Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nvidia, RTX 3060 stok sıkıntısıyla mücadele etmek için madencilere karşı sert önlemler alıyor

Nvidia, RTX 3060 stok sıkıntısıyla mücadele etmek için madencilere karşı sert önlemler alıyor

Nvidia RTX 30 GPU yelpazesini elde etmek inanılmaz derecede zordu, ancak markanın yaklaşmakta olan RTX 3060'ı 'oyuncuların eline' geçirmesine yardımcı olmak için bir planı var - ve tamamen başka bir ürünü piyasaya sürmeyi içeriyor.

Nvidia RTX 3060 önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor ve gücünü kripto para madenciliği gibi başka görevler için kullanmayı planlayan müşteriler tarafından yakalanmadığından emin olmak için, RTX 3060'ın yazılım sürücüleri madencilik algoritmalarını tespit edebilecek ve verimliliği sınırlayabilecek. madencilik yarı yarıya.

Yani kripto para madenciliği ihtiyaçlarınız için RTX 3060 almayı planlıyorsanız, buna değmez; özellikle Nvidia, Nvidia CMP HX ile sizin için hazır bir alternatif çözüme sahip olduğundan.

İçindeBlog yazısı, Nvidia, hareketin GPU'nun kullanılabilirliğine nasıl yardımcı olacağını açıklıyor, ki bu şüphesiz serinin geri kalanı kadar zor olacak ve umarım RTX 3080, RTX 3090, RTX 3070 ve RTX 3060 Ti ile gördüğümüz kuraklıktan kaçınır. .


'Grafik oluşturmayan CMP ürünleri, yetkili ortaklar aracılığıyla satılır ve en iyi madencilik performansı ve verimliliği için optimize edilir. Bir GeForce GPU için gerekli olan özellikleri karşılamıyorlar ve bu nedenle GeForce GPU'ların oyuncular için kullanılabilirliğini etkilemezler...

'Özel ihtiyaçları olan müşteriler için özel ürünler yaratmak, müşteriler için en iyi değeri sağlar. CMP ile, oyuncular için GeForce RTX GPU'ları korurken madencilerin en verimli veri merkezlerini oluşturmalarına yardımcı olabiliriz.'


Bu, önümüzdeki hafta RTX 3060 ile şansınızı denemeye hazırlananlarınız için harika bir haber ve hevesli madenciler için bir çözüm sunuyor. hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Nvidia CMP HX burada.

Grafik kartı arayan oyuncular, Pingtwitter'lü RTX 30 serisini yakından takip edebilirNvidia RTX 3080 stok takipçisi,Nvidia RTX 3070 stok takipçisi, veNvidia RTX3060Tistok takipçisi Veya Pingtwitter'ün seçimine göre sallayabilirsinizen iyi grafik kartlarıdonanımınıza çeki düzen vermek için mükemmel GPU'yu bulmak için.