Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Omega'nın yeni saati, altın madalyaya sahip olmaya en yakın saat olacak

Omega'nın yeni saati, altın madalyaya sahip olmaya en yakın saat olacak

Omega, her biri Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020'ye adanmış ve bir sporcunun kariyerinin mümkün olan en büyük başarısını kutlayan tam 18K sarı altından yapılmış iki benzersiz saat üretti.

Omega aslında 1932'den beri Olimpiyat Oyunlarının Resmi Zaman Tutucusu olmuştur ve gelecek ay Japonya'da Olimpiyatlar başladığında bir yıl daha geri dönecektir.

Yeni Seamaster Aqua Terra saatler 38 mm veya 41 mm boyutlarında mevcuttur ve her ikisi de aynı nedenle öne çıkar – parlak 18K sarı altın kasaları.

Her iki saat de mavi deri kayışlarla sunuluyor ve ayrıca Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları ambleminden ilham alan bir desenle lazerle işlenmiş cilalı mavi seramik kadranlarıyla dikkat çekiyor.


Tam amblem kasanın arkasına aktarılmış olarak da bulunabilir, iç kısımda her saat, İsviçre endüstrisinin en yüksek hassasiyet, performans ve manyetik direnç standardını garanti eden bir Eş Eksenel Ana Kronometre kalibresi tarafından çalıştırılır.

Bu yeni saati bileğine takan ilk kişilerden biri, 23'ü altın olmak üzere 28 Olimpiyat Oyunları madalyasıyla tarihteki en süslü Olimpiya sporcusu olan Michael Phelps'tir.


'Eğer bir Olimposluysanız veya bir Olimposlu olmaya çalışıyorsanız, bu haftanın 7 günü 24 saat süren bir iştir' diyor. Kesintisiz. Günün her saati. Bir Olimpiyat Oyunlarına gerçekten hazırlanmak için işe koyulmalısınız. Mücadeleden geçmek zorundasınız. Beş kez çıktığım yolculuk için hiç kolay olmadı ama yaptığım işin bana hak ettiğim sonuçları verdiğini biliyorum.”

Onun da saati gerçekten sevdiğini tahmin ediyoruz.


Yeni Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020 Gold Editions, OmegaA'nın tam 5 yıllık garantisiyle geliyor ve müşterilere özel bir sunum kutusu içinde teslim ediliyor.

38 mm versiyonun fiyatları 15.240 £'dan (yaklaşık 28.290 AU$) başlarken, 41 mm versiyonun perakende satış fiyatı 15.850 £'den (yaklaşık 29.420 AU$) başlıyor. Stok uyarıları için kayıt olabilirsiniz.Omega'nın web sitesişimdi.

Bunu beğendin mi?