Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Oakley Sutro incelemesi: Peloton seti için değil, peloton seti için bisiklet güneş gözlüğü

Oakley Sutro incelemesi: Peloton seti için değil, peloton seti için bisiklet güneş gözlüğü

Oakley Sutro fırsatlarıOakley Sutro Güneş Gözlüğü Prizm... Als.com 166 dolar GörünümOakley Erkek OO9406 Sutro... Amazon Prime $173 GörünümOakley | Sutro Bisiklet... Jenson ABD 173 dolar GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Oakley Sutro incelemesi

İşte Oakley Sutro'nun zaman denemesi sprint hızındaki incelemesi: Bisiklete binme konusunda ciddiyseniz, bu Tour de France'a layık özellikler sadece bilet. Oakley'nin geniş çerçeveli Sutro'su, bisiklet dünyasında klasik bir tasarımdır. Bazı lenslerin diğerlerinden daha bisiklete binmek için daha uygun olduğu bir dizi stilde gelir ve gölgelerinizin herkese 'Ben bisiklet sürüyorum' demesinin sakıncası olmaması koşuluyla hem bisiklette hem de bisiklet dışında iyi çalışır.


Eğer böyle alenen gösterişli güneşlerle yaşayabiliyor ve bazıen iyi bisiklet güneş gözlüğügörünürlük ve koruma açısından, bilmeniz gerekenler burada.

  • Oakley Sutro ve Rudy Projesi Kesit Çizgisi: Bisiklet güneş gözlüklerinin kralı hangisi?
  • Noggin'inizi yolda koruyunen iyi bisiklet kaskı

Oakley Sutro incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Birleşik Krallık'taysanız, Sutro seçiminizi bulabilirsiniz.Oakley mağazasında 135 £. Yine de! Bunun yerine Pret a Voir'e gidin ve bir çift Sutro Prizm Tour de France sürümü alabilirsiniz.sadece 78 £. ABD'de, bir çift alabileceğiniz Sunglass Hut yapın.siyah ve yeşil 173 dolara, ve eğer aşağıda bir ülkedeyseniz, o zamanJust Sunnies sizi 194,40 AUS$'a halledebilir.

Oakley Sutro incelemesi: tasarım

Oakley, büyük, cesur bisiklet tonları söz konusu olduğunda sahneye çıkan ilk kişiydi. 30 küsur yıl önce Tour de France efsanesi Greg LeMond'a bu tür son teknoloji gözlükler sağlıyordu. Şimdi bu tarz geri döndü ve hiçbir yerde Sutro'dan daha iyi temsil edilmedi.

Oakley Sutro incelemesi


(İmaj kredisi: Oakley)

Seksenlerden sonra tabii ki daha hafif çerçeveler ve daha iyi lenslerle işler değişti; Sutro'nun lensi ve çerçevesi, bir çift güneş gözlüğü kadar bombaya dayanıklı olduklarından emin olmak için aşırı testlerden geçmiştir, kauçuk bir burun parçası makul derecede güvenli bir oturma sağlamaya yardımcı olur ve bunun üzerinde bir metal güçlendirme çubuğu çerçeveye ek sertlik sağlar.

Oakley Sutro incelemesi: özellikler

Sutro, çeşitli lens ve çerçeve kombinasyonlarında gelir - toplamda 16 - ancak test ettiğimiz model bisiklete özeldi ve bu nedenle Rose'un temel rengine sahip bir Prizm Road lens ile geldi. Teknik açıdan bu, artan kontrast, yüzde 20 ışık geçirgenliği sağlar ve en iyi 'orta ışıkta' (ne olursa olsun) çalışır. Çerçeve güzel ve hafif ve açıkçası tek parça lens çok büyük olduğu için çerçevenin de olması gerekiyor.


Oakley Sutro incelemesi

(İmaj kredisi: Oakley)

Gözlükler, temizlik ve saklama için özel olarak dokunmuş bir elektrostatik 'Microclear' çanta ile birlikte gelirken, ihtiyacınız olduğunda Oakley'den Sutro için 60 £ karşılığında bir yedek lens alabilirsiniz ve bir lens temizleme kiti 10 £ karşılığında mevcuttur.


Bisiklete binmek için büyük güneş gözlüklerine yönelik mevcut eğilim, büyük ölçüde bir aşk/nefret meselesidir, ancak kendinizi ortada sıkışıp kalmış halde bulabilirsiniz - bisiklet sürerken büyük gölgeler kesinlikle onların yerini alır, ancak ne olduklarını hissetmeyebilirsiniz. barın dışında veya sahilde otururken istediğiniz; ama gerçekten bisiklete binmek için bir çift sunnie ve Joe Public saflarına yeniden katılmak için başka bir çift sunnie için para harcamak istiyor musunuz?

Oakley Sutro incelemesi: performans

Sutro'nun büyük boyutu, yüzünüzün gözlerinizin çok ötesine uzanan bir alanı için iyi koruma sağladığı ve ayrıca yanlardan yabancı ışığın girmesini çok zorlaştırdığı için, bisikletinizi sürerken gerçekten çok güven vericidir. üst veya alt ve potansiyel olarak dikkatin dağılmasına neden olurken, aynısı toz ve kir için de geçerlidir.

(İmaj kredisi: Oakley)

Ek olarak, büyük çerçeveler mükemmel çevresel görüşe izin verir ve – bununla yüzleşelim, oldukça havalı görünüyorlar. Kolun iç kısmına kauçuk tutucular ve ayarlanabilir bir kauçuk burun parçası eklenerek geliştirilebilmesine rağmen, genel uyum oldukça güvenlidir - aslında Sutro'nun fiyat etiketi göz önüne alındığında bunları standart olarak sunmaması şaşırtıcıdır.


Oakley Sutro incelemesi: karar

Sutro'nun hem klasik hem de modern bir stili var, bu nedenle geniş bir bisikletçi yelpazesine hitap edecek, ancak ayarlanabilir çerçeveleri ve burun parçasını standart olarak görmek güzel olurdu, böylece gerçekten güvenli bir uyum sağlayabilirsiniz. Onları barda giyerseniz, biraz 'şaka' bekleyebilirsiniz, ancak nefret edenleri görmezden gelin. Oakley Sutro mükemmel netlik, çok iyi göz koruması sağlar ve muhtemelen harika görünürler.

Fiyatlar - Oakley Sutro:▼