Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro, yıllardır görmediğimiz bu hayranların favori özelliğini geri getirebilir

OnePlus 9 Pro, yıllardır görmediğimiz bu hayranların favori özelliğini geri getirebilir

OnePlus 9, ön siparişlerin açıklanacağı söylentileriyle bu ay ortaya çıkmanın eşiğinde.23 Mart'ta açılıyor, ve paranızı yatırmak isteyenler için, hayranların favorisi kumtaşı şasi geri dönüş yapıyor gibi görünüyor.

OnePlus 9 lansmanı canlı akışının ön siparişlerin yayınlanmasından kısa bir süre önce gerçekleşmesini ve aynı zamanda hype oluşturmasını bekliyoruz.Hasselblad ortaklığıOnePlus'ın kamera önündeki engelleri kaldırdığını görmesi gereken, ahize için kumtaşı malzemesinin potansiyel dönüşü, donanım için biraz daha az etkili bir ladindir, ancak yine de hayranları heyecanlandıracak bir şey.

Twitter tahmincisiMaksimum JamborOnePlus 9 Pro için yeni bir bitiş taklidi yapan bir görüntü paylaştı ve şunları söyledi: 'Kişisel olarak dört gözle beklediğim bir şey! Bu sadece 'Mat'tan daha fazlasıdır - piyasaya çıktığında ne demek istediğimi anlarsınız.' Görüntü, dokulu bir akıllı telefon gövdesine benziyor ve 'mat siyah' yazıyor.

Şahsen dört gözle beklediğim bir şey! Bu sadece 'Mat'ten daha fazlasıdır - piyasaya çıktığında ne demek istediğimi anlarsınız ;)Nine Pro. pic.twitter.com/VlPw9WDh531 Mart 2021


Daha fazla gör

OnePlus CEO'su Pete Lau ile birleştiğindegeçen seneden yorumlar, orijinal OnePlus akıllı telefonla piyasaya sürülen dokulu kumtaşı kaplamanın veOnePlus3geri dönüş yapıyor; ve Sandstone Bumper kasası için değiştirilen bir tür yedek olarak tanıtılan kasadan ziyade cihazda gerçek bir kaplama olarak.OnePlus7Tdışarı haddelenmiş.

Lau, o sırada ortalıkta dolaşan sızdırılmış OnePlus 9 tasarımları hakkında tweet atarak şunları söyledi:


'Hiçbir tasarım asla taşa konmaz. Çünkü öyle olsaydı, çok hafif bir akıllı telefon olmazdı.'

Bu, hayranların sevdiği kumtaşı şasiye dönüşü ima ediyor olabilir mi? Jambor'dan gelen 'mat'tan daha fazlası' yorumu, oyunda başka bir tasarım öğesi olduğunu ima ediyor ve bunun OnePlus 9 Pro için bir kumtaşı kaplama olduğunu düşünmeye başlıyoruz.


Yine de öğrenmek için çok uzun bir süre kalmadı, bu yüzden açıklama etkinliğine doğru ilerlerken daha fazla OnePlus 9 haberi için bizi izlemeye devam edin.

Bugünün en iyi OnePlus 8T fırsatları OnePlus 8T 5G (128GB) – Silver Chitter Chatter £ 429 GörünümOnePlus 8T Ay Gümüşü 6.55... Cihazlar Doğrudan 429 £ Görünüm OnePlus 8T 5G (Kilitsiz) -... OnePlus İngiltere ve ROE 449 £ GörünümOnePlus 8T 5G KB2001 256GB... Amazon £ 539,98 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz