Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord 2 5G ve OnePlus Buds Pro, uygun fiyata premium özellikler sunar

OnePlus Nord 2 5G ve OnePlus Buds Pro, uygun fiyata premium özellikler sunar

Aylarca süren sızıntı ve söylentilerden sonra, OnePlus nihayet OnePlus Buds Pro ile birlikte OnePlus Nord 2 5G'yi tanıttı. Akıllı telefon, süper uygun fiyatlı bir takipOnePlus Kuzeykulakiçi kulaklıklar ise şirketin 'premium ses alanına' geçişini işaret ediyor.


Geçen yılın orta seviye amiral gemisi ile karşılaştırıldığında, OnePlus Nord 2 5G, serinin amiral gemisi temellerini gülünç derecede yüksek olmayan bir fiyata sunma etiği sayesinde bazı etli yükseltmeleri paketliyor. Zaten kamera hakkında biraz şey duydukgeçen haftaOnePlus Nord 2'nin aynı Sony IMX766 sensörünü kullanacağı onaylandığındaOnePlus9veOnePlus 9 Pro, ancak tüm resmi detaylar burada.

OnePlus Nord 2 5G

(Resim kredisi: OnePlus)

MediaTek Dimensity 1200-AI işlemci ile birlikte akıllı telefonun fotoğrafçılık oyununu oluşturan AI destekli yazılımla başlayalım. Nord 2'nin gece fotoğrafçılığı, OIS ve ana 50MP Sony IMX766 sensörü ile 'büyük iyileştirmeler' sunuyor. OnePlus, sensörün OnePlus Nord'un Sony IMX586 sensöründen %56 daha fazla ışık yakalayabildiğini söylerken, Nightscape Ultra (OnePlus'ın Nightscape Modunun hızlandırılmış bir versiyonu) 'daha iyi ve daha parlak fotoğraflar' sağlar - sadece 1 lüks aydınlatmada bile. tek bir muma eşdeğer.

50MP lens, 8MP ultra geniş kamera (119,7 derecelik görüş alanına sahip) ile birleştirilir. Ön tarafta, Sony IMX615 sensörlü 32 MP selfie kamerası bulacaksınız. OnePlus, bunun bir OnePlus cihazındaki en yüksek çözünürlüklü ön kamera olduğunu söylüyor, bu nedenle birinci sınıf bir amiral gemisi akıllı telefona aşırı miktarda para harcamayarak özçekimleriniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.


Mümkün olduğu kadar çok arkadaşınızla özçekimlerinizi tercih ediyorsanız, aynı anda beş yüze kadar algılayabilen ve 'ten renginden yüz ayrıntılarına kadar her yönü optimize eden' Grup Çekimleri 2.0 özelliğini seveceksiniz. Bu arada AI Fotoğraf Geliştirme, '22'ye kadar farklı fotoğrafçılık senaryosunu tanıyabilir ve daha iyi sonuçlar için ayarları otomatik olarak ayarlar.'

OnePlus Nord 2 5G


(Resim kredisi: OnePlus)

OnePlus Nord 2 5G, 90 Hz yenileme hızına sahip 6.43 inçlik akıcı bir AMOLED ekrana sahip ve AI Color Boost ve AI Resolution Boost gibi özellikler sayesinde, 'popüler uygulamalardan' geliştirilmiş renkler ve yükseltilmiş çözünürlük elde edeceksiniz. Insta feed'iniz açılır.

Nord 2'nin OnePlus 9'dan ödünç aldığı tek şey kamera değil; OnePlus'ın Warp Charge 65 şarj teknolojisi sayesinde 35 dakikadan daha kısa sürede %0-100 arasında şarj olan aynı 4500mAh çift hücreli pile sahiptir. Ayrıca, daha yumuşak ve daha hassas bir dokunsal geri bildirim için Haptics 2.0'ı dört gözle bekleyebilirsiniz.


OnePlus Nord 2 5G, Avrupa'da Blue Haze ve Gray Sierra'da mevcuttur. Gray Sierra hem 12GB/256GB hem de 8GB/128GB varyantlarında mevcuttur, Blue Haze ise yalnızca 8GB/128GB olarak mevcuttur. Daha büyük depolama seçeneği size 469 £ geri getirirken, 8GB / 128GB sürümü 399 £ 'a mal olacak.

adresinden ön sipariş verebilirsiniz.OnePlus.comve Amazon ile 27 Temmuz gece yarısı arasında. Doğrudan OnePlus'tan sipariş verirseniz, Nord 2 telefon kılıfı ve ekran koruyucusunda %10 indirim ve OnePlus Buds Z'nin yarısından yararlanacaksınız. OnePlus Buds Pro.

OnePlus Tomurcukları Pro

(Resim kredisi: OnePlus)

OnePlus Buds Pro, şirketin ilk akıllı uyarlanabilir gürültü engelleme (ANC) kulaklığıdır. 'Üstün çağrı kalitesi, uzun pil performansı ve gerçekten sürükleyici ve birinci sınıf bir ses deneyimi yaratmak için daha kişiselleştirilmiş bir ses' ile övünürler. Bu, kulaklıkların gerçek zamanlı olarak 'istenmeyen ses frekanslarını' engellediği ve tercihinize göre gürültü engelleme seviyesini değiştirebileceğiniz anlamına gelir.


Üç mikrofon kurulumu, '40 dB'ye kadar gürültü seviyelerini aktif olarak filtreler' ve daha özel bir deneyim sağlar. Mekanik tasarım rüzgar gürültüsünü azaltırken, gelişmiş gürültü azaltma algoritmaları, çevrenizden bağımsız olarak aramalarınızın olabildiğince net olmasını sağlar. OnePlus Buds Pro'nun içinde 'iki büyük 11 mm dinamik sürücü ve Dolby Atmos desteği' vardır, bu nedenle onlardan üstün bir dinleme deneyimi elde etmelisiniz.

Pil ömrü, dolum şarjı ile şarj kutusuna alındığında 38 saat gibi uzun bir süre, ancak sadece 10 dakikalık şarj size 10 saat kazandıracak. Kulaklık başlıkları, Warp Charge ve üçüncü taraf Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarını destekler.

OnePlus Buds Pro'yu 18 Ağustos ile 24 Ağustos arasında 139 £ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.oneplus.com. 25 Ağustos'tan itibaren hem OnePlus hem de Amazon'dan sipariş verebilirsiniz.

Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları Sözleşme Teklifleri Sim Ücretsiz Tesco Mobile36 ayOnePlus Nord (128GB Mavi) OnePlus Nord (128GB Mavi) Ücretsiz peşin 19,99 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Tesco Mobil36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Tesco Mobile'da Görüntüleme Ücretsiz ön ödeme 19,99 £ /ay Tesco Mobile Talkmobile'de Görüntüleme24 ayOnePlus Nord (128GB Mavi) OnePlus Nord (128GB Mavi) 36,99 £ peşin 23 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveri Talkmobile24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 36,99 £ peşin 23 £ /ay Fonehouse'da GörüntülemeÜç 24 ay OnePlus Kuzey (128GB) OnePlus Kuzey (128GB) Özgürön ödeme£24 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSÜç Özgürön ödeme£24 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz