Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord 2 fiyat artışına gidebilir - bu tatlı yükseltmeler size mal olacak

OnePlus Nord 2 fiyat artışına gidebilir - bu tatlı yükseltmeler size mal olacak

OnePlus Nord 2 geliyor ve hayranlar süper ucuzun takibi konusunda heyecanlıOnePlus Kuzey. Ancak OnePlus Nord 2'nin orijinal ahize kadar uygun fiyatlı olmayacağını gösteren bir sızıntı ile kaba bir uyanış içindeler.


Sızıntı (aracılığıyla91mobil), OnePlus Nord 2'nin Rs fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceği bildirilen Hindistan'daki akıllı telefonun fiyatı ile ilgilidir. 8GB/128GB temel model için 31,999. Bu yaklaşık. 430 $/ 310 £/ 575 AU $, ancak orijinal Nord'un ABD ve Avustralya pazarlarına ulaşmadığını unutmayın. 12GB / 256GB modeli Rs için perakende satışa ayarlandı. 34.999 (470 $/ 340 £/ 630 AU $).

OnePlus Nord 2 görselleri

(Resim kredisi: 91mobil)

OnePlus Nord'a bakıldığında, Hindistan'da Rs için piyasaya sürüldü. 24,999, yani kıyaslandığında oldukça büyük bir zam. Düz bir dönüşüm kullanarak, bu yaklaşık 242 £, ancak akıllı telefon İngiltere'de piyasaya sürüldüğünde, aslında 8GB/128GB model için 379 £ ve 12GB/256GB için 469 £'dan başladı. Bu nedenle, OnePlus Nord 2'nin 310 £ karşılığında satışa çıkmasını beklemiyoruz - İngiltere'de Hindistan'da olduğu iddia edilene benzer bir fiyat artışı alırsa, 500 £ civarında bir fiyata bakıyor olabiliriz.

Açıkçası, bu hiçbir şekilde doğrulanmadı, ancak iyileştirmelerin ücretsiz olmadığını ve 'uygun fiyatlı' bir akıllı telefon serisinin bile iyi bir şeyi devam ettiremediğini gösteriyor. NSOnePlus Nord N10 5Gve OnePlus Nord N100, karşılaştırmaya göre çok daha geniş bir lansman aldı ve çok daha düşük bir fiyata geldi, ancak orta seviye serisinin amiral gemisine geri dönüşüyle, OnePlus fiyatı düşük tutamayabilir. ahizenin aldığı yükseltmeler.


OnePlus, telefonun bazı özelliklerini zaten onayladı,duyuru'çeşitli temas noktalarında kullanıcı deneyimini geliştiren bir dizi AI tabanlı özellik' sunacak olan MediaTek Dimensity 1200-AI SoC tarafından destekleneceğini söyledi.

Fiyatı sızdıran aynı sızıntı sayesinde, cihazın teknik özellikleri ve OnePlus Nord 2'nin yukarıdan bakabileceğiniz resmi renderları olduğu iddia edilenler hakkında da bir fikrimiz var.


Tipster'a göreYogesh Sütyen, 65W hızlı şarjı destekleyen 4.500 mAh pil bekleyebiliriz, yani pilinizi yalnızca yarım saatte tam olarak şarj edebilirsiniz. Geçen hafta,91mobilOnePlus Nord 2'nin kamera ayrıntılarını sızdırdı ve 32MP ön kamera ve arkada 50MP + 8MP + 2MP lenslerden oluşan üçlü bir kurulum içinde olduğumuzu belirtti. Görünüşe göre kameralar, Snapchat ve Instagram için bir AI Çözünürlük Artışı ve ayrıca 'Daha iyi sonuçlar için AI Color Boost ve AI HDR Yeniden Eşleme' ile desteklenecek. Tüm bunlara AI fotoğrafçılığı, AI ekranı ve AI oyun modları eşlik edecek.

OnePlus Nord 2'nin ayrıca 90Hz yenileme hızı ve HDR10+ desteği ile 6.43 inç FHD+ süper AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Grey Sierra ve Blue Haze'de, Green Woods adlı deriden üçüncü bir özel baskıyla satışa sunulacak.


Her zaman olduğu gibi, hepsini bir tutam tuzla alın, ancak OnePlus Nord 2 tanıtımı 22 Temmuz'a ayarlandı, bu nedenle resmi fiyat ve teknik özellikler için uzun süre beklemek yok.