Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Oppo yuvarlanan, genişletilebilir telefon Samsung Galaxy Z Flip'in ESKİ görünmesini sağlıyor

Oppo yuvarlanan, genişletilebilir telefon Samsung Galaxy Z Flip'in ESKİ görünmesini sağlıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, yeni teknolojisini ve yeniliklerini sergilediği yıllık INNO gününü yarın düzenliyor ve bu yılki görünüm, kartlarda yuvarlanabilir bir akıllı telefon ile bir felaket olacak.


Biz zaten gördükyuvarlanabilir akıllı telefon konseptleriLG'nin sunduğu patentler sayesinde. Ama ismin seni kandırmasına izin verme; telefonlar maalesef eski bir parşömen gibi açılan küçük silindirler değil. Bunun yerine, form faktörü, geri çekilebilir bir çerçeve kullanarak genişleyen sıradan şeker çubuğu cihazlarına benziyor ve Oppo, yan yana oturmak için bu teknolojinin kendi versiyonunu serbest bırakmaya ayarlanmış görünüyor.LG'nin B Projesiakıllı telefon, bir Mart sürümü için söylenti.

Oppo, aşağıdaki akıllı telefonun görüntüsünü bircıvıldamakyarın sergileyeceği yeni görüntü teknolojisiyle dalga geçmek:

Yeni şekiller ve formlar keşfediyoruz. Bir sonraki cihazınızın 17 Kasım'da nasıl hissettiğini öğrenin. '

Teaser görüntüsünün üzerindeki metin, yeni ekran teknolojisine sahip bir konsept cihaza işaret ediyor.


Oppo INNO 2020

(Resim kredisi: Oppo)

Daha geçen haftaLetsGoDigitalSamsung'unki ile aynı boyutta görünen genişletilebilir ekrana sahip bir akıllı telefon için bir Oppo patenti tespit etti.Galaxy Z Flipancak döndürülebilir ekranı sayesinde çok daha ince, daha şık bir form faktörüne sahip.


İnternet sitesitweet'teki konsept telefonun çerçevesine işaret ediyor, cihazın tüm uzunluğu boyunca çalışmıyor ve patentin tasarımına büyük ölçüde benziyor - esasen genişleyen ekrana uyum sağlamak için içeri ve dışarı kayıyor - ve varsayımı yaptı Oppo'nun yarın sunacağı şey bu; ve bunun para olduğunu düşünüyoruz.

Oppo geri çekilebilir telefon


(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Tweet'in konsept telefonunda ayrıca öne bakan bir kamera çentiği veya delikten yoksun, bu da ya sadece resmedilmediğini ya da Oppo'nun markalaşmaya hazırlandığını gösteriyor.ekran altı kamera teknolojisiyeni bir 5G telefonda da.

Oppo'nun elinde ne olduğunu öğrenmek için fazla beklememiz gerekmiyor; olay canlı olarak yayınlanıyorYoutubeyarın, 17 Kasım, 00:00 PST / 05:00 EST / 08:00 GMT.

Bugünün en iyi Oppo Reno 10X Zoom Edition fırsatları OPPO Reno 10x Zoom Çift SIM ... Amazon 1.029 $ Oppo Reno 10x Zoom Çift SIM'i Görüntüleyin ... Amazon 1.029 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital