Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • OnePlus kurucusu yutturmaca oyunu hala güçlü: Hiçbir şey kulak 1 tomurcukları lansman öncesi fiyatlar ilk fotoğraf sızıntıları olarak yükseliyor

OnePlus kurucusu yutturmaca oyunu hala güçlü: Hiçbir şey kulak 1 tomurcukları lansman öncesi fiyatlar ilk fotoğraf sızıntıları olarak yükseliyor

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, geçen yıl Hiçbir Şeyi birlikte bulmak için OnePlus'tan ayrıldı ve şirketin ilk ürünü nihayet ortaya çıkmanın eşiğinde. Pei ve ortakları, piyasaya sürülmeden önce vızıltı oluşturmak için OnePlus oyun kitabını kullandı ve bu hafta ilk 100 çifti istekli teklif sahiplerine açık artırmaya çıkardı. Hiçbir şey kulak (1) tomurcukları, olduklarından beri sargı altında tutulmuştur.ilk alay, ancak lansman için ayarlandıgelecek hafta.


Yeni platformu DropX'te özel bir lansman öncesi müzayede için hiçbir şey StockX ile eşleşmedi - 'Markalara ve yaratıcılara yeni ve özel ürünleri doğrudan küresel pazarlarına sunma fırsatı sunmak için StockX tarafından tasarlanan doğrudan tüketiciye ürün serbest bırakma yöntemi. kitle.'

İlk 100 çift sınırlı üretimdir ve nihai satış fiyatına göre 1 - 100 arasında değişen oyulmuş numaralandırmaya sahip olacaktır. Gösterilen davadan başka hiçbir şey olmadan, gizem korundu… Twitter'daki birinin nihai ürünün bir görüntüsüne sahip olduğunu iddia etmesi dışında.

Hiçbir şey kulak (1) durumda

(İmaj kredisi: StockX)

Ürünü abartmak için kullanılan taktikler, insanların henüz gerçek özelliklerine sahip olmadığımız kulaklıklara teklif verdiği noktaya kadar Pei için çok markalı. Hiçbir şey kulağının (1)ANC'ye sahip olacaküç yüksek çözünürlüklü mikrofon aracılığıyla iletilir. Ayrıntıların olmamasına rağmen, bir çift şeffaf kulaklık için şimdiye kadar verilen en yüksek teklif 572 £ (yaklaşık 780 $/ 1,066 AU $) – bu fiyatın iki katından fazla.AirPods Pro.


Tasarım şu ana kadar gizlendi, ancak DropX listesi, kulaklıkları barındıracak şeffaf kasayı gösteriyor. Yuvarlatılmış köşeleri olan kare bir tasarıma sahip olan, temiz görünmesini sağlamak için iç kısımları gizleyen beyaz (potansiyel olarak plastik) bir bileşen vardır. Bir USB-C bağlantı noktası, bir senkronizasyon düğmesinin yanında olduğunu varsaydığımızın yanında oturur.

Resmi görseldeki kasa boş kalırken, Twitter kullanıcısıAyuş Vermadurumdaki tomurcukların bir görüntüsünü paylaştı. Bunun meşru olduğuna dair bir onayımız olmasa da kırmızı ve siyah noktalar resmi makamın resmiyle aynı hizada.Hiçbir şey web sitesi.


Hiçbir durumda kulak (1) tomurcukları

(İmaj kredisi: Ayush Verma)

Pei söylediTechCrunch'çevrimiçi satış kanallarına' odaklanma kararının, Hiçbir Şey kulak (1) tomurcuklarının 'tüketicilere oldukça uygun bir fiyat' sunabileceği anlamına geldiğini ve şeffaf tasarımın 'gerçekleştirmesi bir standarttan çok daha maliyetli bir tasarım olduğunu' da sözlerine ekledi. , şeffaf olmayan tasarım'. Henüz özellikleri tam olarak açıklamamış olsak da Pei, 'özellik açısından AirPods Pro'ya benziyor, ancak AirPods Pro 249 $' diyor.


Müzayede yarın sona eriyor, bu yüzden sınırlı sayıda bir çifti çantaya koymak için hala zaman var. Oranları ödemek istemiyorsanız ve bir hafta beklemekten çekinmiyorsanız, Hiçbir Şey kulak (1) 27 Temmuz, 6AM PDT / 9AM EDT / 2PM BST'de 99 $/ 99 £ fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. / 99 € (yaklaşık 182 AU$).