Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S21'i yenen sırrı ortaya koyuyor

OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S21'i yenen sırrı ortaya koyuyor

OnePlus 9, OnePlus'ın bir sonraki amiral gemisi ve önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bazı çarpıcı görüntüler ve yeni bir video da dahil olmak üzere birkaç haber daha sızdırıldı.

Birincisi, kavisli ekranın daha fazla onaylanmasıdır.OnePlus 8 Proaslında o kadar belirgin olmasa da OnePlus 9 Pro'ya taşınıyor. Standart OnePlus 9 modeli düz bir ekrana sahip olacak ve her iki model de kavisli bir arka panele sahip olacak.

Bu lokma OnePlus sızıntısından geliyorMaksimum Jambor, ve diğer Twitter tipsterMax WeinbachAyrıca, ABD müşterileri için OnePlus 9 serisi hakkında bir külçe paylaştı ve her ikisinin de T-Mobile'da mevcut olacağını ve OnePlus 9 Pro modelinin 12 GB RAM'li bir varyantta mevcut olacağını söyledi. Bu, 8GB ve 12GB RAM seçenekleri sunan OnePlus 8 Pro ile uyumludur.

Bu arada, teknik özellikleri atlamak ve sadece donanım üzerinde saçmalamak istiyorsanız, tasarımcıVakar HanOnePlus 9 Pro'nun dört farklı renkte, kavisli ekran ve arka panel ile tamamlanmış bazı çarpıcı renderlerini taklit etti.


OnePlus eski CEO'su Carl Pei, CAD görüntüleri sızdırıldığından bu yana ahizenin tasarımıyla dalga geçiyor, bunların nihai ürünü yansıtmadığını öne sürüyor ve 'hafif bir akıllı telefon' hakkındaki yorumları kasaya dahil edilen yeni bir malzemeye işaret ediyor, ama kasıtlı olarak belirsizdi ve somut bir ayrıntı yok, bu yüzden şimdilik hepsi spekülasyon.

OnePlus 9 serisi, piyasayı devirmek için iyi bir şansa sahip olabilir.Samsung Galaxy S21; Samsung'un genellikle popüler olan akıllı telefonu piyasaya sürülmeden önce ağır eleştiriler aldı veABD'de zaten bir fiyat düşüşü vardı, yayınlandıktan ancak bir ay sonra. Aynı şey Fransa'daki perakendecilerde de oluyor ve Samsung'un dikkatini katlanabilir ürünlere odaklaması ile OnePlus'ın tacını çalması gereken açılış olabilir.


Bu arada, Mart ayına yaklaşırken daha fazla sızıntı ve söylenti için sıkı durun.

Bugünün en iyi OnePlus 8 Pro fırsatları OnePlus 8 Pro 5G iN2020 128GB... Amazon 699,99 $ OnePlus 8 Pro 5G iN2020 256GB... Amazon $737,99 OnePlus 8 Pro 5G iN2020 256GB... Amazon 769 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle OnePlus 8 Pro 5G IN2020 128GB ... Amazon $829.99 $769.98 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz