Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Favori su geçirmez ceketlerimizden biri artık North Face yaz satışında% 40 indirimli

Favori su geçirmez ceketlerimizden biri artık North Face yaz satışında% 40 indirimli

Güncelleme: Bu teklifi kaçırdınız, ancakNorth Face Black Friday fırsatları.


Yaz satışları burada, ancak resmi olarak yaz olması, havanın eşleşeceği anlamına gelmez. Keşfe çıkmayı düşünüyorsanız, yanınızda kaliteli bir su geçirmez ceket getirmek isteyeceksiniz ve şu anda North Face'in Mountain Q ceketi% 40'a varan indirimli - veya kadınlar için Apex Flex ceketi tercih edin. 50 indirim.

Bunlar, şu anda North Face yaz indiriminde bulacağınız outdoor kitindeki birçok harika fırsattan sadece ikisi. İndirimler ağırdır, bu da popüler bedenlerin hızla satıldığı anlamına gelir, bu yüzden bir pazarlık yapmak istiyorsanız oraya çabucak gidin. The North Face, dış mekan kiti satın alma rehberlerimizde düzenli olarak yer alır veen iyi su geçirmez ceketleretrafında. Daha fazla teklif için Pingtwitter'lere gidinYaz Tasarruflarıkılavuz.

  • North Face yaz indiriminin tamamını satın alın

Mountain Q ceket tamamen su geçirmez ve rüzgar geçirmezdir, nefes alabilirlik için DryVent kumaştan yapılmıştır (kendi terinizde boğulacaksanız su geçirmez bir ceket giymenin anlamı yoktur) ve süper akıllı, modern bir kesime sahiptir. sivri başlık ve elastik manşetler. Alacağınız indirim, seçtiğiniz renge bağlıdır: haki yeşili, mor, siyah veya sarı arasından seçim yapın.


TNF Mountain Q Ceket |The North Face'te 90 £ 'dan başlayan fiyatlarla (150 £ idi)
% 40'a varan indirim!
Mountain Q ceketi şu anda The North Face'te büyük bir fiyat düşüşü yaşadı. Aerodinamik, tamamen su geçirmez, rüzgar geçirmez, hafif ve nefes alabilir, yaz maceraları için idealdir. % 30 veya% 40 indirimli bir dizi renk arasından seçim yapın.

Bazı alternatifler mi arıyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. İşte The North Face yaz indiriminden en iyi tasarrufların geri kalanını seçin ...


TNF Kadın Apex Flex Dryvent Ceket |The North Face'te 100 £ (200 £ idi)
50 indirim!
Bu su geçirmez ceketler süper yumuşak ve esnektir, ancak yine de tamamen su geçirmezdir. Fırtınalı yüksek yaka, bağlı siperlik ve ayarlanabilir manşetler, hava nasıl olursa olsun sizi rahat ve kuru tutacaktır. Gri, Teal veya Mavi arasından seçim yapın.

TNF Venture II Ceket |Şimdi The North Face'te 77 £ (110 £ idi)
% 30 indirim - ancak hızlı satış!
Venture II ceket su geçirmez ve hafiftir. Kumaş nefes alabilir ve gerçekten terliyorsanız açabileceğiniz koltuk altı havalandırma delikleri de vardır. Bir dizi renk var, ancak bunlardan birini istiyorsanız, zaten çok sayıda renk ve boyut satılmışsa, hızlı olmanız gerekir.