Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Oppo Find X3 Pro canlı akışı: Oppo'nun lansman etkinliğini bugün nasıl izlenir

Oppo Find X3 Pro canlı akışı: Oppo'nun lansman etkinliğini bugün nasıl izlenir

Oppo, yaklaşmakta olan amiral gemisi Oppo Find X3 Pro'yu bugün ortaya çıkarmaya hazırlanıyor ve şirketin akıllı telefonlarının son zamanlarda Avrupa'da yaygınlaşması ve katlanabilir Oppo x 2021 gibi katlanabilir alternatiflere yönelmesi göz önüne alındığındageçen yıl açıklandı, elinde ne olduğunu görmek için ayarlamaya değer.


Oppo Find X3 Pro'nun büyük USP'si, bunun bir 'renk santrali' olması ve yeni akıllı telefon serisinin,Oppo Bul X2, bir tedavi için buradayız.

İşte etkinlik hakkında bilmeniz gereken her şey ve akıllı telefonun ortaya çıkışını izlemek için ne zaman ve nerede ayarlayabileceğiniz.

Oppo Find X3 etkinliği: nasıl izlenir

Oppo Find X3, Oppo'nun bugün 11 Mart'ta 03.30 PT / 6.30AM ET / 11.30AM GMT / 12.30PM CET'deki canlı yayın etkinliği sırasında piyasaya sürülecek. Canlı yayın etkinliğini adresinden izleyebilirsiniz.Youtubeancak yukarıdaki akışı yerleştirerek sizin için çok kolay hale getirdik.

Oppo Find X3 etkinliği: Ne bekleniyor?

Oppo Find X3 Pro 5G


(Resim kredisi: Oppo)

Oppo, Oppo Find X3 Pro'ya oldukça cömert bakışlar sunuyor; o kadar ki, cihazın arkasına ve o büyük kamera çıkıntısına iyi bir bakış attık. Pro modeli küresel bir lansman için hazırlanırken, vanilya modelinin Çin dışında piyasaya sürülmesi pek mümkün değil.

Oppo, Qualcomm'un Snapdragon 888 5G yonga setini barındırdığını söyleyerek Find X3 Pro ile ilgili bazı ayrıntıları paylaştı. Ayrıca, '10-bit Tam Yollu Renk Yönetim Sistemi'nin bir ürünü olan 'milyar renkli' ekran hakkında da övgüler yağdırıyor.


120 Hz değişken yenileme hızına sahip 6,7 inç QHD+ OLED ekran bekliyoruz. Oppo Find X3 Probildirildiğine göre50MP birincil atıcı, 50MP ultra geniş lens, telefoto lens ve kendi halka ışığına sahip bir mikro lens kamera içerir.

Oppo Find X3 Pro'nun yanı sıra, daha ucuz Find X3 Lite ve orta sınıf Find X2 Neo'yu da görebiliriz, ancak resmi açıklama için uzun bir süre yok.