Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • NVIDIA 3D Vision 2 incelemesi

NVIDIA 3D Vision 2 incelemesi

3D Vision 2 fırsatları

NVIDIA, 3D'nin kirli bir kelime haline gelmesini engellemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve grafik ustası bunu Nvidia 3D Vision 2 ile yaptı.


Stereoskopik öncüler NVIDIA, 3D'nin kirli bir kelime haline gelmesini önlemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve grafik santrali de bunu yaptı.Nvidia 3D Vision 2. 3D donanımdan içeriğe kadar pek çok duff teklifi var ancak NVIDIA, PC oyuncularının stereoskopik tavşan deliğinde dolaşmak için mükemmel bahisçiler olduğunu biliyor.

Bu anlamda, yeni NVIDIA 3D Vision 2 gözlükleri ve uyumluAsus VG278H düz panelLightBoost onaylı masaüstü ekranı, piyasadaki oyuncular için en iyi 3B çözümlerdir - hiçbiri yok.

NVIDIA 3D Vision 2 Gözlük: Tasarım

NVIDIA'nın pazarlama ekibi, oyunculardan gelen geri bildirimleri dinlemiş ve ilk nesil kitlesel pazar 3D gözlükleriyle karşılaştığı tüm sorunları tamamen düzeltti. 3D Vision 2 gözlükler hala aktif deklanşör 3D teknolojisini kullanıyor ancak yüzde 20 daha büyük, daha fazla arka plan ışığını engelliyor ve uzun oyun seansları için yüzümüzde daha rahat. Yine de çok büyük bir bonk var, bu yüzden terli oyun seansları sırasında gözlük kayması hiçbir zaman sorun olmadı, ancak daha küçük nozullu kişiler için NVIDIA, daha sıkı lastikli farklı tutamaklar ekledi.

Yine de havalı görünüyorlar mı? Tabii ki, bu yankılanan bir hayır, ancak çok fazla PC oyuncusunun, modanın kararsız rüzgarları hakkında bir fare derisi olduğunu hayal edemiyoruz. Yeni siyah değiller diyelim.

NVIDIA 3D Vision 2 Gözlükleri: Özellikler


Pakette, NVIDIA, gözlükleri şarj etmek için yalnızca birkaç saat süren ve saatler süren oyun için bir USB kablosu içerir. Ayrıca harici bir IR alıcısı da vardır, böylece takılmaları gerekmez.

Bizim gibi, zaten ilk NVIDIA çözümüne sahipseniz, her şeyin geriye dönük olarak uyumlu olduğunu görmekten memnuniyet duyacaksınız. Bu, halihazırda sahip olduğumuz IR alıcısını kullanabileceğimiz ve tek bir gözlük için 99 £ RRP ödeyebileceğimiz veya gözlükleri ve alıcıyı 149 £ karşılığında satın alabileceğimiz anlamına geliyor. Bu kulağa pahalı geliyorsa, konsollar ve diğer multimedya 3B ürünleri için alternatifleri düşündüğünüzde, bunun en ucuz yol olduğunu uzun süre fark edeceksiniz.

NVIDIA 3D Vision 2 Gözlükleri: 3D teknolojisi


İşte bilim. Gözlüklerin içinde NVIDIA'nın gelişmiş aktif deklanşör teknolojisi var ve öldürücü güncelleme Lightboost teknolojisidir. Eski 3D teknolojisinin puslu gri 3D çıktısında her zaman ayrıntıları kaybettik, ancak yeni gözlükler iki kat daha fazla parlaklık sunuyor. Düzgün çalışması için, bunun uyumlu bir düz panel tarafından desteklenmesi gerekiyor ve bu yüzden onları çarpıcı Asus VG278H'de test ettik.

Şimdi, evde yazılacak çok sayıda 3B içerik olmasaydı, üzerine yazıldığı damganın arkasına değmezdi. Neyse ki, NVIDIA oyuncuları utanç verici bir zenginliğe sahipler ve yeni nesil 3D oyunların mümkün olan en iyi oynatma için optimize edildiğinden emin olmak için oyun geliştiricileriyle ortak çalıştı. Full HD'de oynayabileceğimiz 550'den fazla 3D oyun var ve 3D oynatma farklı oyunlarda çeşitlilik gösterse de, Battlefield 3 ve Batman Arkham City gibi en iyi sertifikalara sahip olanlar tek başına giriş fiyatına değer.


NVIDIA 3D Vision 2 Gözlükleri: Performans

Tüm çanlar ve ıslıklar açıkken tam 3D HD'de oyun oynamak için kaputun altında yeterince suya ihtiyacınız var. Battlefield 3 ve Batman Arkam City görsel olarak mükemmel bir mükemmellik ve 6GB'lık bir NVIDIA beyaz kutu sistemine, Intel'in amiral gemisi çekirdek i7 işlemcisine ve SLI modunda bağlanmış iki GeForce GTX 580 kartına sahip olduğumuz için şanslıydık. Bu, her şeyi 11'e kadar pompalayabileceğimiz anlamına geliyordu ve Battlefield 3 nasıl bir yolculuktur.

Ekrandan çıkan şeylerin algılanması değil, 3D Vision 2 gözlüklerinin benzersiz bir derinlik sunması ve geliştiriciler çarpıcı bir daldırma hissi sunmak için ön planda, orta planda ve arka planda düzgün hileler kullanmasıdır.

Doldurma eğiminde 3D kaydırıcıyla oynamaktan da mutluyduk ve uzun seanslardan sonra bildirecek baş ağrımız olmadı. Asgari gölgelenme deneyimledik, ancak bu, 3D'yi düşürerek kolayca düzeltildi ve Lightboost teknolojisinin NVIDIA için büyük bir kazanç noktası olduğuna kefil olabiliriz.

NVIDIA 3D Vision 2 Gözlükler: ASUS VG278H düz panel

Battlefield 3D'yi Asus'un böylesine çarpıcı bir düz oyun panelinde oynayabildiğimiz için şımarıktık. 27 inçlik LED ekran full HD'dir, NVIDIA'nın 3D teknolojisi ile başa çıkmak için 120 Hz yenileme hızına ve hızlı 2 ms yanıt süresine sahiptir. Asus ayrıca bir 3D HDMI 1.4 girişi ve bir Dual-link DVI girişi atıyor. Bir şey olursa, başlangıçta biraz fazla parlak olsa da, menüdeki kapsamlı ayarları kullanarak düzeltmek için yeterince kolaydı.

Bulabildiğimiz en ucuz Asus VG278H düz paneli 565 £ 'danExpansysbiraz pahalı ama yine de harika bir monitör. Gerçekten büyük bir fark yaratan Lightboost teknolojisini nasıl eklediniz ve bu beş üründen beşi.


NVIDIA 3D Vision 2 Gözlükleri: Karar

NVIDIA 3D Vision 2 gözlükler ve Asus VG278H düz panel bir arada beş yıldızlı ürünlerdir. NVIDIA'nın Lightboost'lu yeni 3D teknolojisi juju'su, grafik şirketinden harika bir güncelleme ve muhteşem Asus VG278H düz panel ile güzel bir şekilde tamamlanıyor.

Tamam, yine de herkes için olmayacak, ancak üçüncü boyuta bakan PC oyuncuları için bu, paranın satın alabileceği en iyi 3D çözümdür.


NVIDIA 3D Vision 2 gözlük kullanılabilirliği: Şimdi çıktı

NVIDIA 3D Vision 2 gözlük fiyatı: 149 £