Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus, üç büyük Android işletim sistemi güncellemesi alacak amiral gemileri

OnePlus, üç büyük Android işletim sistemi güncellemesi alacak amiral gemileri

OnePlus kısa süre önce yazılım ekibini Oppo's ile birleştireceğini duyurdu.kaynak paylaşımını geliştirmek. Şimdi, OxygenOS ve ColorOS'un birbirine daha da yakınlaşacağını ve üç yıl veya daha fazla Android güncellemesi ile OnePlus cihazlarını destekleme konusunda daha geniş bir taahhüt getireceğini açıkladı.

OnePlus ve Oppo'nun ekiplerinin birleşeceğinin açıklanmasının ardından OxygenOS ve ColorOS'un daha da iç içe olması neredeyse kaçınılmazdı. İyi haber şu ki, OnePlus ve Oppo arasındaki daha sıkı bir ilişki, telefonunuzun ömrünü uzatmak için yeni güncellemelerin duyurulmasının ardından akıllı telefon kullanıcıları için gerçek bir nimet olmaya başlamasını umuyoruz.

Güncellemeler: Amiral gemisi ürün grubu

Yakın tarihli bir OnePlus'ın ardındantopluluk gönderisiOppo ile 'paylaşılan kaynaklardan en iyi şekilde yararlanma' planını özetleyen kullanıcılar, üç büyük Android güncellemesini ve dört yıllık güvenlik güncellemelerini, 'T' ve 'R' modelleri de dahil olmak üzere amiral gemisi OnePlus cihazlarına ulaştırmak için sabırsızlıkla bekleyebilirler.OnePlus 8Tve OnePlus 9R.

Özellikle, satın alan kullanıcılarOnePlus9Bu yıl serisi cihaz (ve ötesi), telefonların savunmasını su geçirmez tutmak için yeni bir güvenlik yaması akışıyla Android 12, 13 ve 14'ün beğenilerini almalıdır. Çeşitli yeni Android sürümleri aracılığıyla yükseltme yeteneği, dış kabuk yaşlanma belirtileri gösterse bile telefonunuzun canlı hissetmesini sağlamalıdır.


Güncellemeler: OnePlus Nord serisi

olan kullanıcılara gelinceOnePlus KuzeyveyaOnePlus Kuzey CEserisi ahize, güncellemelerin programı biraz farklıdır. Bu cihazların sahipleri iki büyük Android güncellemesi ve üç yıllık güvenlik güncellemesi alacak.

OnePlus Nord 'N' serisi cihazlar, örneğinOnePlus Nord N10 5Gve OnePlus Nord N100, üç yıllık güvenlik güncellemesi ve bir büyük Android güncellemesi alacak.


Ürün portföyünü kolaylaştırma

OnePlus forum gönderisi, hareketin “verimliliği artırmak ve portföyümüzdeki yazılım deneyimini standart hale getirmek” için uygulandığını belirtiyor. OnePlus, bunun 'OxygenOS ve ColorOS'un kod tabanını entegre etmeye çalışmaktan' geçtiğini belirtiyor. Bu arada, bu entegrasyon, OxygenOS'un tamamen ColorOS'a dönüştüğü anlamına gelmez; OnePlus, değişikliğin perde arkasında sessizce gerçekleştiğini ve kullanıcıların çoğunluğu tarafından farkedilmeyebileceğini hızlı bir şekilde ekler.

Sonuç olarak, iki marka arasındaki ortaklık, kullanıcıların iyileştirilmiş yazılım güncellemelerinin meyvelerini toplamasını sağlayacak gibi görünüyor. Haber aynı zamanda bir dedikodunun ortasında geliyor.yeni amiral gemisi Nord, ki bu yaz en kısa sürede gelebilir. Her zaman olduğu gibi, sizi herhangi bir haberle güncel tutacağız.


Bugünün en iyi OnePlus 8 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ alınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme OnePlus 8 (Taksit) OnePlus 8 (Taksit) Özgürön ödeme44,12 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme44,12 $ /ay GörünümNSNane Mobil150$'lık Sanal Hediye Kartı + Visible'a geçiş yaptığınızda bağlantı noktası ve etkinleştirme ile ÜCRETSİZ bir çift Google Pixel Buds alın Hiçbir sözleşme OnePlus 8 (Taksit) OnePlus 8 (Taksit) Özgürön ödeme58 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriVeri: (5-12 Mbps indirme hızları, 2-5 Mbps yükleme hızları) Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriVeri: (5-12 Mbps indirme hızları, 2-5 Mbps yükleme hızları)GörünümNS Özgürön ödeme58 $ /ay GörünümNSSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme OnePlus 8 (Taksit) OnePlus 8 (Taksit) Özgürön ödeme49,12 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,12 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz