Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Oru, yükseltilmiş katlanabilir 'origami' kano filosunu piyasaya sürdü

Oru, yükseltilmiş katlanabilir 'origami' kano filosunu piyasaya sürdü

Orijinal kutudan tekneye kanonun arkasındaki marka olan Oru Kayak, yaz eğlencesine hazır, güncellenmiş katlanabilir tekne filosunun tamamını piyasaya sürdü. Bu akıllı tekneler, kayak sahipliği söz konusu olduğunda, yani nasıl taşınacağı ve nerede saklanacağı gibi giriş engellerini ortadan kaldırır. Müşteri geri bildirimlerine dayanarak, güncellenen paketlenebilir tekneler daha dayanıklı, kurulumu daha basit ve suda daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Check out Oru Kayak on Amazon.com

Değişiklikler tam satırda bulunabilir. Yani güncellenmiş bir Giriş (markanın çığır açan tasarımı) ve Beach LT'nin yanı sıra stabil bir 12’ olarak tasarlanmış geniş kokpitli kruvazöryeni başlayanlar için en iyi kayakve orta kürekçiler - ve bir kürek arkadaşınızı yanınıza almak istediğinizde tandem kayık olarak kurulabilen Haven.

Oru Kayıkta kürek çeken iki kişi

(İmaj kredisi: Oru)
  • Bunlardan biriyle suda sıcak kalın.en iyi dalış kıyafetleri
  • ... ve değerli eşyalarınızı aşağıdakilerden biriyle güvende tutun:en iyi kuru torbalar
  • Daha yüksek bir bakış açısı mı istiyorsunuz? Bunlaren iyi kürek tahtaları

Düzenlemeler, su üzerinde izleme ve performansı iyileştirmek için artırılmış sertliğe sahip yeni döşeme tahtalarının ve uzun kürek çekme seanslarında işleri daha rahat hale getirmek için güçlendirilmiş ayaklıkların tanıtımını içeriyor. Montaj talimatlarını içeren bir QR kodu artık her tekneye yazdırılıyor, bu nedenle basılı bir kopyayı hatırlamak konusunda endişelenmenize gerek yok. Tandem Haven ayrıca balık tutma kitleri, bardak tutucular ve fotomontajlar gibi evrensel palet aksesuarlarıyla uyumlu, yeni olasılıklar açan dengeleyici bir çapraz çubuk içerir.


Oru Kayık

(İmaj kredisi: Oru)

Değişiklikler, Oru'nun 2020 Girişinden ilham alıyor; 20 lb ağırlığında ve üç dakikadan kısa sürede suya çarpmaya hazır olarak monte edilebilen devrim niteliğinde bir kano. Bu projeden öğrenilenler, aralığın geri kalanı için güncellemeleri besledi. 'Inlet'i süper erişilebilir ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarladık. Oru'nun kurucusu Anton Willis, ürün yelpazemizin geri kalanını güncelleme zamanı geldiğinde, bu dersleri ciddiye aldık' diyor.


Güncellenmiş ürün yelpazesi şimdi satın alınabilir. Daha fazla bilgi içinwww.orukayak.com.