Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • OnePlus Pad ticari markası, nihai bütçe tabletinin ne olabileceğine dair planları ortaya koyuyor

OnePlus Pad ticari markası, nihai bütçe tabletinin ne olabileceğine dair planları ortaya koyuyor

OnePlus, çalışmalarında yeni bir donanım parçası olduğunu gösteren bir ticari marka tespit edildikten sonra tablet mücadelesine katılmaya hazır görünüyor. OnePlus Pad, ticari markanın hızlı takip durumu sayesinde beklediğinizden daha kısa sürede gerçeğe dönüşebilir.


1 Temmuz'da Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi'ne (EUIPO) yapılan başvuru,ticari marka başvurusu(aracılığıylaMySmartPrice), dizüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi teknik cihazları kapsayan kategoriye sahip bir dokuzuncu sınıftır. OnePlus Pad gibi bir isimle, bunun büyük olasılıkla bir bütçe tableti olacağını varsaymak zor değil.

OnePlus'ın ahlakı, her zaman geleneksel olarak pahalı ürünleri daha uygun fiyatlı hale getirmek olmuştur, bunu yapmak için temel özelliklerden ödün vermeden. Son zamanlardaki amiral gemisi akıllı telefonlarından bazıları bu yoldan biraz sapmış olsa da, aşağıdakiler gibi daha premium teklifler için fiyatlar yükseliyor.OnePlus 8 Pro, şirketin tanıtımıyla köklerine geri döndü.OnePlus Kuzeyönemli ölçüde daha ucuz olanı içerecek şekilde hızla genişleyen serilerOnePlus Nord N10 5Gve OnePlus Nord N100.

OnePlus o zamandan beri Oppo ile birleşti ve Vivo ve Realme gibi diğer BBK Electronics markaları da kendi tabletlerini çıkarmak için çalışıyor. Şirketlerin akıllı telefonlar dışındaki alanlarda uğraşma eğilimi göz önüne alındığında,OnePlus TomurcuklarıveOnePlus İzle, başka bir arenaya yeniden dallanması sadece bir zaman meselesiydi.

Tablet hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, ancak OnePlus dalga geçmeyi çok seviyor, bu yüzden belki de yakında bir ipucu alabiliriz.OnePlus Nord 2 etkinliği açıkladıayın sonunda. Sekmenin, Galaxy Tab A serisinin beğenisine karşı çıkmak için uygun fiyatlı bir teknoloji parçası olarak konumlandırılacağından şüpheleniyoruz, ancak bekleyip görmemiz gerekecek.


Bugünün en iyi OnePlus Nord fırsatları Sözleşme Teklifleri Sim Ücretsiz Tesco Mobile36 ayOnePlus Nord (128GB Mavi) OnePlus Nord (128GB Mavi) Ücretsiz peşin 19,99 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Tesco Mobil36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Tesco Mobile'da Görüntüleme Ücretsiz ön ödeme 19,99 £ /ay Tesco Mobile Talkmobile'de Görüntüleme24 ayOnePlus Nord (128GB Mavi) OnePlus Nord (128GB Mavi) 36,99 £ peşin 23 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveri Talkmobile24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 36,99 £ peşin 23 £ /ay Fonehouse'da GörüntülemeÜç 24 ay OnePlus Kuzey (128GB) OnePlus Kuzey (128GB) Özgürön ödeme£24 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSÜç Özgürön ödeme£24 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz