Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 7 Pro vs Samsung Galaxy S10 Plus: Bunlardan biri yeni okula gitti

OnePlus 7 Pro vs Samsung Galaxy S10 Plus: Bunlardan biri yeni okula gitti

OnePlus 7 ProveSamsung Galaxy S10 Plusşu anda piyasadaki en etkileyici Android amiral gemisi akıllı telefonlarından ikisi. Aslında, ikincisi az önce bizimkilerden birini yakaladıprestijli Pingtwitter Ödülüiçinen iyi akıllı telefonşu anda mevcut.


Bu amiral gemisi akıllı telefonların her ikisi de, konunun arkasında yapay bokeh bulanıklığı, ultra geniş açılı görüntüler ve kayıpsız optik zoom ile portre tarzı fotoğraflar çekebilen üçlü kameralı bir kameraya sahiptir. Her ikisi de bir ekran içi parmak izi tarayıcısına ve tek elle (hemen hemen) tek elle kullanılabilecek kadar küçük kalan bir ayak izine mümkün olduğunca fazla ekran alanını sıkıştıran çift kavisli ekrana sahiptir.

Ancak iş ham, sınırsız hız söz konusu olduğunda, bu telefonlardan hangisi kazanan oluyor? İşte bu tam olarak YouTube kanalıPhoneBuffvideo oluşturma, grafik olarak yoğun video oyunları, büyük belgeler açma ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi zorlu görevde iki el cihazını kafa kafaya bir araya getirmek için yola çıktı.

Video şurada bulunabilir:PhoneBuff kanalıveya aşağıdaki oynatıcıda:

Her iki akıllı telefon da baştan sona başlar; bu, bu cihazların her ikisinin de benzer bir özellik tablosuna sahip olması nedeniyle gerçekten şaşırtıcı değildir. 799 sterline mal olan maksimum OnePlus 7 Pro, 12 GB RAM ve 256 GB genişletilemez depolama alanına sahiptir. Çok daha hızlı okuma ve yazma hızları sunan UFS 3.0 depolama standardını kullanır. Bu arada, 1.399 sterline mal olan üst düzey Samsung Galaxy S10 Plus, 12 GB RAM ve 1 TB genişletilebilir depolama alanına sahip - biraz daha yavaş UFS 2.1 kullansa da.


İster UFS 3.0'ı kullanmanın avantajı ister OnePlus'ın en son telefonunun yeni 'Hızlı ve Sorunsuz' mantrasına uygun olmasını sağlamak için kaputun altında yaptığı yazılım optimizasyonları olsun, ancak OnePlus 7 Pro Galaxy S10'un önüne geçmeye başlar. Ayrıca, video işleme görevi ile karşı karşıya kalır kalmaz.

Bu, ilk turun sonunda OnePlus 7 Pro için 7 saniyelik bir kurşunla sonuçlanır - Galaxy S10 Plusaslaoluşturur. Teke tekin sonunda, OnePlus 7 Pro 2.35.50'de, Galaxy S10 Plus ise 2.43.49'da bitiyor.


Bu oldukça önemli bir fark. Özellikle OnePlus 7 Pro'nun neredeyseyarımmaksimuma çıkarılmış Galaxy S10 Plus'ın fiyatı - beş yıl önce var olmayan bir şirket tarafından inşa edildiği gerçeğinden bahsetmeye gerek yok. Sonuç, OnePlus 7 Pro'nun şu ana kadar PhoneBuff tarafından test edilen en hızlı akıllı telefon olduğu anlamına geliyor.

Bugünün en iyi OnePlus 7 Pro ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Kilidi Açılmış Planlar Galaxy S10 + 128GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Görünüm-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • OnePlus 7 Pro incelemesi
  • Samsung Galaxy S10 Plus incelemesi