Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus telefonlar için yeni standartlar belirlemek üzere OnePlus 8T piyasaya sürüldü

OnePlus telefonlar için yeni standartlar belirlemek üzere OnePlus 8T piyasaya sürüldü

OnePlus, etkileyici olanlar da dahil olmak üzere kemerinin altında oldukça çeşitli premium amiral gemilerine sahiptir.OnePlus 8 ProPingtwitter ödülünü kazananen iyi telefonveen iyi alet2020.


Temel bilgileriyle son zamanlarda işleri sarsıldıOnePlus Kuzeybirkaçını dengeledigerçekten iyiözellikleri ile cüzdan dostu bir fiyata sahip ve şirketin yolda daha uygun fiyatlı telefonlara sahip olduğu bildiriliyor.OnePlus AuroraveOnePlus Limonata; ancak Çinli teknoloji devinin akıllı telefon hatlarından birini tamamen hurdaya çıkardığı söylentileriyle burada bitmiyor.

pic.twitter.com/u3YERTvlIS7 Eylül 2020

Twitter sızıntısıMax J.OnePlus 8T Pro'nun iptalini ima eden yukarıdaki tweet'i yayınladı. Akıllı telefon kod adlarının bolluğuna yetişemeyenler için, 'Kebab' OnePlus 8T'yi, 'Kebab2' ise Pro modelini ifade eder.

Akıllı telefonların 'T' yinelemesi, genellikle numaralı sürümlerde iyileştirmeler sunar.OnePlus 7veOnePlus 7T, ama geçen yılOnePlus 7T Provanilya versiyonuna kıyasla üzerine sıçratmanız gereken ekstra paraya değecek kadar büyük bir yükseltme sunmadı; farklar hemen hemen önemsizdi.


OnePlus, Android pazarında kendine bir yer açtı ve akıllı telefonlarının kalitesi genellikle daha pahalı markalarla aynı seviyede, ancak çok daha düşük bir fiyata.

Artık Nord'dan başlayarak uygun fiyatlı bir akıllı telefon serisi piyasaya sürüldüğüne göre, şirket, özel, daha ucuz telefon serisinin yanında oturmak için daha premium ürünlerini modernize etmeyi seçebilir. Durum buysa, artık suları bulandırmaya ve tüketicileri Artılar, Ts ve T Artılarla karıştırmaya gerek kalmayacak.


OnePlus 8T'nin ayın sonunda piyasaya sürüldüğü ve OnePlus'ın topluluğunu dahili gelişmelerle hızlandırmayı sevdiği göz önüne alındığında, cihazın lansmanında tüm bunları duyabiliriz.

Bugünün en iyi OnePlus 8 Pro fırsatları Kilidi Açılmış Mint Mobile ABD planlarıHiçbir sözleşme OnePlus 8 Pro 999 $ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme OnePlus 8 Pro 999 $ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme OnePlus 8 Pro 999 $ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Kara Cuma 2020: en iyi fırsatları satın alın