Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Oppo Find X3 Pro, yeni ve şık kamerası ile gözünü Samsung Galaxy S21'e dikiyor

Oppo Find X3 Pro, yeni ve şık kamerası ile gözünü Samsung Galaxy S21'e dikiyor

Oppo Find X3 serisi piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve görünüşe göre Oppo, şirketin bir 'mikroskop' olarak lanse ettiği kendi halka ışığına sahip benzersiz bir makro kamera içeren dörtlü bir kamera dizisiyle oyununu geliştiriyor.


Oppo Find X3 serisi, bir temel, Pro ve Lite modeline sahip olacak şekilde ayarlandı ve yalnızca ağzından çıkacak resmi renderlere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda önyüklenecek özelliklere de sahibiz. Tabii ki, sadece Oppo Find X3 Pro, süslü dörtlü lens kurulumunu destekleyecek; Oppo Find X3 Lite aslında batı pazarı için sadece Oppo Reno 5'tir.

Tipster'a göre buEvan BlassHer iki akıllı telefonun görüntülerini ve özelliklerini piyasaya sürülmeden önce paylaşan , şu anda Mart sonu veya Nisan başı olarak belirlendi. Bu durumda, tüm gözler kamera dizisini aynı dinamik yenileme hızına sahip 6,7 inçlik bir ekranla eşleştiren Oppo Find X3 Pro'da.Samsung Galaxy S21 Ultrave uçtan uca 10 bit rengi destekler.

Oppo Find X3 Pro

(İmaj kredisi: Evan Blass)

Oppo Find X3 Pro, Snapdragon 888 5G SoC, 65 watt SuperVOOC 2.0 kablolu hızlı şarj desteğine sahip çift hücreli 4500mAh pil ve OnePlus 'Warp ile aynı hızı sunan 30 watt VOOC Air kablosuz şarjı barındıracak şekilde ayarlandı. Şarj.


Kamera kurulumu, optik zoom + 3MP makro kamera ile 50MP geniş açı + 50MP ultra geniş + 13MP telefotodan oluşacak. Makro kamera 25x yakınlaştırma özelliğine sahip ve Blass'ın tahminlerine göre Oppo'nun pazarlama kampanyasında mikroskop görevi gören dairesel bir flaşla çerçeveleniyor.

Oppo Find X3 Pro


(İmaj kredisi: Evan Blass)

Başka yerlerde, Oppo Find X3 Pro, NFC modülü için çift gövdeli anten tasarımıyla küçük bir yaşam kalitesi yükseltmesi sağlayacak; Böylece, tarayıcıya hangi tarafı gösterdiğinizden bağımsız olarak kayıt olacağından, akıllı telefonunuzda ödeme yapmak için artık telefonunuzun arkasına dokunmanız gerekmeyecek.

Tasarım cephesinde, Blass'ın 'seramik sır benzeri veya mat buzlu cam' olacağını söylediği kavisli bir arka panel görmeyi bekliyoruz. Bu her zaman riskli bir oyundur, bu hafta gördüğümüz gibiSamsung Galaxy S21serisi ve arkası camlı modellerin kesinlikle nasıl olduğudüşme testinde mahvoldu.


Oppo Find X3 serisinin lansmanını görmeden önce beklemek için çok uzun bir süre yok, ancak çarpıcı görünüyor ve daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak:Evan BlassaracılığıylaSes