Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro lansman tarihi resmen açıklandı

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro lansman tarihi resmen açıklandı

Huawei P40 veSamsung Galaxy S20dizi biraz rekabet etmek üzere. Çinli akıllı telefon üreticisinin yeni nesil amiral gemisi telefonları olan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro için birkaç tasarım ve bazı sızdırılmış özellikler gördük, ancak OnePlus kampındaki telefonlarda herhangi bir resmi kelime duymadık.


Bununla birlikte, OnePlus bir sonraki telefonlarını resmi olarak tanıtmaya hazırlandığı ve telefonlarda birkaç cazip yeni ayrıntı sağladığından, hepsi değişmek üzere.

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro, 14 Nisan Pazartesi, 11:00 EST'de açıklanacak. İngiltere'deki akıllı telefon hayranları için bu saat 15:00 GMT. Lansman etkinliği OnePlus sitesinde ve Youtube'da gerçekleşecek, ancak hepsini burada Pingtwitter'te de izleyebileceksiniz.

OnePlus çok fazla ayrıntıya girmiyor, ancak bize telefonlarına 120 Hz yenileme hızının getirileceğini söylüyor ve 'daha akıcı ve sürükleyici bir izleme deneyimi' ile 'bir avuç başka yeni ve heyecan verici teknoloji' sunuyor.

120Hz full-HD AMOLED ekran, OnePlus 8'i Samsung Galaxy S20 serisi ile aynı kategoriye ve Huawei P40'ın 90Hz kapasitesinin üstüne koyacaktır. Telefonların 5G özellikli olacağını da biliyoruz, ancak resmi onay kadarıyla bu kadar.


OnePlus 8 Pro 5G videosu

(Resim kredisi: OnePlus)

Çok az resmi bilgiye sahip olmamıza rağmen, oldukça doğru görünen sızdırılmış bir teknik özellik listemiz var.kaydetti Twitter sızıntısı İşhan Agarwal.

Agarwal, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro'nun, Samsung Galaxy S20 serisi için bilgi işlem gücü sağlayan aynı çip olan Qualcomm Snapdragon 865 yonga setine sahip olacağını düşünüyor. 8 Prpo'nun arka dizide iki 48MP, bir 8MP ve bir 5MP lens ve bir 16MP selfie kamera sensörü olmak üzere beş kameraya sahip olduğu da söyleniyor.


Bununla birlikte, Agarwal sızıntısı, OnePlus 8'in yalnızca 90Hz'e kadar yenileme hızlarına ulaşacağını, 8 Pro'nun 120Hz yüksekliğe ulaşacağını iddia ediyor. Bu, en son duyuru sırasında OnePlus tarafından doğrudan çürütülmüş gibi görünüyor, bu nedenle bu ayrıntılar şimdilik havada kaldı. Önümüzdeki hafta, her iki telefon da halka açıklandığında daha fazlasını öğreneceğiz.

Bunu beğendin mi?

  • Huawei P40: bildiğimiz her şey
Bugünün en iyi OnePlus 7T Pro fırsatı 36 Amazon müşteri yorumu OnePlus 7T PRO HD1910 256GB, ... Amazon Prime 609,99 $ OnePlus 7T Pro 8GB / 256GB'ı görüntüleyin ... Amazon Prime 1.099 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz