Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro, şaşırtıcı yükseltme ile Samsung Galaxy S21'i alıyor

OnePlus 9 Pro, şaşırtıcı yükseltme ile Samsung Galaxy S21'i alıyor

Ağır bir diyetin ardındanOnePlus9Son haftalarda, hayranlar, OnePlus 9 Pro'nun iddia edilen bir sızıntısına bakışlarını yeniden düzeltebilir. Beklendiği gibi, görüntüler göz kamaştırıcıdır, belki de OnePlus'ın avantajları üzerinde ikiye katlamayı planladığını gösteriyor.OnePlus 8 Pro– yani, üstün fotoğrafçılık becerileri.


Sızıntı, Hasselblad markasına sahip bir kamera höyüğü gösteriyor gibi görünüyor ve OnePlus 9 Pro'nun İsveçli kamera üreticisinin donanımını birinci sınıf ancak pahalı bir telefon için kullanacağını öne sürüyor. Amiral gemisi ürününü bir dizi parlak el cihazı dalgasından ayırıyor gibi göründüğü için marka için ilginç bir seçim.

Gücü ve fotoğraf özelliklerini bir mobil pakete damıtan telefonlar her zaman çok arzu edilir. Apple ileiPhone 12 ProveSamsung Galaxy S21 Ultrabu tür telefonlar için çıtayı yükseltmek, diğer yarışmacıların harekete geçmesi için daha az şans bırakıyor. Tabii ki, rakiplerine meydan okuyan OnePlus 9 Pro değilseniz.

YouTuber Dave2D, cihazın video montajını başlattı, OnePlus 9 Pro prototipini sergiledi, şık bir gümüş renk şemasına sahipti ve Hasselblad markasını görünür bir şekilde taşıyordu. Önemli bahşiş veren,Maksimum Jambor, yanında tartıldıİşhan Agarwal, her ikisi de sızıntıları doğrulamak için Twitter'a gidiyor.

Kavisli QHD+ ekran gibi görünen dört kamera modülüne ve bunun kesinlikle iş anlamına geldiğini gösteren muhteşem 120Hz yenileme hızına sahiptir. OnePlus'ın amiral gemisinin tüm Snapdragon'ların en hızlısı üzerinde çalışması bekleniyor: Snapdragon 888 işlemci.


Fiyatlandırma açısından, şu anda bir onay yok. OnePlus 8 serisinin giriş modeli 699 $/ 599 £ (yaklaşık 1.080 AU $) ile başlarken, OnePlus 8 Pro 899 $/ 799 £ (yaklaşık 1.440 AU $) ile başlar. Bu nedenle, lansman sırasında fiyatların bu genel civarda olmasını bekleyebilirsiniz.

İleHuawei Mate 40 ProveXiaomi Mi 10T Promevcut OnePlus 8 Pro'ya ve hattaOnePlus KuzeyveOnePlus 8TPaketleme gücü ve stili olan OnePlus 9 Pro, amiral gemisi noktasını ve ekstra parayı garanti etmek için önemli bir yükseltme yapmak zorunda.


Hasselblad'ın harika fotoğrafçılık ürünleri üretme sicili, OnePlus 9 Pro için heyecan verici bir haber ve cihazın, fotoğrafçılık cephesindeki rakiplerin ürünlerinin altından çıtaları patlattığı anlamına gelebilir. Elbette en iyi telefonlar tüm parçalarının toplamıdır; Bu nedenle, OnePlus'ın kameraya her şeyi dahil etmeye karar vermesi durumunda telefonun diğer yönlerini gözden kaçırıp kaçırmadığını görmek ilginç olacak.

seçimimize bir göz atabilirsiniz.en iyi telefonlarHala bir cihaz arıyorsan bu boşluğu doldurmak için. Aksi takdirde, OnePlus'tan gelen diğer güncellemeleri, haberler çıktıkça ve geldiğinde sizi haberdar edeceğiz. Ancak şimdilik, işin fotoğraf tarafının çok emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


defaultWidgetTitle OnePlus 8T 5G (128GB) – Silver Chitter Chatter £ 429 GörünümOnePlus 8T Ay Gümüşü 6.55... Cihazlar Doğrudan 429 £ Görünüm OnePlus 8T 5G (Kilitsiz) -... OnePlus İngiltere ve ROE 449 £ GörünümOnePlus 8T 5G KB2001 256GB... Amazon £ 539,98 Yorumu görüntüleYükDaha FazlaGösterDaha fazla şahinFooterAçıklama

Kaynak:Android Yetkilisi