Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord 2, Nord SE no-show'dan kısa bir süre sonra burada olabilir

OnePlus Nord 2, Nord SE no-show'dan kısa bir süre sonra burada olabilir

OnePlus'ın tüm malları teslim ettiğini düşündüğünüzde, yeni bir OnePlus Nord 2 yolda olabilir. OnePlus Nord SE'nin gelişini sızdıran bahşiş veren Max Jambor, Pazartesi günü Joshua Vides ile işbirliği içinde bu özel baskının artık gerçekleşmediğini açıkladı. Ancak, Nord 2'nin sadece beş ay uzakta olabileceğini söylüyor.

ikenOnePlus 9 Pro23 Mart'ta piyasaya sürülen , bize çığır açan bir kamera kurulumu verdi, OnePlus Nord SE'nin, gerçek yaşam sahnelerini mono mürekkepli eskizlere dönüştüren sanatçı Joshua Vides'in özel çizimleriyle orijinal OnePlus SE'nin bir versiyonu olması bekleniyordu. Orijinal OnePlus Nord yalnızca Avrupa ve Asya'da mevcuttu, ancak Nord N10 ve Nord N100 sürümlerinin Kuzey Amerika da dahil olmak üzere daha küresel bir sürümü vardı.

SE çıkışıyla birlikte, OnePlus Nord 2 gündemde ve düşündüğümüzden daha erken bizimle olabilir. Nord 2 adlandırma kuralının uygulanacağından emin olmasak da, yeni telefonun mevcut modellerde birkaç iyileştirme yapması bekleniyor.

OnePlus Kuzey 2


Joshua Vides tarafından Nord SE için sızdırılmış kutuAlbacore Twitter sayfası

(Resim kredisi: Twitter)

Nord telefon ailesi, aşağıdakilerden bazılarını sağlar:en ucuz akıllı telefonlarpiyasada. İlk OnePlus Nord, 400 sterlinin altında bir fiyat (379 £ / 520 $/ 684 AU $) için bir dizi premium özellik sunarken, N10 bütçeye uygun bir 5G seçeneği sağladı ve N100, 6,52 ile daha da ucuz bir 4G LTE akıllı telefon sunuyor. inç ekran ve üçlü kamera.


OnePlus Nord'un ABD sürümü almamasıyla, Nord 2'ye Atlantik'in her iki tarafında da birinci sınıf bir yuva verilebilir. Sahip olacağı kesin özellikler hakkında çok az ayrıntı bilinmekle birlikte, Snapdragon 765G işlemcide, OnePlus 9'da görüldüğü gibi Snapdragon 780G veya Snapdragon 888G'ye yükseltileceğini tahmin ediyoruz. Boyut 1200 yonga seti.

üzerine yazmakSes,Max Jambor, SE adının gelecekte hala kullanılabileceğini, ancak planlanan Joshua Vides işbirliğinin gün ışığını görme olasılığının düşük olduğunu da sözlerine ekledi. Dahili kod adına sahip olduğunu söylediği Nord 2“Deniz”görünüşe göre birkaç aydır geliştirme aşamasında. Duyar duymaz sizi daha fazlası ile güncel tutacağız.