Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro resmi görüntüleri ortaya çıkmadan önce sızıyor ve çarpıcı görünüyor

OnePlus 9 Pro resmi görüntüleri ortaya çıkmadan önce sızıyor ve çarpıcı görünüyor

NSOnePlus9ifşa etkinliği sadece birkaç hafta uzakta - aynı günelma bahar etkinliği, bu da işleri ilginç hale getirmeli - ve OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve hakkında sızıntılarla dolup taşmışkendaha ucuz OnePlus 9R, dizideki iki cihaz için bazı resmi pazarlama sunumlarının rüzgarını aldık.


OnePlus 9R'nin henüz nasıl görüneceğini bilmesek de, OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9 sızdırılan görüntüler önden neredeyse aynı görünüyor, ancak OnePlus Pro ekranı 6,7 inç boyutunda ve yuvarlatılmışken, OnePlus 9 tabanı model 6,5 inç düz ekrana sahip. OnePlus 9 Pro'daki anten bantları da OnePlus 9'un tam aksine görülebilir.

Görüntüler nezaketen geliyorWinFutureve aynı zamanda bir ürünü olan Hasselblad logosunu sergileyin.yeni ortaklıkOnePlus ve İsveçli kamera üreticisi arasında. Kameralar konusunda, OnePlus 9 Pro, arka tarafında Sony IMX766 ve prize göre '50 veya 48' MP çözünürlük sunan Sony IMX78 sensörlerinden oluşan dörtlü bir kamera dizisine sahip. Onlara iki sensör daha eşlik ediyor. Şimdiye kadar duyduklarımıza göre dört lens kurulumu 48MP + 48MP + 8MP + 5MP lenslerden oluşuyor.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro

(İmaj kredisi: WinFuture)

OnePlus 9, üçlü kamera dizisine sahip ancak sensörlerin OnePlus Pro modeliyle aynı olup olmayacağına dair bir bilgi yok.


Renk grupları söz konusu olduğunda, OnePlus 9 Pro yeşil, siyah ve gümüş olarak ayarlanmıştır, siyah varyant muhtemelen orijinal OnePlus akıllı telefonla piyasaya sürülen kumtaşı kasayı yeniden diriltir veOnePlus3. OnePlus 9 siyah, mavi ve mor renklerde piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

İlginç bir şekilde, cihazda görünür bir metal çerçevenin bulunmadığı parlak arka çift, OnePlus'ın Samsung'un oyun kitabından bir yaprak çıkarabileceğini gösteriyor.Galaxy S21ve cam yerine plastik bir arkaya sahip olmak, akıllı telefonlarınızın dayanıklı olmasını seviyorsanız bu iyi bir haber; Galaxy S21 Plus veGalaxy S21 Ultra yaptıolumsuzlukdüşme testlerinde iyi performansGorilla Glass arka panellerine rağmen.


Hâlâ açıklanacak bir dizi özellik var, bu nedenle büyük açıklama için 23 Mart'taki OnePlus 9 etkinliğini izleyin.

Bugünün en iyi OnePlus 8 Pro fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim FreeÜç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£34 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£34 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£40 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£40 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£40 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£40 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz