Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Oral B Genius 9000, bu tam anlamıyla elektrikli diş fırçası teklifinde yaklaşık 187 £ indirimli!

Oral B Genius 9000, bu tam anlamıyla elektrikli diş fırçası teklifinde yaklaşık 187 £ indirimli!

Kendinize veya sevdiklerinize Sevgililer Günü hediyesi olarak elektrikli diş fırçası mı arıyorsunuz? Sevdiklerimize dişleri çok kötü olsa bile diş fırçası vermeyiz, ama belki bizden daha cesursunuzdur. Ancak başlangıçta kanayan diş etleri ve ağız kokusundan rahatsız olsalar da, kısa süre sonra derinden minnettar hissedecekler, çünkü bu alabileceğiniz en iyi elektrikli diş fırçalarından biri ve BÜYÜK bir indirimle.

• Oral-B Smart Genius 9000'i Amazon'da 116 £ 'ya satın alın - 300 £ idi, 184 £ tasarruf edin

Bu indirimin destanını bağlama oturtmak için, işte Amazon'un bugünkü diğer 'büyük' ​​elektrikli diş fırçası anlaşması:

• Oral-B Smart Series 6000'i Amazon'dan 70 £ 'a satın alın - 220 £, 150 £ tasarruf edin


Başka bir deyişle, yeterince iyi, orta sınıf bir Oral B fırçası için 70 sterlin ödeyebilir veya fazladan 20 sterlin harcayabilir ve çok akıllı bir diş fırçası alabilirsiniz, aslındaarananDahi.

Genius 9000, çok fazla baskı uygulamanızı ve diş minesinize veya diş etlerinize potansiyel olarak zarar vermenizi önlemek için son derece etkili bir şekilde temizler, çoklu temizleme ayarları ve hızları ve MouthGuard teknolojisi. Nerede fırçaladığınızla ilgili canlı bir güncelleme ve nasıl yapıldığına dair geri bildirimler gösteren bir uygulama da var.iyifırçalıyorsun. Beyazlatma, diş eti sağlığı, nefes problemleri ve daha fazlası için izleyebileceğiniz birkaç uzun vadeli program da vardır.


Fırça, sıkıcı eski bir manuel diş fırçasının plağını iki katına kadar öldürebilir ve size daha temiz dişler, daha sağlıklı diş etleri ve daha taze nefes verir. 6 fırçalama modu derin temizlik, hassas ve beyazlatma modlarını içerir. Pil, şarjlar arasında birkaç hafta dayanır.

Mütevazı harcamalarınız için ayrıca bir şarj çantası, dört fırça başlığı ve bir akıllı telefon tutucusu elde edersiniz - ikincisi, uygulamanın grafiksel geri bildirimini daha kolay görüntülemek için telefonunuzu aynaya yapıştırabilmeniz içindir. Oral-B mandrenler de standart olarak 30 günlük para iade garantisi ve iki yıl garantilidir.


Oral-B Genius 9000 CrossAction elektrikli diş fırçası £ 90 | oldu £ 300 | Amazon'da £ 210 tasarruf edin
Dört fırça başlığı - en az bir yıl için yeterli - altı temiz ayar ve ağzınız için bir Fitbit gibi fırçalama alışkanlıklarınızı geri besleyen bir uygulama ile, James Bond'un kullanabileceği elektrikli fırça. Fiyat, Black Friday'in 220 sterlinlik bir indirim aldığı bu tarafında gördüğümüz kadar düşük. Yakında bitmeli! Ve daha sonra yeniden görünün! Fırsatı Görüntüle

Oral B Smart Serisi 6000 £ 70| 220 TL oldu | Amazon'da 150 £ tasarruf edin
Beyazlatma ve hassas dahil olmak üzere dört temizleme modu ve üç fırça başlığından oluşan cömert bir seçim ile bu, uygun fiyata bir pazarlıktır. Tamam, aklı başında kimse bunun için 220 sterlin ödemez, ancak indirimler genellikle sadece% 50'lik bir markadır ve bu bundan çok daha iyidir. Anlaşmayı Görüntüle


Smart Series 6000, yıllarca gerçekten mükemmel temizlik sağlamak için Oral-B'nin mükemmel çapraz hareketli döner fırçasını kullanır. Hassas dişlere ve diş etlerine sahip olanlar için kullanışlı biri de dahil olmak üzere dört temizleme modu vardır.

Her 30 saniyede bir, ağzınızın bir sonraki 'çeyreğine' geçmenizi söyleyen bir zamanlayıcı çalar - sağ üst, sol üst, sağ alt, sol alt yaparsınız. Daha da iyisi, bir tür ağız satnavı, dişlerinizi fırçalamanız gerektiğini gösterir ve diş hekimi tarafından onaylanan 2 dakikalık temizlik işaretini geçerken size çocuksu, karikatür bir gülümseme verir. Tamam, belki çocuklarınız için sizden çok bu, ama yine de harika ve ekran siz fırçalamadığınız zamanlarda kullanışlı bir banyo saati olarak çalışıyor.

'Birinci sınıf ancak uygun fiyatlı' hissine ek olarak, 3'ten az fırça başlığı ve tabii ki bir şarj cihazı elde edersiniz. Fırçayı dişlerinize ve diş etlerinize çok sert bastırırsanız basınç kontrolü hem sizi uyarır hem de motoru yavaşlatır.

Günümüzün en iyi elektrikli diş fırçası fırsatlarından daha fazlası

Günümüzün en iyi Oral B Smart Serisi 6500, Philips Sonicare DiamondClean Sonic, Oral B Genius 9000, Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonic, Oral-B Pro 7000 Black SmartSeries, Emmi Dental, Panasonic Sonic Titreşim EW-DL82-W ve Colgate ProClinical A1500, Philips Sonicare DiamondClean ... Philips Sonicare DiamondClean Sonic Amazon $ 189.95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünPhilips Sonicare HX9903 / 11 ...Philips Sonicare DiamondClean Smart SonicNewegg189,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Oral-B - SmartSeries Pro 7000 ... Oral-B Pro 7000 Siyah SmartSeries En İyi Satın Al $ 199.99 $ 104.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz