Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord N10 5G: ABD sürümü gelecek yılın Android güncellemesini ALMAYACAK

OnePlus Nord N10 5G: ABD sürümü gelecek yılın Android güncellemesini ALMAYACAK

OnePlus, yeni ve uygun fiyatlı Nord serisini ABD'ye genişletiyor.OnePlus Nord N10 5G ve OnePlus Nord N100, ancak hayranlar, akıllı telefonların yalnızca bir Android büyük güncellemesi alacağının onaylanmasıyla bir sürpriz bekliyor.


İkenOnePlus Kuzeybir ABD sürümü almadıysa, yakın zamanda duyurulan iki telefon ülkede piyasaya sürülecek ve Android telefonlar genellikle Android 12'yi içeren iki büyük yazılım güncellemesi alırken, bu durumda akıllı telefonlar yalnızca Android'e güncellenecek 11.

Hem Nord N10 5G hem de Nord N100, Android 10 tabanlı OxygenOS 10.5 başlatıcısı ile piyasaya sürülecek. Gelecekteki güncellemelerin Android 11 özelliklerini cihazlara getireceğini uman olası alıcılar şanslı ama maalesef bir sorun var.

Ile konuşmakAndroid CentralBir OnePlus sözcüsü, her iki cihazın da yalnızca bir Android güncellemesi alacağını doğruladı; bu, cihazlar Android 11 özelliklerini destekleyecek şekilde güncellendikten sonra OnePlus tarafından başka güncelleme sağlanmayacağı anlamına geliyor.

& ldquo; Nord N10 5G ve N100, bir büyük Android güncellemesi ve toplam iki yıllık güvenlik güncellemeleri alacak.


& ldquo; Bu iki cihazın planı, daha uygun fiyat aralıklarında akıllı telefonlar için endüstri standartlarıyla uyumludur.

& ldquo; Her zaman olduğu gibi, kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimleri dinlemeye ve tüm OnePlus cihazları için yazılım deneyimini iyileştirmenin yollarını aramaya devam edeceğiz. & rdquo;


OnePlus tarafından bir yıllık Android güncellemelerine ve iki yıllık güvenlik güncellemelerine verilen bu taahhüt, iddialarına rağmen endüstri standartlarına uyduğundan daha fazla aykırıdır.

Motorola, iki yıllık Android güncellemeleri ve üç yıllık güvenlik güncellemeleri alan Nokia ve Samsung da dahil olmak üzere akıllı telefonların çoğunluğu ile benzer taahhütler uygulayan diğer tek önemli üreticidir.


Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları İndirimli Fiyat OnePlus Nord - Snapdragon ... Amazon Prime 448 $ 424 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual ... Amazon 659,99 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual'i Görüntüle ... Amazon 679 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar

Kaynak:Android Central