Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro, önümüzdeki hafta OnePlus 9 etkinliğinden önce resmen açıklandı - ve muhteşem görünüyor

OnePlus 9 Pro, önümüzdeki hafta OnePlus 9 etkinliğinden önce resmen açıklandı - ve muhteşem görünüyor

NSOnePlus923 Mart'ta, sadece birkaç hafta içinde ortaya çıkacak etkinliği için yolda - bildirilen tarihelma etkinliğibu da ilginç bir çatışma yaratıyor. OnePlus 9, OnePlus 9 Pro'nun ve daha ucuz bir telefonun piyasaya sürülmesini bekliyoruz.OnePlus 9R. Ancak OnePlus, topluluğuyla dalga geçmeyi sever ve yaklaşan OnePlus 9 Pro'nun resimlerini sosyal medyada paylaştı.


İlk olarak cihazın resmi görüntülerine baktık.geçen hafta sızdırıldıOnePlus 9 Pro'nun bu yılki amiral gemisi ile odaklandığı beş üst düzey özelliğinden biri olan yeni kamerayı gösteriyor. OnePlus cihazlarındaki kamera sistemi, hiçbir zaman hakkında yazılacak bir şey olmadı - hatta durum böyleydi.Pingtwitter Ödüllü OnePlus 8 Pro. Amayeni ortaklıkİsveçli kamera üreticisi Hasselblad ile tüm bunları değiştirmek üzere.

OnePlusresmi Twitter hesabıOnePlus 9 Pro'nun, yeşil ve siyaha eşlik edecek şekilde ayarlanan sızdırılmış Gümüş seçeneğiyle uyumlu olan Morning Mist renk grubundaki bir dizi görüntüsünü paylaştı. Markayı ilk günlerden beri takip eden OnePlus hayranları, dokulu ürünün geri dönüşüne dair söylentilerin olup olmadığını görmek için heyecanlı olacak.mat siyah için kumtaşı kaplamaberi görmediğimiz varyant gerçekleşecek.3.

Özel olarak tasarlanmış yansıtıcı cam, #OnePlus9Pro Morning Mist'i tasarım mükemmelliğinin yeni seviyelerine yükseltir. Bunun gibi başka bir şey yok. 23 Mart'ta daha fazlasını görün. 👉 https://t.co/poRMwhH6Pq pic.twitter.com/SWksVD0agH15 Mart 2021

Daha fazla gör

Ekrandaki dörtlü kameranın Sony IMX766 ve Sony IMX78 sensörlü 48MP + 48MP + 8MP + 5MP lenslerden oluştuğu bildiriliyor, ancak hiçbir şey resmi olarak doğrulanmadı. Morning Mist OnePlus 9 Pro renk grubu, bu şekilde daha iyi bakabileceğiniz yansıtıcı cama sahiptir.takip tweeti, ancak esasen çok parlak gümüş bir kasaya benziyor. Ve bu ilginizi çektiyse, OnePlus yeni OnePlus 9 Pro'yu bir topluluk yarışmasında hediye ediyor.OnePlus saat tanıtımı ve çekiliş.


Çekilişin amacı oldukça yüksek; Temel olarak OnePlus, Twitter'da her fazladan 100 bin takipçi aldığında dokuz OnePlus 9 Pro el cihazını verecek. 3,3 milyon takipçiye ulaşana kadar (yarışma sırasında mevcut 2,3 milyon takipçi sayısının bir milyon üzerinde) her 100 bin takipçi için dokuz cihaz vermeye devam edecek ve bu noktada 99 OnePlus 9 Pro akıllı telefon verecek. . Yarışma kuralları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsinizBurada(17 Eylül'de sona eriyor) ancak tek yapmanız gereken Twitter hesabını takip etmek ve bir freebie için rastgele seçilmenizi ummak.

OnePlus 9 Pro kesinlikle çok etkileyici görünüyor ve önümüzdeki hafta daha yakından bakmak için sabırsızlanıyoruz!


Bugünün en iyi OnePlus 8 Pro fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim FreeÜç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£34 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£34 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£40 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£40 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) OnePlus 8 Pro (128GB Siyah) £ 29ön ödeme£40 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£40 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz