Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord CE 5G lansmanı: OnePlus UK yaz etkinliği nasıl izlenir

OnePlus Nord CE 5G lansmanı: OnePlus UK yaz etkinliği nasıl izlenir

OnePlus UK yaz lansmanı etkinliği bugün gerçekleşecek ve yeni ürünün tüm ayrıntılarını ortaya çıkaracak.OnePlus Kuzey CE 5G, ve - bekliyoruz - biraz daha sürpriz. Sonuçta, yeni model hakkında zaten çok şey biliyoruz. OnePlus web sitesi, son birkaç haftadır Nord CE 5G özelliklerini besliyor.

Siteden biliyoruz ki: şık yeni bir tasarım, 7,9 mm kalınlık, 64 MP üçlü kamera ve 30T şarj cihazı kullanılarak ultra hızlı warp şarj. Ve güvenilir bir kaynak tarafından paylaşılan resmi bir tanıtım videosu gibi görünen video sayesinde@evleaksTwitter'da çok daha fazlasını görebiliriz.

Video, arkadaşlarıyla dışarıda eğlenceli bir gün geçiren bir grup genci gösteriyor ve Nord CE 5G'nin daha fazla ayrıntısını vurguluyor. Bunlar arasında normal bir 3,5 mm kulaklık jakı, Qualcomm Snapdragon 750 5G işlemci, her zaman açık ekran ve akıcı AMOLED 90Hz ekran yer alıyor. Ayrıca, mavi-yeşil, siyah ve sedefli gümüş bir model de dahil olmak üzere çeşitli renklerde telefonun hareket halindeki birçok çekimini görüyoruz.

OnePlus Kuzey CE 5G


(Resim kredisi: OnePlus)

Ekran, amiral gemisi Nord modeliyle aynı görünüyor ve daha düşük sayıya rağmen, Snapdragon 750 5G, kesinlikle CPU performansı açısından, orijinal Nord'un Snapdragon 765 5G modeline göre bir yükseltmedir.

OnePlus Nord CE 5G kesinlikle harika görünüyor ve özellikle fiyat beklendiği gibi 300 sterlinin altında gelirse, özelliklerin ve süper ince tasarımın birleşimi bir hit olacak.


OnePlus Kuzey CE 5G

(Resim kredisi: OnePlus)

OnePlus lansman etkinliğini nasıl izlerim?

OnePlus yaz lansmanı etkinliği şu adreste canlı yayınlanacak:OnePlus'ın web sitesi. Ayrıca YouTube hesabını da ayarlayabilir veya buradan izleyebilirsiniz.


OnePlus lansman etkinliği ne zaman?

Etkinlik, 10 Haziran 2021'de BST 15.00'te başlıyor. Bu, Canberra'da (ACT) 10.00 ET / 7am PT ve 11 Haziran'da 12.00'dir.

OnePlus Kuzey CE 5G

(Resim kredisi: OnePlus)
Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları OnePlus Nord 5G AC2003 128GB... Amazon 427,99 $ OnePlus Nord Dual 5G (AC2001)... Amazon 649 $ Görünüm OnePlus Nord Dual 5G (AC2001)... Amazon 675 $ Görünüm Her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için