Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord CE 5G ve Nord N200 5G: daha ucuz 5G telefonlar geliyor

OnePlus Nord CE 5G ve Nord N200 5G: daha ucuz 5G telefonlar geliyor

OnePlus Nord CE 5G ve OnePlus N200 5G, OnePlus CEO'su Pete Lau tarafından onaylandı. Her ikisi de mevcut el cihazlarının yenilenmiş versiyonlarıdır. Nord CE (Çekirdek Sürümü) 5G, bir güncellemedir.OnePlus Kuzeyve İngiltere, Avrupa ve Hindistan'da satışa sunulacak. Bu arada, OnePlus N200 5G, önceki N100'ü yalnızca ABD ve Kanada pazarı için günceller.

OnePlus serisi, farklı bölgelere göre değişiklik gösterdi. OnePlus Nord, ABD veya Kanada'da piyasaya sürülmedi, ancak şu anda tüm bölgeler şu andaN10 5Gve N100 modelleri. Bu nedenle, bu iki modelde herhangi bir bölge geçişinin olmaması garip görünüyor.

OnePlus Nord CE 5G, resmi olarak 10 Haziran'da yapılması planlanan ve web sitesinde listelenmiş olan OnePlus UK Yaz Etkinliği'nde başlayacak. Lansman sayfasına göre, 31 Mayıs'tan itibaren her iki günde bir daha fazla ayrıntı paylaşılacak.

  • Sonos kulaklıklar geliyor ve AirPods 3'ü unutturacak
  • Elektrikli scooterlar: Scotsman e-scooter gelecekten gelmiş gibi görünüyor
  • iMac 24 inç'in iç kısımları bize yaklaşan MacBook Pro hakkında neler söyleyebilir?

OnePlus N200 5G'nin ABD'de piyasaya sürülmesi için daha uzun bir bekleme olması muhtemel, çünkü bunun için henüz planlanmış bir duyuru yok. El cihazına 5G'yi tanıtmanın yanı sıra, bunun mevcut N10 5G'yi gölgede bırakmadan özellikleri nasıl güçlendirdiğini görmek ilginç olacak.


Kardeş sitemiz,TekradarHaberi veren , Lau ile doğrudan konuştu. 'OnePlus Nord N200 5G ile, kullanıcı deneyimini daha da erişilebilir bir fiyat noktasında daha da geliştirmek için N100'ün halefi 5G yeteneklerini verdik' dedi. Bu, telefon için yaklaşık 200 dolar öneriyor ve bu da onu çok çekici bir teklif haline getiriyor.

Ve gelecek daha çok şey var. NSOnePlus Kuzey 2hala bu yıl içinde ortaya çıkması bekleniyor ve Nord CE ve N10 5G'nin üzerinde yer alacak. Umarım bu, tüm pazarlarda amiral gemisi Nord ürününün rolünü üstlenen küresel bir lansman olacaktır.


Bugünün en iyi OnePlus Nord N100, OnePlus Nord N10 5G ve OnePlus Nord fırsatlarıOnePlus Nord N100 Küresel... Kogan.com 209 ABD doları Görünüm OnePlus Nord N100 Küresel... Dick Smith 209 ABD doları Görünüm Oneplus Nord N100 Çift Sim ... ebay 245,77 dolar GörünümOnePlus Nord N100 Midnight... Amazon Prime 282,28 TL Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz