Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 3T İncelemesi: Üst düzey bir akıllı telefon almak için 400 £ 'dan fazla harcamanıza gerek yok

OnePlus 3T İncelemesi: Üst düzey bir akıllı telefon almak için 400 £ 'dan fazla harcamanıza gerek yok

OnePlus 3 fırsatları 208 Amazon müşteri yorumu 3 Amazon $ 3,99 Görüntüle

OnePlus 3, geçen yıl piyasaya sürülen en sevdiğimiz akıllı telefonlardan biriydi, ancak hızlı bir şekilde dışarıdan aynı olan, içeriden biraz güncellenen OnePlus 3T ile değiştirildi.


Çinli marka galibiyet serisine devam etti mi? Yoksa OnePlus 3T, başarılı olamayacak kadar selefine çok mu benziyor?

Akıllı telefon kısa süre önce Android Nougat aromalı bir güncellenmiş olduğundan incelememizi güncelledik.

Mevcut en iyi görünümlü akıllı telefonlardan biri

OnePlus hiçbir zaman gerçekten kötü görünümlü bir telefon yapmadı, ancak yapı kalitesi hiçbir zaman benzerleriyle eşleşemedi samsung-galaxy-s7-review-edge-reviewveelma. OnePlus 3 ve 3T, metal yekpare tasarımıyla bunu değiştiriyor.

Tasarımla ilgili harika olan şey, aynı zamanda kaliteli hissettirmesi, çok dokunsal olması. OnePlus'ı kesinlikleHTC, Samsung ve Apple.


OnePlus 3T, 5.5 inç ekrana sahip büyük bir telefon. 152,7 x 74,7 mm ölçülerinde 3 ile tamamen aynı boyuttadır, ancak küçük çerçeve sayesinde elde güzel bir şekilde dengelenmiştir. Yalnızca 7,4 mm kalınlığında, sırt kısmı sığ kavisli, gerçekten ince bir his veriyor ki biz bunu seviyoruz.

AMOLED, Full HD çözünürlük ve 401 PPI piksel yoğunluğu ile canlı bir görüntü sergiliyor. Elbette, bu kadar keskin değilSamsung Galaxy S7534 ÜFE, ancak onu büyüteçle incelemiyoruz.

Eğimli sırt ve hafifçe sivriltilmiş kenarlar, tutmayı rahat hale getirir. Düğmeler ve anahtarlar güven verici derecede sağlam ve çok fazla endişelenmeden bir cebe sokmam için yeterince dayanıklı.


Ekranın altında, yıldırım hızında parmak izi sensörüne ve istediğiniz gibi programlanabilen iki kapasitif tuşa sahip hap şeklinde bir ana düğme bulunur (bunlara 'geri' ve 'çoklu görev' olarak sahibiz).

OnePlus 3T iyi tasarlanmış bir telefon olsa da, Samsung'un görkemli Edge ekran veya IPX su geçirmezlik gibi uygulamaya başladığı daha üstün özelliklerden yoksundur.

Ne kadar RAM ?!

OnePlus 3T, Snapdragon 821 işlemcisini paketleyerek geliyor, bu Snapdragon 820'yi içeren selefi için bir güncelleme. bu telefonun hızlı olduğunu ve performans kesintilerinin son derece nadir olduğunu biliyorum.


Tıpkı OnePlus 3 gibi, 3T de muazzam bir 6GB RAM içerir - bu, diğer tüm amiral gemilerinden daha fazlasıdır.Samsung Galaxy S7.

Bu, diğer amiral gemilerinden daha hızlı fark edilebileceği anlamına mı geliyor? Pek sayılmaz. Ama çok hızlı ve performans sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

OnePlus'ın Android Nougat'a koyduğu minimal görünümü gerçekten beğendim. Oksijen stoğa yakın, Android O.G'ye göre küçük iyileştirmelerle gezinme ve özelleştirmeyi biraz daha kolaylaştırıyor. Bizim favorimiz kadar iyi olmasa daHTC 10 Sense Kullanıcı Arayüzü.

Android Nougat güncellemesi çok hoş karşılanıyor, kullanışlı kullanıcı arayüzü geliştirmeleri, hareket halindeyken pil ömrünü uzatmak için dozlama ve genel deneyimi gerçekten iyileştiren kozmetik güncellemeler ekliyor.

Pil ömrü iyidir, ince OnePlus 3T 3400mAh pil barındırır. Bu, bir günlük pil ömrü için iyi ve yalnızca 3000mAh pil içeren 3'e göre büyük bir gelişme. Ancak OnePlus 3T'nin gerçekten kendine geldiği yer, Dash Charge ile.

Dash Charge, el cihazının 30 dakika içinde yüzde 60 oranında şarjı doldurduğunu gören yarı tescilli bir teknolojidir. Bunu yapmak için kutuda gelen USB-C kablosunu ve şarj bloğunu kullanmanız gerekir, aksi takdirde normal bir hızda şarj olur.

Bu inanılmaz derecede faydalıEğerAraç içi Şarj Cihazını her zaman yanınızda taşıyorsunuz.

OnePlus 3T, 64GB veya 128GB dahili depolamaya sahiptir, ancak maalesef microSD kart yuvası olmadığı için genişletilemez.

OnePlus 2'de kaybolduktan sonra NFC geri döndü, bu nedenle artık Android Pay'i kullanabilirsiniz.

Peynir de!

OnePlus 3T, 16MP kamera içeriyor ve gerçekten sağlam bir performans sergiliyor. Fotoğraf çekmek hızlıdır ve genellikle otomatik moddayken ışığı ve rengi kullanmak için oldukça iyi bir iş çıkarır.

Kamera sistemi, faz algılamalı otomatik odaklama, optik görüntü sabitleme, elektronik görüntü sabitleme, HDR, HQ modu ve dinamik gürültü giderme gibi özelliklerle doludur.

Düşük ışık koşulları da iyidir, ancak S7'yi karanlıkta çok fazla görme özelliği ile tam olarak eşleşemez.

Resim 1/8

Resim 2/8

Resim 3/8

Resim 4/8

Resim 5/8

Resim 6/8

Resim 7/8

Resim 8/8

Bazen renkler biraz donuk görünebilir, özellikle de sahne yetersiz aydınlatılmışsa. Ancak genel olarak bakıldığında, bu kameranın üretebileceği görüntüler keskin, ayrıntılı ve canlıdır.

Kamera uygulamasının kullanımı basittir. Otomatik mod harika ve daha gelişmiş fotoğrafçılar için manuel kontroller de var.

Özel bir çıkıntı alan, şimdi 16 MP özelliğe sahip ön kamera. Harika bir sanatçı, hoş ve keskin, özçekimler için mükemmel ve muhtemelen gördüklerimizin en iyilerinden biri.

Karar

Fiyatı unutulsa bile, OnePlus 3T, benzerlerine karşı gururla sahip olabilen müthiş bir amiral gemisi akıllı telefon.HTC, Samsung, LG ve Apple.

OnePlus, yeni alüminyum unibody ile bu 'premium' hissi yakaladı ve performans tam orada büyük köpeklerle.

Daha da etkileyici olan, bu akıllı telefonun ne kadar gösterişli olduğu. Önceki nesiller ustalıktan yoksunken, yazılımdan paketlemeye ve donanıma kadar OnePlus 3T tamamen düşünülmüş ve gerçekleştirilmiştir.

Sonra fiyat geliyor. OnePlus 3 başlangıçta piyasaya sürüldüğünde 300 poundun biraz üzerindeydi, bu onu mutlak bir çalma haline getirdi. Şimdi 399 sterlin ve aldığınız şey için hala harika bir fiyat olsa da, artık eskisi kadar çalmak değil.

Bunu beğendin mi?

OnePlus 3T'nin bizim içinde nerede olduğunu görünen iyi akıllı telefon 2017sıralama