Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • OnePlus Nord ve OnePlus 8T Pro hayranları beklenmedik bir sürpriz bekliyor

OnePlus Nord ve OnePlus 8T Pro hayranları beklenmedik bir sürpriz bekliyor

OnePlus'ın bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu, piyasaya sürülmek üzere ayarlanan OnePlus 8Tbu ekimbaşlangıcı ile aynı zamana denk geleniPhone 12olay yanı sıraAmazon Prime Günü.


Şirketin telefon sürümleri, ekstra özellikler almak isteyen müşteriler için daha premium bir teklif olarak genellikle telefonun Pro versiyonunu içerir. Bunu OnePlus 8 ile gördük veOnePlus 8 Pro- ve ikincisi ne zaman yakalanırsaPingtwitter'ün ödülleriEn İyi Telefon içinve2020 Yılın Gadget'ı.

Bu aradaOnePlus Kuzeyölçeğin diğer ucunda; bu, kullanıcılar için en değerli olarak tanımlanan birkaç temel alana odaklanan ve sıcak kek gibi satılan bir bütçe cep telefonu. ABD lansmanı yapılmadığı için hayranların büyük bir kısmı kaçırdı.

Bununla birlikte, OnePlus, hem OnePlus 8T Pro hem de OnePlus Nord'un ABD lansmanı için planlarını açıkladı ve hem iyi haberler hem de kötü haberler var.

İnsanlar soruyor, işte cevap: 8T Pro'ya sahip olmayacağız - çünkü 8 Pro, sınıfının en iyilerinden biri (120Hz QHD + AMOLED, Qualcomm 865, Warp Charge 30 Wireless). OnePlus 8T başka bir şey ve belki de düşündüğünüzden daha fazlası. Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin, 14 Ekim.30 Eylül 2020


İlk önce kötü haber. OnePlus CEO'su ve kurucu ortağı Pete Lau, Çin sosyal medya sitesini ziyaret ettiWeibo(üzerindenAndroid Kurumu) OnePlus 8T'nin Pro sürümünün olmayacağını onaylamak için.

Takip etticıvıldamakOnePlus 8 Pro'nun 'sınıfının en iyilerinden biri' olduğu gerçeğine inen şirketin kararını açıklayan OnePlus 8T'nin 'başka bir şey ve belki de düşündüğünüzden daha fazlası' olduğunu ekliyor.


Esasen, Weibo gönderisinde söylediği gibi, OnePlus 8 Pro ('yıllık makine kralı' olarak anılır), Pro düzeyinde ürünler arayan müşteriler içindir ve 'yükseltme için yer' yoktur. OnePlus 8T'nin 'beklemeye değer' bir 'sürpriz' olduğunu ekliyor.

Yani tüm kötü haberler değil, ancak süper premium OnePlus 8T Pro'yu tutuyorsanız, OnePlus 8 Pro'yu almanız daha iyi olur.


  • Nokia 8.3 5G incelemesi:en uygun fiyatlı 5G telefonlardan biri
  • PS5 & rsquo; in aşırı yüklü gizli silahı Xbox Series X'i içiyor

OnePlus Nord ABD sürümü

(Resim kredisi: OnePlus)

Bu arada, ABD hayranları bir sürpriz bekliyor! OnePlus'taInstagram hesabı#ComingSoon hashtag'iyle OnePlus logosunu gösteren bu haftanın gönderisidir.

Burada birkaç olasılık var ve ikisi de oluyor olabilir. İlki, Twitter'ın sızdırdığı yeni bir Nord colorwayRoland QuandtEkim başında başlayacağını söyleyerek Ağustos ayında geri döneceğini tahmin etti. Quandt'a göre, Grey Ash mevcut Grey Onyx ve Blue Marble'a katılacak.

İkincisi, OnePlus Nord'un nihayet Amerika'ya gelmesi. Bu ayın başlarında akıllı telefonun satışa sunulacağına dair bir söylenti duyduk.ABD'ye geliyorbüyük bir fiyat indirimi ile.


Fiyat düşüşüne, beklediğiniz gibi daha düşük fiyat noktasına ulaşmak için özelliklerde hafif bir düşüş eşlik ediyor ve daha ucuz sürümün OnePlus Nord N10 5G takma adına sahip olduğu bildirildi.

Yani, bir OnePlus 8T Pro varyantının olmamasından kaynaklanan ilk hayal kırıklığınızı bir kez aştığınızda, aslında OnePlus hayranları için oldukça iyi haberler!

Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları İndirimli Fiyat OnePlus Nord - Snapdragon ... Amazon Prime 448 $ 424 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual ... Amazon 659,99 $ OnePlus Nord 5G AC2003 Dual'i Görüntüle ... Amazon 679 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar

Kaynak:Android Kurumu

  • Black Friday fırsatları: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın