Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus, OnePlus 7 Pro'nun en iyi özelliğini daha ucuz bir telefona getiriyor

OnePlus, OnePlus 7 Pro'nun en iyi özelliğini daha ucuz bir telefona getiriyor

OnePlus,OnePlus 7veOnePlus 7 Protelefonlar bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Çarpıcı endüstriyel tasarım revizyonları yerine tipik olarak hıza veya kamera güncellemelerine odaklanan bu küçük yenilemeler, genellikle sayısal değerden sonra bir 'T' ile işaretlenir.OnePlus 6Tgeçen yıl.


Önceki sızıntılar tasarımı öneriyoro kadar heyecanlı olmayacakOnePlus,özelliklerisonraki ahizeye geliyor.

İle özel bir e-posta röportajındaCNETOnePlus kurucu ortağı Pete Lau, yeni bir telefonundır-dirŞu anda çalıştığımız ve Shenzhen merkezli şirketin 90Hz yüksek yenileme hızına sahip OLED'i getireceğini (OnePlus 7 Pro veOnePlus 7 Pro 5G incelemeleri) daha düşük maliyetli bir cihaza.

Evet, bu, özelliğe erişmek için OnePlus 7 Pro'nun 649 sterlinlik başlangıç ​​fiyatını yükseltmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir; bu, uygulamalarda, sistem animasyonlarında ve hızlı tempolu mobil oyunlarda gezinmeyi çok daha pürüzsüz hale getirir.

OnePlus 7 Pro, piyasaya sürüldüğünde, beş yaşındaki şirket tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en pahalı telefon oldu. Bunun şirket için yeni bir trendin başlangıcı olup olmadığı belirsizdi - Samsung, Apple ve Huawei gibi rakip cihazlarda bulunmayan yeni amiral gemisi özelliklerini daha yüksek bir fiyat etiketine sahip bir 'Pro' varyantına getirmek.


Elbette bu hala mümkün. Bununla birlikte, OnePlus'ın onu bu kadar popüler yapan şeyi unutmadığını görmek güven verici - amiral gemisi özellikleri, Galaxy S ve iPhone serilerine kıyasla şaşırtıcı derecede düşük bir fiyat noktasında.

90 Hz ekranlara bakışımızı değiştirdi. Yepyeni yollarla nasıl pürüzsüzlük paylaştığımızı öğrenin. https://t.co/zE8jb9bDzk5 Eylül 2019


OnePlus CEO'su Pete Lau, henüz duyurulmamış akıllı telefonun tüm ayrıntılarını açıklamaya çekilmeyecekti, ancak CNET'e yeni cihazın 'çok yakında' başlayacağını ve 90Hz ekranı koruyacağını söyledi.

'OnePlus, sektörde ultraapremium OnePlus 7 Pro ile QHD Plus 90Hz AMOLED ekran kullanan ilk şirket oldu' dedi.


'Muazzam olumlu geri bildirimler, bizi amiral gemisi telefonlarda standart olacağına inandığımız 90Hz'yi çok beğenilen premium serimize getirmeye itti, böylece daha fazla insan sorunsuz kayan ekranı deneyimleyebilir.'

Lau, bu yeni telefona güç veren işlemcinin - muhtemelen OnePlus 7T Pro yerine OnePlus 7T - 7 Pro'da bulunan Qualcomm Snapdragon 855 ile aynı olup olmadığını doğrulamadı, ancak bunun büyük olasılıkla olacağını ima etti.

Lau, CNET'e 'Piyasadaki en hızlı ve sorunsuz deneyimi elde etmek için OnePlus cihazları tasarlıyoruz' dedi. 'Sektörün en iyisi Qualcomm 800 serisi işlemcileri uygulamak, bu üst düzey performansa ulaşmanın önemli bir parçasıdır.'

OnePlus, Eylül ayında bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor.uzun zamandır beklenen Smart TV, bu yenilenmiş OnePlus akıllı telefonunu aynı etkinlikte görebilmemiz mümkün. Eğer öyleyse, bilmeden önce bekleyecek fazla bir şey kalmadıherşeyahize hakkında bilinmesi gerekenler var. Bizi izlemeye devam edin.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus fırsatları Planları Kilitli Olmayan Galaxy S10e 128GBSamsung Galaxy S10eMint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)579 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S10 128 GBSamsung Galaxy S10Kriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilir599,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy S10 + 128 GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Görünüm-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görünGalaxy Note10 256 GBSamsung Galaxy Note 10Mint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)899ön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz