Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro özellikleri resmi lansmandan sadece birkaç saat önce sızdırıldı

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro özellikleri resmi lansmandan sadece birkaç saat önce sızdırıldı

Bugün ilerleyen saatlerdeOnePlus9Telefon serisi resmen dünyaya tanıtılacak. Ancak, T-Mobile'daki büyük bir uğultu sayesinde artık neredeyseher şeyHem OnePlus 9 hem de OnePlus 9 Pro telefonlar hakkında.


Bunun nedeni, her iki telefonun ayrıntılı özelliklerinin T-Mobile'ın web sitesinde listelenmiş olmasıdır.önceyapmaları gerekiyordu. Seri sızıntı yapan Evan Blass, bu konuda bilgilendirildi ve hızlı bir şekilde kaldırılmadan önce özellik listelerinin ekran görüntülerini almaya başladı.

Sonuç doğrudan aşağıda görüntülenebilir:

OnePlus: Hey TMO, işte 9 serisi için tüm destek materyalleri. Lütfen lansmandan sonraya kadar gizli tutun.T-Mobile: ... pic.twitter.com/jmfVlyx3SD21 Mart 2021

Daha fazla gör

Resmi OnePlus 9 özellikleri bu nedenle aşağıdaki gibidir:


Görüntülemek:6,55 inç FHD+
yonga seti:Aslanağzı 888
VERİ DEPOSU:8/12 GB
Depolamak:128/256 GB
Arka kamera:48 MP + 50 MP + 2 MP
Ön kamera:16 MP
Pil:4.500 mah

Ve resmi OnePlus 9 Pro özellikleri aşağıdaki gibidir:


Görüntülemek:6,7 inç QHD+
yonga seti:Aslanağzı 888
VERİ DEPOSU:8/12 GB
Depolamak:128/256 GB
Arka kamera:48 MP + 50 MP + 8 MP + 2 MP
Ön kamera:16 MP
Pil:4.500 mah

Öyleyse, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro arasındaki tek farkın ekran ve arka kamera sistemi açısından olduğu artık açık. OnePlus 9, 6.55 inç FHD+ ekranla gelirken, OnePlus 9 Pro daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü 6.7 inç QHD+ ekranla geliyor. Bu arada, OnePlus 9 Pro, OnePlus 9'un sahip olmadığı ek bir 8MP arka kamera lensi alıyor.


İlginç bir şekilde, yine de, kesinlikle şeyler varolumsuzluk120Hz yenileme hızı ekranı ve gelişmiş 65W şarj gibi yoğun söylentilere sahip bu özellik listelerinde listelenmiştir. Ayrıca söylentili OnePlus 9R bütçe cihazı hakkında hiçbir bilgi yok, ancak bunun yalnızca belirli bölgelerde piyasaya sürülmesi planlandığından, bu nedenle mevcut olmayabilir.

Bu nedenle, telefonların neler sunacağına dair çok iyi bir fikre sahip olsak da, resmi OnePlus 9 Serisi lansman etkinliğinde hala yapılabilecek şeyler var.canlı yayın videosunu izleyerek.