Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 6T vs iPhone XS: Apple amiral gemisi amiral gemisi katiline karşı

OnePlus 6T vs iPhone XS: Apple amiral gemisi amiral gemisi katiline karşı

2018'de toz çöktüğünde, şüphesiz yılın en iyi iki telefonuOnePlus 6TveiPhone XSApple'dan - ama bu iki akıllı telefon tam olarak nasıl birbirine karşı yığılıyor? Ve hangisi sizin için doğru satın alıyor?


Burada OnePlus 6T ve iPhone XS'in tasarımına, özelliklerine, özelliklerine ve fiyatlarına bir göz atacağız ve her durumda paranız için ne aldığınızı açıklayacağız - ve sonra daha fazlasını yapabilirsiniz. hangisinin en iyi satın alma olduğuna dair bilinçli seçim.

Daha fazlası: OnePlus 7 Pro 5G incelemesi: yıldırım hızında 5G hızları, 4G sürümüyle aynı kıkırdamalar

OnePlus 6T vs iPhone XS: Tasarım

OnePlus 6T

OnePlus 6T


Hem OnePlus 6T hem de iPhone XS tasarım açısından hata yapmak zordur - burada iki çok güzel telefonumuz var, tüm akıllı telefon ihtiyaçlarınız için parlak ve keskin ekranlı ince cam dilimler. Bir kazanan seçmek zorunda olsaydık, iPhone XS'in bunu bitirdiğini söyleyebiliriz, ancak kilometreniz değişebilir.

OnePlus 6T, 6,41 inç, 1080 x 2340 piksel (402 ppi) OLED ekrana sahiptir ve 8,2 mm (0,32 inç) kalınlığındadır. Üç renkte alabilirsiniz: mat siyah, parlak siyah ve 'Thunder Purple'. Ön ekranda bir çentik var, ancak çok küçük, gözyaşı damlası şeklinde ve parmak izi sensörü ön ekrana yerleştirilmiş - bu da telefonun arkasının biraz daha temiz ve minimal olduğu anlamına geliyor.


İPhone XS söz konusu olduğunda, daha küçük 5,8 inç, 1125 x 2436 piksel (458 ppi) OLED ekrana sahibiz ve 7,7 mm (0,3 inç) kalınlığında. Renk seçenekleri uzay grisi, gümüş ve altındır. Aynı ikonik çentik,iPhone XiPhone XS'de de mevcut ve doğru ve elbette parmak izi sensörleri tamamen Face ID lehine bırakıldı.

Bugünün en iyi OnePlus 6T fırsatı 88 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat OnePlus 6T 256GB Depolama 8GB ... Walmart700 $ 667,53 ABD doları GörünümOnePlus 6T A6013 Dual Sim ... Amazon Prime 1.009 $ OnePlus 6T A6013 Dual Sim'i görüntüleyin ... Amazon Prime 1.069 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OnePlus 6T vs iPhone XS: Özellikler

iPhone XS


iPhone XS

OnePlus 6T'nin içinde, modelinize ve bölgenize bağlı olarak bir Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB veya 8 GB RAM var. Depolama seçenekleriniz 128GB veya 256GB'tır ve bunu genişletmek için hafıza kartı yuvası yoktur. Ayrıca McLaren Sürümü de var - biraz daha fazla ücret karşılığında aynı işlemciyle 10 GB RAM ve 256 GB depolama alanı elde edebilirsiniz.

Apple iPhone XS'e gelince, Apple'ın kendisi tarafından üretilen bir A12 Bionic işlemciye sahip oluyorsunuz - son zamanlarda en iyi yerleşik A12X Bionic işlemci ileyeni iPad Artıları- ve 4GB RAM. Telefon için depolama seçenekleri 64GB, 256GB veya 512GB'tır ve her zamanki gibi iPhone'larda bunu genişletmek için hafıza kartı yoktur.

O halde hangisi daha hızlı? Bu yakın bir görüşme - iPhone XS'in daha az RAM'i var, ancak Apple'ın donanım ve yazılım optimizasyonu konusundaki becerisi sayesinde, ham performans açısından OnePlus 6T'yi geçmesi muhtemel. Bununla birlikte, her iki telefon da şu anda piyasadaki en hızlı telefonlardan biri ve her ikisi de önümüzdeki birkaç yıl boyunca en zorlu akıllı telefon görevlerinin bile üstesinden gelebilecek.


OnePlus 6T vs iPhone XS: özellikler

OnePlus 6T

OnePlus 6T

OnePlus 6T ve iPhone XS arasındaki en büyük farklardan biri, yerleşik mobil işletim sistemidir - ister Android'i ister iOS'u tercih edin, bu mükemmel el cihazlarından hangisinin sizin için en iyisi olduğunu size söyleme olasılığı yüksek. Her iki telefon da ilgili işletim sistemlerinin en son sürümlerini çalıştırır,Android 9 PastasıveiOS 12.

O zaman gemide kameralar var. OnePlus 6T, 16MP + 20MP çift lensli arka kameraya sahipken, iPhone XS'de 12MP + 12MP çift lensli arka kamera bulunur. OnePlus 6T, megapiksel sayısı açısından avantaja sahip olsa da, tüm hesaplara göre iPhone XS biraz daha iyi fotoğraflar çekiyor, bu yüzden kendinizi bu iki telefon arasında seçim yaptığınızda akılda tutmanız gereken bir şey var.

İPhone XS ayrıca kablosuz şarj ve tam IP68 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik sunar, OnePlus 6T'nin eşleşemeyeceği özelliklere sahiptir. Öte yandan, OnePlus 6T, iPhone XS'in ayak uyduramayacağı özel bir hızlı şarj modu - 30 dakikada bir günlük güç elde etme - ile birlikte gelir.

Bugünün en iyi Apple iPhone XS fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 399,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketTello ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 619 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GGörünüm-deTelloKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 399,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OnePlus 6T vs iPhone XS: Karar

iPhone XS

iPhone XS

Yukarıdaki özetten de görebileceğiniz gibi, OnePlus 6T ve iPhone XS, hem süper hızlı hem de elde harika hisseden ve kullanımda harika görünen iyi donanımlı telefonlardır. Hiçbiri sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve her ikisi de para için cazip bir değer sunacak - bu nispeten yüksek fiyat noktasında bile.

Fiyatlardan bahsetmişken, en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin, ancak OnePlus 6T, iPhone XS'den daha ucuz olan iyi bir değişim parçası, bu yüzden bu, düşüncelerinizi hesaba katacak bir şey. Hangi yapılandırmayı seçerseniz seçin, OnePlus telefona giderseniz daha fazla paranız kalacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise Android vs iOS sorusudur. Sadece her iki işletim sisteminin çeşitli nitelikleri arasında seçim yapmadığınızı, aynı zamanda bu işletim sistemlerinin neyle bağlandığını da unutmayın - iPhone'lar, örneğin diğer Apple donanımlarıyla çok iyi çalışır, ancak Windows ve Android cihazlara daha az dosttur, bu yüzden düşünün evde sahip olduğunuz diğer donanım.