Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 Pro, oyuncu dostu, yüksek teknolojili ekranıyla Samsung Galaxy S21'i devirdi

OnePlus 9 Pro, oyuncu dostu, yüksek teknolojili ekranıyla Samsung Galaxy S21'i devirdi

NSOnePlus9resmi olarak açıklanıyorözel etkinlik gelecek hafta, 23 Mart'ta , ancak şirket yaklaşmakta olan amiral gemisi hakkında fasulye dökmeyi bırakamıyor ve cihazın ortaya çıkması için hızlandırdığı cihazın bir yönü Fluid Display 2.0.

ile piyasaya sürülen OLED Akışkan Ekranı üzerine inşa edilmiştir.OnePlus7 ProQHD+ çözünürlüğe sahip 90Hz yenileme hızına sahip OnePlus 9 Pro, DisplayMate tarafından test edilen ve A+ derecesi alan amiral gemileri için yeni bir panel çağını başlatıyor. Şirket genellikle resmi derecelendirmelere yatırım yapmaz; Tarihsel olarak, el cihazları, maliyetlerden tasarruf etmek için suya dayanıklı olmasına rağmen IP68 su geçirmezlik derecesine sahip değildi, ancakOnePlus 8 Probu trendi ilk karşılayan oydu.

OnePlus 9 Pro'nun Fluid Display 2.0'ı, 120 Hz ile 1 Hz arasında değişebilen uyarlanabilir yenileme hızına sahip bir LTPO panelinden oluşur ve bunu düşük gecikme süresi arayan mobil oyuncular için harika bir haber olan gelişmiş bir dokunma tepkisi ile birleştirir. Panel, aşağıdaki gibi rakip akıllı telefonlardan daha yüksek olan 360Hz dokunmatik örnekleme hızına sahiptir.Samsung Galaxy S21240Hz ve hatta yeni Asus ROG Phone 5 ve 300Hz dokunmatik örnekleme oranı.

FPS oyunlarına dalmış bir mobil oyuncuysanız, 25-30ms gecikme azaltma daha duyarlı kontroller sağlarken, değişken yenileme hızı, OnePlus 9 Pro'nun görevlerinden bağımsız olarak tüm kullanıcılar için pil ömrünü artıracaktır. için kullanılır. Aslında, OnePlus diyor ki (aracılığıylaPCMag) Smart 120Hz ekran, dublajlı olarak, ekranın güç tüketimini %50 oranında azaltacaktır. OnePlus 9'un toparlanmamıza girmesi muhtemeldir.en iyi oyun telefonlarıbu oranda.


OnePlus 9'un müşterilere sunabileceği beş üst düzey özelliği var ve şirket, önümüzdeki haftaki etkinliğe doğru ilerlerken her birini görünüşte ortaya koyuyor. Şimdiye kadar, yeni kamera sistemi ve ekranı gelecek üç önemli hususla ele alındı, bu yüzden OnePlus 9 Pro hakkında daha fazla resmi haber için önümüzdeki hafta boyunca bizi izlemeye devam edin.