Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • OnePlus Watch resmen duyuruldu, Apple Watch'ı almaya hazırlanıyor

OnePlus Watch resmen duyuruldu, Apple Watch'ı almaya hazırlanıyor

Şimdi yıllardırelma izlehükmettien iyi akıllı saatAncak Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni ürününün tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağına dair ayrıntıları açıkladığı için bu durum çarpıcı bir şekilde değişmek üzere olabilir.OnePlus İzlebaşlatacak ve neler yapabileceğini gösterecek.


Resmi OnePlus blogunda yayınlanan haber, OnePlus CEO'su Pete Lau tarafından yazıldı ve 'ilk OnePlus Watch'ın piyasaya sürüleceğini doğruladı.OnePlus923 Mart'ta dizi.

Şirketin dikkatini neden akıllı saat pazarına çevirmeye karar verdiğine değinen Lau, şunları söyledi:

Yüksüz bir deneyim yaratma misyonumuzla uyumlu olduğu için dikkatimizi akıllı saatlere çevirdik. Akıllı saatleri, zamanı ve kalp atış hızını gösteren araçlardan daha fazlası olarak görüyoruz, aynı zamanda kişisel dijital deneyimimizi yeni zirvelere taşıyabilecek güçlü cihazlar olarak görüyoruz. Ve bir akıllı saatin sizden, OnePlus Topluluğundan en çok talep edilen cihaz olduğunu unutamayız.'

  • Şimdi bunu okuyun -OnePlus Watch artık resmi!

Lau, OnePlus Watch'un Apple Watch ile nasıl rekabet edebileceği açısından çok önemli olan gerçekte ne sunduğuna gelince, OnePlus Watch'ın 'kendini kalabalıktan ayıran çarpıcı ve yüksüz bir tasarıma' sahip olduğunu ortaya koydu. OnePlus akıllı telefonlar, ses çevre birimleri, akıllı giyim cihazları ve hatta OnePlus TV'ler arasında kusursuz bağlantının yanı sıra 'uygun fiyat noktasında sınıfının en iyisi deneyim'.


Bu doğruysa, OnePlus Watch, Apple Watch ve bugün piyasadaki diğer tüm akıllı saatler için şiddetli yeni bir rakip olmaya aday görünüyor.Samsung Galaxy İzle.

Tabii ki, birçok kullanıcı için OnePlus Watch'ın perakende satış fiyatı, bir satın alma kararını bir şekilde değiştirmek için önemli olacak ve şu anda bunun ne olacağını bilmiyoruz. OnePlus Watch fiyatı, 23 Mart'taki OnePlus 9 lansman etkinliğinde duyurulacak şekilde ayarlandı, bu nedenle Pingtwitter gibi o zaman ayarlamayı unutmayın.


Şu anda Apple Watch Series 6, 370 $/360 £ civarında bir fiyata satılıyor, bu nedenle, Apple Watch markası çok yerleşik ve Series 6 çok iyi olduğu için OnePlus Watch'ın bundan çok daha düşük bir fiyata perakende satış yapması gerekeceğini düşünüyoruz. Oy. OnePlus'ın fiyat açısından Apple ve Samsung gibi daha büyük şirketlerin altını oyma geçmişine sahip olmasına rağmen, bunun olma ihtimali iyi.

En azından elimizdeki bilgilere göre, bu yıl 23 Mart'ta gerçekten harika bir yeni akıllı saat lansmanı yapacağımızı umuyoruz, OnePlus Watch sersemletecek gibi görünüyor.


Bugünün en iyi Apple Watch Series 6 fırsatlarıApple Watch Series 6 - 44mm... ebay 500 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatApple Watch Series 6 (Uzay... Dick Smith 599 ABD Doları 529 ABD doları Görünüm Apple Watch Series 6 (GPS)... Bing Lee 599 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatYepyeni Apple Watch Serisi... Kogan.com 789 ABD Doları 628 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz