Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 6T vs iPhone XS Max: En iyi akıllı telefonlardan ikisi kafa kafaya

OnePlus 6T vs iPhone XS Max: En iyi akıllı telefonlardan ikisi kafa kafaya

Bunu tartışmak için zorlanacaksınOnePlus 6TveiPhone XS Max2018'in en iyi akıllı telefonlarından ikisi değildi (ve ikisi de 2019'da güçlenecek) - ama ikisinin en iyisi hangisi? Bir sonraki mobil yükseltmeniz için önce hangisini seçmelisiniz?


Burada iki el cihazını önemli olan tüm alanlarda başa baş başa koyacağız: telefonların tasarımı, dahili özellikler, beraberinde getirdikleri özellikler, yerleşik yazılım ve daha fazlası. Aralarında seçim yapıyorsanız, bilinçli bir seçim yapın.

OnePlus 6T vs iPhone XS Max: Tasarım

OnePlus 6T

OnePlus 6T

Çentiğini nasıl buldun? İPhone XS Max, iPhone X'i çok anımsatan dikdörtgen bir modele sahipken, OnePlus 6T daha küçük bir gözyaşı damlası tarzı varyasyonla birlikte geliyor. Boyutlar açısından, içinde fazla bir şey yok: OnePlus 6T için 6.41 inç ve iPhone XS Max için 6.5 inç. Her iki telefon da OLED ekran kullanıyor.


Aksi halde bunlar harika görünümlü iki telefon. OnePlus 6T alüminyum ile yuvarlanırken, iPhone XS Max paslanmaz çelik bir çerçeveye sahip olsa da, ikisi de cam ön ve arka. OnePlus 6T'yi, OnePlus'ın Thunder Purple olarak adlandırdığı şeyin yanı sıra iki siyah varyasyonunu da alabilirsiniz, iPhone XS Max ise uzay grisi, gümüş veya altın olarak satışa sunuluyor.

Ama hangisi en iyi tasarıma sahip? Sevgili okur, bu sana bağlı. Söyleyebileceğimiz şey, ikisi de estetik açıdan çok çekici ve bunları arkadaşlarınızın ve ailenizin önünde çıkarmaktan utanmayacaksınız. Telefonların hiçbirinde arka tarafta parmak izi sensörü yok - OnePlus 6T'nin ekranında, iPhone XS Max ise bunun yerine Face ID kullanıyor.


Bugünün en iyi OnePlus 6T fırsatı 88 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat OnePlus 6T 256GB Depolama 8GB ... Walmart700 $ 667,53 ABD doları GörünümOnePlus 6T A6013 Dual Sim ... Amazon Prime 1.009 $ OnePlus 6T A6013 Dual Sim'i görüntüleyin ... Amazon Prime 1.069 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OnePlus 6T vs iPhone XS Max: Özellikler

iPhone XS Max

iPhone XS Max


Telefonlar arasındaki özellikleri karşılaştırmak zor olabilir, çünkü üreticiler seçtikleri bileşenlerin üzerine bir dizi ince ayar ve optimizasyon uygular, bu nedenle kağıt üzerinde gördükleriniz gerçekte elde ettiğiniz şey olmayabilir. Bunlar şu anda piyasadaki en güçlü telefonlardan ikisi, ancak Apple muhtemelen yıldırım hızındaki A12 Bionic işlemci sayesinde avantaja sahip.

OnePlus 6T, 2018'de Android amiral gemileri için en üst seviye olan Snapdragon 845 işlemciyi ve 6GB veya 8GB RAM'i beraberinde getiriyor. Bu, 128GB veya 256GB dahili depolama ile birleştirilir. Daha önce bahsettiğimiz 6.41 inçlik ekran 1080 x 2340 piksel çözünürlükte çalışıyor - iPhone XS Max'teki kadar keskin değil, ancak gözünüzün farkı anlayabilmesi pek olası değil.

İPhone XS Max'teki 6.5 inçlik ekran 1242 x 2688 piksel çözünürlükte çalışıyor. Bahsettiğimiz gibi, gemide Apple A12 Bionic işlemci var ve bu 4GB RAM ile birleştirilmiş. Dahili depolama seçenekleriniz 64GB, 256GB ve 512GB'dir, böylece OnePlus 6T'de elde edebileceğinizden daha fazla depolama alanı elde edebilirsiniz. Telefonların hiçbirinde hafıza kartı yuvası yoktur.

OnePlus 6T vs iPhone XS Max: özellikler

OnePlus 6T


OnePlus 6T

Kameralar hakkında konuşalım: OnePlus 6T çift lensli 16MP + 20MP arkaya bakan kameraya sahipken, iPhone XS Max'in arkasında çift lensli 12MP + 12MP kamera var. OnePlus megapiksel açısından kazanırken, genel fikir birliği, iPhone'un daha tutarlı bir şekilde daha iyi fotoğraflar çekmesi gibi görünüyor - ancak her iki kamera da düşük aydınlatma dahil çeşitli senaryolarda çok iyi.

İPhone XS Max, OnePlus 6T'nin sunamayacağı kablosuz şarj ve tam IP68 su yalıtımı sunuyor, bu yüzden Apple'a iki puan daha var. Telefonların hiçbirinde kulaklık girişi yok - OnePlus 6T, artık her yerde bulunan USB-C'yi tek bağlantı noktası için kullanırken, iPhone XS Max, Apple'ın tercih ettiği Lightning konektörünü kullanıyor.

Belki de en önemlisi, OnePlus 6T, Android'in en son sürümünü çalıştırırken (üstte bazı OnePlus ince ayarlarıyla), iPhone XS Max ise Apple'ın en son iOS sürümünü çalıştırıyor. Özelleştirme, kayganlık ve gizlilik açısından Android ve iOS arasındaki farklar, buradaki gerçek anlaşmazlıklar olabilir. Çalışmanın bir yoluna alıştıysanız, değiş tokuş yapmak istemeyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Apple iPhone XS Max fiyatları 25 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Apple iPhone XS Max, 64GB, ... Amazon Prime $ 544,99 $ 479,01 Apple iPhone XS Max'i görüntüle, 64GB, ... Amazon Prime $ 489,99 Apple iPhone XS Max, 64GB ,. .. Amazon Prime $ 502,05 İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple iPhone XS Max, 64GB, ... Amazon Prime $ 544,99 $ 503,86 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OnePlus 6T vs iPhone XS Max: Karar

iPhone XS Max

iPhone XS Max

Bu telefonların hem harika göründüğünü hem de çok fazla güç getirdiğini düşünürsek, aralarında seçim yapmanıza yardımcı olan az önce bahsettiğimiz nokta olabilir - Android vs iOS. İPhone'lara alışkınsanız veya evde zaten çok sayıda Apple kitiniz varsa, o zaman cep telefonu seçiminiz için bir iPhone ile gitmek mantıklıdır. Diğer herkes için Android de çok şey yapıyor.

Henüz fiyattan bahsetmedik: en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin, ancak ellerinizi bir iPhone XS Max'e almak için bir OnePlus 6T almaktan çok daha fazlasını harcayacaksınız. Bu, tam su geçirmezlik ve kablosuz şarj gibi tüm çanları ve ıslıkları almasanız bile, OnePlus 6T'yi sizin için daha iyi bir değer haline getirebilir.

Gerçekten de, 2018'in bu iki göze çarpan telefonu arasında seçim yapacak çok şey yok ve her ikisi de onlara bakarsanız çok uzun yıllar dayanacak. Her ikisini de tercih ettiğimiz cihaz olarak kullanmaktan mutluluk duyarız, bu yüzden hangisini seçerseniz seçin gerçekten yanlış gidemezsiniz ... sadece Android veya iOS'un size daha uygun olup olmayacağını bildiğinizden emin olun.