Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 7 ve OnePlus 7T sonunda Her Zaman Açık Ekrana kavuştu, ancak şimdilik uzak durmalısınız

OnePlus 7 ve OnePlus 7T sonunda Her Zaman Açık Ekrana kavuştu, ancak şimdilik uzak durmalısınız

OnePlus7veOnePlus7THer Zaman Açık Ekran (AOD) özelliği için biraz şampiyon olan kullanıcılar şu anda OxygenOS 11 Açık Beta 3'te deneyebilir, ancak bir koşuşturma vermek için ne kadar heyecanlı olursanız olun, muhtemelen yönlendirmelisiniz. şimdilik net.


AOD, aşağıdaki gibi bir dizi akıllı telefonda ortaya çıktı:Samsung Galaxy S21, ve ahizenizin uyurken tarih, saat, pil ömrü vb. gibi belirli bir avuç veriyi göstermesine izin verir, ancak tercihlerinize göre incelenebilir. Tahmin edebileceğiniz gibi, AOD pili tüketebilir, bu yüzden muhtemelen pilde eksiktir.iPhone 12.

Bu özellik, OxygenOS 11 Açık Beta 2'de gizlenmişti ve OnePlus 7 veya OnePlus 7T için mevcut değildi, ancak yine de etkinleştirilebilirdi. OxygenOS 11 Open Beta 3'ün piyasaya sürülmesiyle, ahizenin sahipleri bunu kendi ayarlarında açabilir, ancak özelliğin buggy olduğu - bazı durumlarda hiç çalışmadığı - ve pil üzerinde önemli bir azalma olduğu bildiriliyor.XDA Geliştiricileri).

Yine de önceden şarj etmek istiyorsanız ve onu kullanmak için can atıyorsanız, pil lanet olsun, Ayarlar > Yardımcı Programlar > OnePlus Laboratuvarı > Her Zaman Açık ortam ekranında açabilirsiniz. OnePlusnotlar:

'AOD özelliğinin etkinleştirilmesi, yapıda artan güç tüketimine yol açacaktır. Ancak bu, gelecek sürümlerde optimize edilecektir.'


Beta sürümünü yüklemek biraz hileli bir işlemdir, bu nedenle bir OnePlus 7 veya OnePlus 7T'niz varsa, daha kararlı bir sürüm çıkana kadar sıkı oturmanızı öneririz ve bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu arada tüm gözler geleceğe çevrildi.OnePlus923 Mart'ta ön siparişe açılacak.son sızıntı. Amiral gemisi bu ay piyasaya sürülecek, bu yüzden OnePlus'ın mağazada ne tür iyileştirmeler olduğunu görmeden önce sadece birkaç haftamız kaldı.