Close
 • Ana
 • /
 • Koşma
 • /
 • Cloudflow 2019 incelemesinde: bu koşu ayakkabısı her iki dünyanın da en iyisi

Cloudflow 2019 incelemesinde: bu koşu ayakkabısı her iki dünyanın da en iyisi

İncelemek için bir çift On Cloudflow koşu ayakkabısı aldığımda, hemen ayaklarımı destekledim ve zihinsel olarak sıkı bir sürüşe hazırlandım. Geriye dönüp baktığımda,Cloudswift'teGeçen yıl zevkime göre biraz fazla sert ve On Cloudflow aynı Helion yastıklama sistemini kullandığından, doğal olarak Cloudswift ile benzer çalışma dinamiklerine sahip olmasını bekliyordum.


Tamamen yanılmışım ve bu konuda daha mutlu olamazdım. Cloudflow ile On Running, Helion'u ayakkabıların bütünlüğünden ödün vermeden biraz daha az sağlam yapmanın bir yolunu buldu. On Cloudflow, aslında sert yüzeylerde koşmayı eğlenceli ve eklem dostu hale getirecek ideal bir şehir içi koşu ayakkabısıdır.

• On Cloudflow'u doğrudan Çalışırken'den satın alın

Neyse ki On Running, ayakkabılarının stiline de eşit derecede önem veriyor; ve Son zamanlarda yürüyüş botları ve diğer şeylerle moda spor ayakkabı sektörüne geçmesine rağmen, On Cloudflow sadece piyasadaki bir başka spor ayakkabı değil, tam teşekküllü bir koşu ayakkabısı olmayı başardı.

On Cloudflow'un tek potansiyel dezavantajı aslında görünüşüdür: günlük bir koşu ayakkabısı gibi davranılamayacak kadar iyi görünüyor. Özellikle sık sık nemli ve nemli olan Birleşik Krallık'ta, Cloudflow'u giyip hafta ortası 5K için ıslatmak istemezsiniz. Ama yaz gelince, On Cloudflow'u ayağınızdan kaldırmak istemeyeceksiniz.


Tüm harika nitelikleri için, On Cloudflow'u dışarıya eklediken iyi koşu ayakkabılarıliste.

Cloudflow incelemesinde


Helion 'süper köpük' ve mükemmel uyum içinde çalışan Bulut unsurları

(Resim kredisi: Çalışırken)

Cloudflow incelemesinde: teknoloji

Çalışırken, Helion 'süper köpük' teknolojisini Cloudflow'a getirdi. Helion nedir? Ayağınızın arkasının altında bir köpüktür - ayakkabılarda, tabanın bu alanı farklı renklidir - bu hafiftir, duyarlıdır ve çoğu sıcaklıkta aynı şekilde davranır. İkincisi önemlidir çünkü bu, Helion'un soğukken sertleşmeyeceği ve sıcakken yumuşamayacağı anlamına gelir.


İsim onu ​​veriyor ama AçıkBulutFlow sporları tabanda 18 'uyarlanabilir' Bulut öğeleri. Dış tabandaki bu içi boş, ilmek benzeri öğeler, iniş kuvvetini azaltmanın yanı sıra, özellikle tabanın arkası (Helion'un olduğu yerde) enerji geri dönüşü sağlar.

Üst kısım, aynı zamanda hafif olan ve ayakkabıların ön kısmında önemli alanlarda güçlendirilmiş, nefes alabilen bir 'İsviçre mühendisliği' ağdır. On Running'ın dediği gibi: 'Stratejik bantlama ve yeni bir bağcık konfigürasyonu, yüksek hızlı hedefler için emin bir özgürlük ve destek sunar'.

 • En iyi koşu saati: koşucular, spor salonu, bisiklet ve egzersizler için saatler ve giyilebilir cihazlar
 • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, koşu ve spor için en iyi egzersiz tomurcukları
 • En iyi triatlon izle: Bu gelişmiş çok sporlu akıllı saatlerle yüzmeyi takip edin, bisiklet sürün ve koşun

Cloudflow incelemesinde

Hafif ve düşük profilli On Cloudflow adımınızı kısıtlamaz


(Resim kredisi: Çalışırken)

Cloudflow incelemesinde: ergonomi

On Cloudflow, düşük profilli, hafif ve yüksek düzeyde hava alan bir ayakkabıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, tabanın sertliği ile ilgili çekincelerim vardı ancak ilk birkaç adımdan sonra On Cloudflow ile sağlam bir sürüşe çıkmadığımı fark ettim.

On Cloudflow dikkat çekici derecede hafif: Sadece 235 gram ağırlığında, Nike ZoomX Vaporfly NEXT% kadar hafif değil, ancak Asics Gel-Nimbus 21'den kesinlikle daha hafif (sırasıyla 190 gram ve 309 gram). Bu ayakkabılardan herhangi birinin ayaklarınızı sürükleyeceğini söylemiyorum, ancak koşarken On Cloudflow'un hafifliğini kesinlikle hissedebilirsiniz.

