünün en iyi Nubia Red Magic 5G fırsatları Nubia Red Magic 5G Oyun... Amazon $544,99 Nubia RedMagic 5G Game Mobile'ı Görüntüle... Amazon Prime 899 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz

Nubia Red Magic 5G: Satın almalı mıyım?

Nubia Red Magic 5G


(İmaj kredisi: Nubia)

Red Magic 5G'ye sahip olmak istemek için birçok neden var. Bir önceki modele kıyasla 16.000 RPM ve maksimum %30 hava hacmi artışı ile aktif bir sıvı soğutma sistemine sahip oluyorsunuz. Bu, eskisinden %200 daha soğuk bir el cihazına sahip olduğunuz anlamına gelir, bu da CPU'nuz ısınmaya başladığında gerçek bir fark yaratır.

Red Magic 5G, telefon portre modunda kullanıldığında omuz düğmeleri gibi çalışan yerleşik profesyonel tetikleyicilere sahiptir. 300Hz dokunmatik örnekleme oranıyla 2ms dokunmatik gecikmeye sahipler, bu da onları PUBG Mobile ve Fortnite gibi atıcılar için ideal hale getiriyor. Gelişmiş parazit önleme özelliği ile bu, Red Magic 5G'yi piyasadaki diğer telefonlardan ayırmanın harika bir yoludur.


Nubia Red Magic 5G: teknik özellikler

Nubia Red Magic 5G

(İmaj kredisi: Nubia)

Özellikler açısından, Red Magic 5G'nin övünecek çok şeyi var. 12 GB'a kadar LPDDR5 RAM ve 256 GB'a kadar ROM UFS 3.0 ile 2.84 GHz'e kadar saat hızları sunan bir Qualcomm Snapdragon 865 işlemciye sahiptir. Hareket halindeyken yoğun oyun seansları için ideal kılan güçlü bir kombinasyondur.


Adından da anlaşılacağı gibi, Red Magic 5G, tüm önemli bölgeleri destekleyen çift 5G moduyla 5G'ye hazır. Bu, 3,0 Gb/sn'ye varan yükleme hızı ve 7,5 Gb/sn'lik indirme hızıyla (bölgenize bağlı olarak) daha hızlı ve sorunsuz bir deneyim ve Wi-Fi 6'nın gücüyle %38'e kadar daha hızlı bir deneyim anlamına gelir.

Nubia Red Magic 5G: özellikler

Nubia Red Magic 5G

(İmaj kredisi: Nubia)

Bu 144 Hz, oyun oturumlarınızda gerçek bir fark yaratır. Her oyun bu kadar yüksek bir yenileme hızını desteklemez, ancak özellikle yarışçılar veya twitchy platform oyunları gibi daha hızlı türleri oynarken büyük bir fark yaratır. Red Magic 5G ayrıca yerleşik bir dokunmatik koreograf olarak hizmet veren kendi algoritmasına sahiptir. Başka bir deyişle, telefon oyun içindeki kare hızını otomatik olarak ayarlayarak kekemeliğin azalmasına yardımcı olur.

Söz konusu ekran %100 DCI-P3 renk gamına, 4096 seviye akıllı parlaklık kontrolüne, gelişmiş göz koruması için DC karartma ve gözleri daha fazla rahatlatmak için düşük mavi ışığa sahiptir. Daha uzun oyun seanslarının keyfini çıkarırken, bu tür özellikler genel konforunuzda gerçekten büyük bir fark yaratabilir.


Nubia Red Magic 5G: bilmeniz gereken diğer her şey

Nubia Red Magic 5G

(İmaj kredisi: Nubia)

Görsel departmanı destekleyen Red Magic 5G, çift stereo hoparlör, 7.1 kanal surround ses ve 4D gerçekçi titreşim geri bildirimi ile sürükleyici bir ses kurulumuna sahiptir, böylece attığınız her köşeyi ve ateş ettiğiniz her mermiyi gerçekten hissedebilirsiniz. Bu omuz tetikleriyle birleştiğinde, toplam paket tam orada cebinizde.

Oyun telefonları, özel bir oyun modundan gerçekten yararlanıyor ve Red Magic 5G de farklı değil. Game Space 2.1 modu, akıllı bir performans ve ekran güçlendirici kullanır, gelecekteki övünme hakları için en iyi oyun anlarınızı otomatik olarak kaydeder ve yerleşik soğutma fanını aktif olarak kontrol etmenizi sağlar. Oh, ve bunun bir telefon olduğunu unutmayalım, bu nedenle 65MP ana kamera, 8MP geniş kamera ve 2MP makro dahil olmak üzere (olağanüstü değilse) iyi bir kamera üçlüsü bekleyin.

Nubia Red Magic 5G: Kontrol edilecek alternatif cihazlar

Nubia Red Magic 5G

(İmaj kredisi: Nubia)

Alternatifler söz konusu olduğunda, oyun telefonu pazarı bol miktarda bulunur. Oyunculara yönelik belirli modeller açısından, güçlü Razer Phone 2 (etkileyici ekranı ve daha fazla daldırma için büyük hoparlörleri ile) ve ciddi derecede güçlü Asus ROG Phone 3 (oyun merkezli özellikler ve çok yönlü solungaçlarla dolu) var. güçlü CPU).

Akıllı telefon pazarının daha geleneksel tarafında, geniş bir ekran ve güçlü bir bileşen seti istediğinizde Apple iPhone 12 (App Store'un önemli oyun kitaplığına erişim sunar) ve One Plus 8 Pro ve Samsung Galaxy S21 Plus var. Android'de oyun oynamak için.

Bugünün en iyi Nubia Red Magic 5G fırsatları Nubia Red Magic 5G Oyun... Amazon $544,99 Nubia RedMagic 5G Game Mobile'ı Görüntüle... Amazon Prime 899 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz