Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord 2 Temmuz lansmanı, OnePlus'ın Instagram tasfiyesinden sonra daha olası görünüyor

OnePlus Nord 2 Temmuz lansmanı, OnePlus'ın Instagram tasfiyesinden sonra daha olası görünüyor

NSOnePlus KuzeyBu yıl uygun bir takip için ayarlandı ve kimse bize resmi bir çıkış tarihi vermemiş olsa da, OnePlus Nord 2'nin bu ay ilk çıkışını yapacağını görmemiz daha olası görünüyor. Aslında, sadece birkaç hafta içinde görebiliriz.

Teknik YouTuberMukul SharmaOnePlus 2 lansmanının 24 Temmuz'u olası bir gün olarak göstererek 'Temmuz'un son 10 günü' içinde gerçekleştiğini söyledi. Bu bir Cumartesi gününe denk geliyor, bu yüzden muhtemelen kesin tarih olmayacak, ancak o hafta herhangi bir zamanda güvenli bir bahis gibi görünüyor.

Bu habere ek olarak, OnePlusOnePlus Nord Instagram hesabı, oradaki tüm gönderileri silerek. Şirket, duyuruları kızdırmak için sosyal medya hesaplarını kullanmayı seviyor, genellikle topluluğu yağma ve yepyeni ürünlerinin piyasaya sürüldüğü zamana denk gelen yarışmalara dahil ediyor, bu yüzden önümüzdeki birkaç gün boyunca kesinlikle gözümüz üzerinde olacağız. haftalar.

Bu, OnePlus Nord 2'nin Temmuz ayında piyasaya sürülmesiyle ilgili sahip olduğumuz ilk ipucu değil. Haziran etkinliğinin başlangıcında,OnePlus Kuzey CE 5Gilk çıkışını yap, Sharmatweetlendi'Muhtemelen OnePlus Nord 2 olabilecek' 'Temmuz için ayarlanmış başka bir Nord cihazı' bekleyebileceğimizi söyledi.


Tipster arkadaşı Max Jambor da tüm işaretlerin Temmuz ayında bir OnePlus Nord 2 lansmanına işaret ettiğinden emin görünüyor. Şirketin Instagram hesabının sıfırlanmasıyla ilgili bir tweet paylaşan Jambor,söz konusu'Evet, [OnePlus] OnePlus Nord IG sayfasındaki tüm içeriği sildi - ama merak etmeyin, hesap ölmedi Sadece heyecan verici bir şeye hazırlanıyorlar.'

Temmuz ayının üçüncü haftası için takvimlerinizi (kalemle) işaretleyin!


Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları OnePlus Nord 5G AC2003 128GB... Amazon 427,99 $ OnePlus Nord Dual 5G (AC2001)... Amazon 649 $ Görünüm OnePlus Nord Dual 5G (AC2001)... Amazon 675 $ Görünüm Her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için