Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus 9 çıkış tarihi sızıntısı hayranların duymak istediği haberler

OnePlus 9 çıkış tarihi sızıntısı hayranların duymak istediği haberler

OnePlus, bu yıl OnePlus 8 ve stellar ile cihazlarında sağlam bir çalışma yaptı.OnePlus 8 Pro, bütçeOnePlus Kuzeyve yakın zamanda yayınlananOnePlus 8T.


OnePlus 9bir sonraki gündemde ve görünen o ki OnePlus, Samsung ve onun beğenilerini görebilecek gelecek yılın amiral gemisi ile işleri sarsmak için bir plan hazırlıyor gibi görünüyor.Galaxy S21sıkı bir rekabet için.

Son yıllarda, OnePlus, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını Mayıs ayında piyasaya sürdü ve bu yılki OnePlus 8 ile bunu Nisan ayına kadar getirdi.

Android CentralHaberin açıklamasını yapan bir 'içeriden' kaynak göstererek, açıklamanın Mart ortası için planlandığını söyledi. Bu, özellikle Samsung'un Galaxy S21 lansmanını geleneksel Mart penceresinden taşıma planı ışığında, alınması gereken ilginç bir yöntem.Ocak'a. Tahminciler, hayranları cihazın birdüşürmek, rekabetin devreye girmesini ve Samsung müşterilerini markadan uzaklaştırmasını kolaylaştırıyor.

Android telefonlar önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde mücadele edecek gibi görünüyor ve Apple,iPhone SEbu yıl Nisan ayında tanıtıldı.


  • Samsung HW-S60T incelemesi: birinci sınıf bir hisse sahip uygun fiyatlı bir ses çubuğu
  • BU Samsung Galaxy S21 ise iPhone 12 kullanıcıları kıskanacak

Plan, amiral gemisi OnePlus 9'un T serisi piyasaya sürülmeden önce piyasada olması için daha fazla zaman sağlamak olabilir, ancak OnePlus 8T'nin Pro yinelemesini görmediğimiz göz önüne alındığında, şirket elden geçiriliyor cihazların yanı sıra yayınlanma planları.

OnePlus Nord, ABD için bir sürüm de dahil olmak üzere yeni bir uygun fiyatlı akıllı telefon serisini başlattı.OnePlus Nord N10 5Gve kod adı daha cüzdan dostu olan birkaç akıllı telefonun söylentileriOnePlus Aurora ve OnePlus Limonata.


OnePlus ayrıcabir akıllı saatle dalga geçtiBu nedenle, stratejisini T serisini tamamen hurdaya çıkardığını görebilecek bir dizi yeni cihazı kolaylaştırmak için değiştirmesi ve tek amiral gemisi akıllı telefonu olarak OnePlus 9'a dayanması muhtemeldir.

Bugünün en iyi oneplus 8t fırsatları OnePlus 8T Dual-SIM 256GB 5G ... BHPhoto749 GörünümOnePlus 8T Çift SIM 256GB 5G ... BHPhoto749 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Android Central