Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 6T vs Samsung Galaxy Note 9 hiç rekabet olmayabilir

OnePlus 6T vs Samsung Galaxy Note 9 hiç rekabet olmayabilir

Güncelleme:OnePlus, New York City'deki bir etkinlikte en son telefonunun paketini çıkardı ve artık Pingtwitter'ün ilk izlenimlerini okuyabilirsiniz.OnePlus 6T. Ardından lansmandan önce yayınlanan orijinal makale ...


OnePlus 6TYılın en merakla beklenen akıllı telefonlarından biri olan, nihayet bugün New York City'de kapalı gişe bir etkinlikte tanıtılacak.OnePlus 6T lansmanıbileti alamayanlar için dünya çapında canlı olarak yayınlanacak.

Daha fazlası: OnePlus 7 Pro 5G incelemesi: yıldırım hızında 5G hızları, 4G sürümüyle aynı kıkırdamalar

Açılış konuşmasının öncesinde, OnePlus 6T için bir kıyaslama puanı çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve kaputun altında gerçekten etkileyici bir homurtu ortaya çıkardı. Aslında, sızdırılan AnTuTu puanı doğruysa, OnePlus 6T yalnızcaSamsung Galaxy Note 9ancak şimdiye kadar yapılmış en hızlı telefonlardan biri olabilir.

  • OnePlus 6T canlı akışı başlattı: nasıl izlenir ve ne beklenir
  • OnePlus 6 incelemesi

Sona göreOnePlus 6T fiyat sızıntısı, ahize için çeşitli konfigürasyonlar mevcut olacaktır. Giriş seviyesi, maksimum model için 8GB RAM ve 256GB depolamaya yükselen 6GB RAM ve 64GB dahili depolamaya sahip olacak.


AnTuTu benchmark testini gerçekleştiren OnePlus 6T modelinin, iddia edildiği gibi 8GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip olduğu iddia edildi. Skor doğruysa,OnePlus 6TTüm zamanların en hızlı Android cihazlarından biri olacak gibi görünüyor.

Bilmeyenler için karşılaştırma puanları, kullanıcıların farklı platformlardaki farklı cihazlar arasında performansı hızla karşılaştırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, teknik özellikler ve işletim sisteminden bağımsız olarak,AnTuTu puanıdaha iyi.


OnePlus 6T,çok297.132'lik saygın AnTuTu puanı. Bu,OnePlus 6, 289.424 puan aldı.

Her iki OnePlus el cihazının da aynı Qualcomm Snapdragon 845 yonga setini çalıştırdığı göz önüne alındığında, şirket, donanımını ve kendi OxygenOS yazılımını optimize etmek için perde arkasında açıkça çok çalıştı.

Rakip üretici Samsung, amiral gemisiyle 283.240 AnTuTu benchmark skoru elde ettiGalaxy Note 9, 899 £ 'dan (999 $) başlar. Bu aradaSamsung galaxy s9 artıyalnızca 263.503'ü veGalaxy S9daha da az etkileyici bir 262.395 puan alır.

AnTuTu, bu ayın başlarında piyasaya sürülen akıllı telefon modelleriyle genel sıralamasını henüz güncellemedi, ancak bunu yaptığında,Huawei Mate 20 Prorahatça taçlandırılmakgezegendeki en hızlı Android cihaz, OnePlus 6T ile yakın bir saniyede.


Karşılaştırma için,Apple iPhone XS348.581 gibi şaşırtıcı bir puan alıyor - bu da onu şu anda paranın satın alabileceği en hızlı mobil cihaz yapıyor.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 9, 339 Amazon müşteri yorumu fiyatları Samsung Galaxy Note 9, 512GB, ... Amazon Prime $ 459.99 Samsung Galaxy Note 9'u görüntüle, 512GB, ... Amazon Prime $ 486,91 Samsung Galaxy Note9'u görüntüle SM-N960U ... BHPhoto579,99 GörünümGalaxy Note9 128 GB (AT&T) Samsung 899,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Her zaman olduğu gibi, sızdırılan AnTuTu karşılaştırma puanının doğru olduğunun garantisi yoktur, bu nedenle şimdilik sağlıklı bir tutam tuzla puanı almanızı öneririz.

Emin olacağız bugün daha sonraOnePlus 6T başlatma etkinliği. Her zaman olduğu gibi, Pingtwitter en son OnePlus haberlerini olduğu gibi ele alacak, bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.