Düşük profil, ayak bileklerinin etrafında sürtünme olmadığı ve hatta ayak bileğinde bulunan gibi süper yumuşak yastıklı yaka olmadığı anlamına gelir.Mizuno Wave SkyriseOn Cloudflow hala oldukça destekleyici ve nazik bir his veriyor.

Dil çok yastıklı değil ancak hafif bir kalınlığa sahip. Bağcık oldukça simetrik olarak uzanır ve daha geniş bir alanı kaplayarak ayağınızın şekline göre ayarlama konusunda size daha fazla özgürlük sağlar. Dilin de güzel bir özelliği var: Ortada bağcıkları sıkıştırmak için küçük bir elastik bant var, böylece koşarken etrafta kanat çırpmasınlar.

Cloudflow incelemesinde

Çalışırken On Cloudflow'un görünümünü çiviledi

(Resim kredisi: Çalışırken)

Cloudflow incelemesinde: estetik

Bir koşu ayakkabısının görünümünü beğenip beğenmemek kişisel tercihlere bağlı. Kendilerine özgü bir kişiliği olan ayakkabıları tercih ederim:Hoka One Bir Karbon Xveya Frankenstein canavar tarzı üstNike Joyride Run Flyknit.

benAşkOn Cloudflow'un görünümü. Canlı gradyan renkleri ve ince bir profiliyle taze görünüyor. Test edilen Citrus-Sea renk grubu kesinlikle çarpıcıdır ve sarı ve yeşilin karışımı, tamamen yazlık bir kireç / limon melezi gibi görünmesini sağlar.

Ayakkabı üzerinde, tabandaki Cloud öğeleri sayesinde çok farklı bir görünüme sahip ve bu, On Cloudflow için de geçerli. Ama en çok takdir ettiğim şey, ayakkabıların her yerinde bulunan açılar.

On Cloudflow, iyi görünecek şekilde tasarlandı. Topuk yakanın düşme ve daha sonra arkadan yukarı çıkma şekli çok güzel. Bahsetmiyorum bile, malzemeler mutlak kalitede hissediyor, burada herhangi bir gevşek ip veya artık yapıştırıcı bulamazsınız. Gerçek bir sersemletici.

Cloudflow incelemesinde

On Cloudflow, güzel bir aktivite yapmanızı sağlar

(Resim kredisi: Çalışırken)
 • En iyi koşu çoraplarıYol ve patika yollarında konfor, destek ve enerji geri dönüşü için
 • En iyi koşu şortu: yola çıkın Jack ve Jacqueline
 • En iyi kompresyon taytlarıerkekler için: tüm fitness meraklıları için sadece en iyi koşu taytları ve spor taytları

Cloudflow incelemesinde: karar

On Cloudflow, bir süredir gördüğüm en işlevsel ve yakışıklı koşu ayakkabısı. Hoka One One Carbon X gibi karbon kaplı bir hız canavarı olmayabilir, ancak yine de bunlardan yalnızca hızlı koşucular yararlanabilir.

Bulut unsurları ile birlikte Helion teknolojisi, bol miktarda enerji geri dönüşü ve etkili şok dağıtımı ile bir çalışma deneyimi sağlar. Helion süper köpüğüne iniş, çarpma kuvvetini verimli bir şekilde dağıtacak ve öndeki Bulut döngüleri kendinizi havaya daha kolay atmanıza yardımcı olacaktır.

Nefes alabilen file üst kısım hafif, havadar ve iyi tasarlanmış. Bunun yanı sıra, On Cloudflow'un yapı kalitesi rakipsizdir, kullanılan malzemeler sağlam ancak sert değildir.

Ancak On Cloudflow'un gerçekten eve getirdiği yerde pastırma estetiktir. Kesin açıları ve göz alıcı renkleriyle yazlık ve eğlenceli görünüyor. Daha çok koşu ayakkabısı firmasının, ayakkabılarının nasıl göründüğüne On Koşu kadar dikkat etmesini diliyorum.

Sonuç olarak, On Cloudflow, temelde tempo antrenmanları ve biraz deneyime sahip koşucular için yarış günleri için önerilen harika bir koşu ayakkabısıdır. Başlangıç ​​seviyesindeki koşucular, Asics Gel-Kayano 26 veya Saucony Kılavuzu 13 gibi daha fazla yastıklama ve desteğe sahip bir ayakkabıyı takdir edebilir. Geri kalanınız için: Bu ayakkabıları bugün alın.

Pingtwitter ❤️ çalışıyor

 • Yarı maraton eğitimi: koşu saati takmak sizi nasıl daha iyi bir koşucu yapabilir?
 • 500 kelimede '5K'ya Kanepe': ilk 5'imizyeni başlayanlar için koşu ipuçlarıkoşmaya başlamak istemek
 • 5 nedenneden koşmaya başlamalısınve ihtiyacınız olan en iyi koşu teçhizatı
 • En iyi kış koşu takımı: en iyi kış koşu ayakkabıları, kış koşu üstleri ve daha fazlasıyla hava koşullarının üstesinden gelin

Daha fazla koşu ayakkabısı yorumu