Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • OnePlus Buds incelemesi: OnePlus telefonunuzun uygun fiyatlı arkadaşları

OnePlus Buds incelemesi: OnePlus telefonunuzun uygun fiyatlı arkadaşları

Bugünün en iyi OnePlus Tomurcukları, OnePlus Tomurcukları Z Gerçek Kablosuz ... BHPhoto49,99 Görünümİndirimli Fiyat OnePlus Tomurcukları - Gerçek Kablosuz ... Amazon Prime 79 $ 59 $ OnePlus Tomurcuklarını Görüntüle Gerçek Kablosuz ... BHPhoto59 GörünümOnePlus Tomurcukları Kablosuz Kulak İçi ... Amazon 99,99 ABD Doları Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OnePlus Tomurcukları, başarısının mantıksal bir sonucudur.Apple AirPod'lar- her telefon üreticisinin artık kendi kablosuz kulaklıklarına ihtiyacı var, bu nedenle cihazlar o kadar popüler hale geldi ve bu nedenle OnePlus bu yıl Tomurcukları piyasaya sürdü.OnePlus Kuzeyorta menzilli telefon.


AirPod'larla aynı türden bir görünüme sahipler, AirPod'larla aynı türden bir şarj çantası ve benzer bir şekilde bağlanıyorlar: kasayı açın ve telefonunuz, olduğu sürece hızlı eşleştirme yoluyla bunları anında tanımalıdır. Android çalıştırıyor.

OnePlus Tomurcukları iPhone'larla da çalışabilir ya da ihtiyacınız olursa Bluetooth bağlantısını destekleyen herhangi bir cihazla çalışabilir, ancak Android cihazlarda yaptığınızla aynı hızlı eşleştirmeyi elde edemezsiniz - bunun yerine normal görüneceklerdir. Bluetooth kulaklıklar.

En iyi sonuçlar için, bir OnePlus telefon istiyorsunuz - yalnızca bu telefonlar, biraz garip görünen Buds ürün yazılımını güncelleyebilir. Bir OnePlus el cihazı ayrıca Tomurcukların mevcut pil seviyelerini ve bunlara eşlik eden şarj çantasını tam olarak okuyabilir.

OnePlus Buds incelemesi: tasarım ve kurulum

OnePlus Tomurcukları


(Resim kredisi: OnePlus)

Stil açısından, OnePlus Tomurcukları, her bir kulaklığın arkasına oldukça açısal bir bakışla mevcut Bullets Kablosuz kulaklıklarla bir dereceye kadar eşleşiyor. Kabul edelim ki, böyle bir ürünü tasarlamanın çok farklı yolları var, ancak oval şeklin ve alt kısımdaki küçük gümüş kaplamanın kullanılması, belirgin bir Apple hissine sahip. En iyi görünen kablosuz kulaklıklar değiller, ancak en kötüsü de değiller.

Google ve Samsung gibi rakip ürünlerden farklı olarak, bu kulaklıklar kulağınıza tam oturmaz - aslında seyahatlerinizde tuhaf bakışlar çekecek kadar olmasa da nispeten uzaktadırlar. Testlerimiz sırasında, OnePlus Tomurcukları kulaklarımıza tam oturdu ve müziğe zamanında biraz kafa hareketiyle bile sabit ve güvenli hissetti.


Daha önce de belirttiğimiz gibi, kurulum gerçekten daha kolay olamazdı. Tomurcukları bir OnePlus Nord telefonla test ettik ve eğer telefonunuz açıksa, şarj çantasını açtığınız anda kulaklıkları tanıyacaktır (bu da onu otomatik olarak eşleştirme moduna geçirir). İlk bağlandığınızda, OnePlus telefonunuz Tomurcuklar için de bir ürün yazılımı güncellemesi arayacaktır.

OnePlus telefonunuzdaki Bluetooth menüsüne gidin ve sol kulaklığın, sağ kulaklığın ve şarj çantasının pil seviyelerini görebilir, kulaklıklardaki ürün yazılımını güncelleyebilir ve hatta onları kaybettiyseniz ses çıkarmalarını sağlayabilirsiniz. kanepenin arkasına doğru. Bir OnePlus telefonla, dokunmatik kontrolleri de özelleştirebilir (varsayılan olarak çift dokunma parçaları atlar) ve telefon ile kulaklıklar arasındaki görsel-işitsel gecikmeyi azaltmak için oyun modundan yararlanabilirsiniz.


OnePlus Buds incelemesi: özellikler ve ses

OnePlus Tomurcukları

(İmaj kredisi: Gelecek)

OnePlus Tomurcukları, AirPod'lardan birkaç numara ödünç alır: örneğin birini veya her ikisini kulağınızdan alırsanız sesi otomatik olarak durdururlar ve bu gerçekten iyi çalışır. Kulaklıkları tekrar takar takmaz müzik devam eder (en azından YouTube Müzik ve OnePlus Nord ile yaptığımız test sırasında).

Müzik, OnePlus Tomurcukları aracılığıyla gerçekten iyi geliyor. Keskin, keskin ve gürültülüdür ve dinlediğiniz şarkıların ayrıntılarını kaybetmeden kulaklarınıza ses seviyesi açısından iyi bir patlama verebilirsiniz. Piyasadaki en iyi kulaklıklardan bazılarıyla veya tabii ki birinci sınıf kulak üstü kulaklıklarla eşleşmiyorlar, ancak daha pahalı donanımlar hakkında iyi bir izlenim bırakıyorlar (aslında OnePlus Nord gibi).

Test saatlerimiz sırasında yalnızca bir bağlantı koptu ve Buds pil seviyesi, birkaç saat dinledikten sonra yalnızca yüzde 10 kadar düştü. Bunun biraz yanlış bir okuma olduğundan şüpheleniyoruz - OnePlus, davanın sunduğu 23 saatlik bir şarjla yedi saat müzik çalmayı bekleyebileceğinizi söylüyor. OnePlus, hızlı şarjın desteklendiğini ve size sadece 10 dakikalık şarjla 10 saat müzik dinleme süresi vereceğini söylüyor (bu kulaklıklar ve kılıf birleşik).


Burada gürültü iptali yoktur, ancak IPX4 su ve ter direnci elde edersiniz, bu nedenle spor salonunda veya yağmur duşunda iyi olmaları gerekir. Çağrılarda gürültü azaltma var (her bir kulaklığa üç mikrofon yerleştirilmiştir) ve diğer insanların hattın diğer ucundan yüksek sesle ve net bir şekilde geldiğini gördük. OnePlus Tomurcuklar, kaliteleriyle sizi şaşırtmasa bile sağlam, çok yönlü performans sunar.

OnePlus Buds incelemesi: fiyat ve karar

OnePlus Tomurcukları

(Resim kredisi: OnePlus)

Yalnızca 79 £ / 79 $ 'lık bir fiyatla, OnePlus Tomurcukları çok uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardır ve genel olarak muhtemelen ödediğinizden biraz daha fazlasını alıyorsunuz - kaliteli ses, etkileyici pil ömrü, iyi özelleştirmeler ve zarif bir tasarım. Gürültü engelleme gibi üst düzey özelliklerden bazılarına sahip değilsiniz, ancak bunları bu fiyata beklemiyorsunuz.

Evet, daha iyi ses veren kulaklıklar ve kulaklıklar var, ancak bu tür bir değer sunan çok azı var. OnePlus Tomurcuklarının belki de en büyük dezavantajı, bir OnePlus telefonunuz varsa bunlardan en iyi şekilde yararlanmanızdır, ancak diğer Android telefonlarda da sizin için mükemmel bir şekilde saygın bir iş çıkarırlar.

Gerçekten, OnePlus Tomurcukları hakkındaki karar oldukça basittir - bir OnePlus telefonunuz varsa, o zaman almaya değerdirler ve size Dolby Atmos desteğini de içeren zengin ve derin bir ses deneyimi sunarlar. Bir OnePlus telefonunuz yoksa, bu kadar ucuz bir fiyata gelmese de muhtemelen başka bir yerde daha iyi bir seçenek bulabilirsiniz.

OnePlus Tomurcuklarını şimdi Beyaz, Gri veya Kuzey Mavisi olarak alabilir ve kulaklıkları, şarj çantasını ve kutuda kısa bir USB şarj kablosunu (kılıfın kullandığı USB-A'dan USB-C'ye) alabilirsiniz. OnePlus'ın Tomurcuklarla iyi bir iş çıkardığını düşünsek de özellikle bu fiyata kalabalığın arasından sıyrılmak için yeterince yapmıyorlar.

Bugünün en iyi OnePlus Tomurcukları, OnePlus Tomurcukları Z Gerçek Kablosuz ... BHPhoto49,99 Görünümİndirimli Fiyat OnePlus Tomurcukları - Gerçek Kablosuz ... Amazon Prime 79 $ 59 $ OnePlus Tomurcuklarını Görüntüle Gerçek Kablosuz ... BHPhoto59 GörünümOnePlus Tomurcukları Kablosuz Kulak İçi ... Amazon 99,99 ABD Doları Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bunlar şu anda satışta olan en iyi çalışan kulaklıklar