Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9: çıkış tarihi, fiyat, özellikler ve daha fazlası

OnePlus 9: çıkış tarihi, fiyat, özellikler ve daha fazlası

OnePlus 9, OnePlus 8 serisinin (dahil olmak üzere) hemen ardından OnePlus'ın bir sonraki premium amiral gemisi akıllı telefonu.Pingtwitter ödüllü One Plus Pro) ve bütçe / orta katmanOnePlus Kuzey, o zamandan beri uygun fiyatlı Nord N serisi el cihazlarına genişledi.OnePlus Nord N10 5Gve OnePlus N100Ekim ayında ilan edildi.


OnePlus 8 Pro ödüllendirilirkenPingtwitter Yılın Gadget'ıünvan, şirketin gelecek yılki amiral gemisi için ne yapacağını görmekten heyecan duyuyoruz ve her zaman olduğu gibi, yeni bir akıllı telefona geçişte olduğu gibi, cihaz hakkında sızıntılar ve söylentiler ortaya çıkıyor ve şimdiye kadar, biz uygun şekilde etkilendin.

OnePlus 9, Samsung ve yaklaşan gibi goliath'lar verebilir.Galaxy S21Parası için bir kaçış ve şüphesiz sadık bir topluluğu teşvik eden kusursuz kaliteyi sunacak olsa da, fiyat Samsung'un akıllı telefonlarının normal fiyat etiketleri kadar yüksek olmayacak, bu yüzden avantajı var.

Önümüzdeki haftalarda daha fazla haberin ortaya çıkmasını bekliyoruz, bu nedenle şu ana kadar bildiğimiz her şeyi hızlandırmak için en son OnePlus 9 haberlerini toplarken kontrol etmeye devam edin.

OnePlus 9: çıkış tarihi

OnePlus, amiral gemisi serisini genellikle her yıl Mayıs ayında piyasaya sürüyor, ancak OnePlus 8, Nisan 2020'nin başındaki lansmanıyla işleri sarstı.


OnePlus 9, programı daha da yukarı taşımak için ayarlanmıştır.Mart sürümüİçeriden birine göre kartlarda.

İlk çeyrek lansmanı, Ocak ayının başlarında piyasaya sürülmesi planlanan Samsung Galaxy S21'den kısa bir süre sonra piyasaya çıkacağını görecek. Hatta Apple'ıniPhone SEaynı süre içinde, OnePlus'ın işi bunun için biçilmiş kaftan.

OnePlus'ın, cihazın kaçınılmaz olarak T serisi tarafından takip edilmeden önce piyasada daha fazla zaman geçirmesine izin vermek için lansman tarihini öne çıkardığı tahmin ediliyor, ancak yeni N serisini yıllık yayın programı dahilinde barındırmak sadece bir reijg olabilir.


OnePlus 9

(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu)

OnePlus 9: fiyat

Henüz OnePlus 9'un fiyatı hakkında bir şey duymadık, ancak Samsung ve Apple cihazlarının baş döndürücü yüksekliklerine ulaşmayacak.

8 serisine bakıldığında, temel model 8 GB / 182 GB model için 699 ABD Doları / 599 ABD Doları (yaklaşık 1.080 ABD Doları), OnePlus 8 Pro ise 899 ABD Doları / 799 ABD Doları (yaklaşık 1.440 ABD Doları) ile başlar.

Her iki model de 5G kapasitesine sahip ve OnePlus 9'un da aynı şekilde hareket etmesini bekliyoruz, bu nedenle fiyatlar aynı basketbol sahasında olmalı.


OnePlus 9: ekran ve tasarım

OnePlus 9 oluşturma

(Resim kredisi: 91Mobiles)

OnePlus 9 tasarım söylentileri özellikle ilgi çekiciydi çünkü birsızdırılan CAD görüntüsü kaydıyakın olan bir kamera dizisini göstermekOnePlus 8TOnePlus 8'e kıyasla Carl Pei Twitter'a gitti veson tasarım değil.

Cihaz, bir LED flaşla birlikte arka tarafta üçlü bir kamera kurulumuna sahip. Kamera muhafazası, OnePlus 8 gibi merkezden ziyade arka panelin sol tarafına yerleştirilmiştir.

Öne bakan tek delikli kamera her zamanki gibi köşeye sıkışmış, bu yüzden orada çok sert bir şey yok. Sızıntıdan kısa bir süre sonra, Pei gizemli bir tweet atarak şunları söyledi:

'Hiçbir tasarım değişmez değildir. Çünkü öyle olsaydı, çok hafif bir akıllı telefon olmazdı. '

'Hafif bir akıllı telefona' atıfta bulunarak sadece estetik olmayan diğer yeni özelliklere de atıfta bulunuyor olabilir, bu nedenle OnePlus 9 yalnızca CAD renderlarından farklı görünmekle kalmayacak, aynı zamanda malzemelerini daha hafif bir şey için değiştirebilir. standart ücret.

Ekranın ön tarafında, OnePlus 8'in kavisli kenarlarını atlatan 6.55 inçlik düz bir ekran görmeyi bekliyoruz. OnePlus 9 ekranı, 120 Hz yenileme hızına sahip olacak.

Arka panelin kavisli olduğu söyleniyor, bu da onu daha ergonomik bir dokunuş haline getiriyor ve serinin sadece iki çeşidi olacak; OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro.

Konsept OluşturucuMevcut sızıntı ve söylentilere dayanarak, sayfanın üst kısmında kontrol edebileceğiniz OnePlus 9 Pro'nun bir videosunu alay etti.

OnePlus 9: özellikler ve özellikler

OnePlus 9

(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu)

Qualcomm, Snapdragon 888 yonga setini yeni tanıttı ve OnePlus 9'un işlemciyi barındırdığı söyleniyor. Sayesinde hayranlar için işler daha da olumlu görünüyorsızdırılmış kıyaslamaGalaxy S21'den daha yüksek olan 1,122 tek çekirdekli puan ve 2,733 çoklu çekirdek puanı alan cihaz için.

Ayrıca 65W hızlı şarj desteği ve telefonun Android 11'i kutudan çıkar çıkmaz çalıştırmasını bekliyoruz. OnePlus kısa süre önce bütçesinin OnePlus Nord N10 5G ve OnePlus Nord N100'ün yalnızca bir büyük Android güncellemesi alacağını ve ikisini de Android 11'e getireceğini doğrulasa da, OnePlus 9 için olağan iki güncellemeyi bekliyoruz.

OnePlus 9: diğer söylentiler ve haberler

OnePlus, muhtemelen biri akıllı saat olabilecek yeni cihaz serisine sığacak şekilde 2021 sürüm programını salladı.

Markanın ilk olarak 2016'da giyilebilir bir sırt üzerinde çalıştığı söylendi, ancak kurucu ortak ve eski CEO Carl PeiOnePlus akıllı saatle dalga geçtiEkim ayında, hala şirkette iken.

OnePlus Buds Z ile birlikte OnePlus giderek daha fazla çeşitleniyor ve 2021 serisinin neye benzediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları İndirimli Fiyat OnePlus Nord - Snapdragon ... Amazon Prime 448 $ 424 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual ... Amazon 659,99 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual'i Görüntüle ... Amazon 679 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar