Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • OTTY Pure Bamboo and Charcoal şilte incelemesi: Eko bükümlü, süper destekleyici bir hibrit

OTTY Pure Bamboo and Charcoal şilte incelemesi: Eko bükümlü, süper destekleyici bir hibrit

Bugünün en iyi OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömür Yatak fırsatlarıOTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 324,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Tek Kişilik OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 474,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Çift Kişilik OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 549,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - King OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 599,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Super KingDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OTTY Pure Hybrid şilte, Birleşik Krallık'ta yenilikçi bir bambu ve kömür köpüğü kullanan ilk yataktır. OTTY'ye göre, nem emici, antibakteriyel, sıcaklık düzenleyici ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmış gerçek bir süper köpüktür.


2019'da piyasaya sürülen Pure, şu anda dört hibrit içeren OTTY'nin ürün yelpazesinin en üstünde yer alıyor. Daha pahalı olan tarafta ise Pure ve tamamen yeni Pure Plus (Aynı yenilikçi köpüğe sahip Pure'un daha meraklı bir versiyonu). Aralığın ortasında,orijinal OTTY Hibrit, şu anda listemizde 4 numarada oturan ödüllü bir modelen iyi yatakSıralamada yer alır ve diğer yönleriyle Pure'a çok benzer: her ikisi de 25 cm boyunda ve 2.000'e kadar 16 cm cep yayı olan melezlerdir. Son olarak, 2019'da OTTY'nin en ucuz yatağı olarak Essential'ın yerini alan OTTY Aura var. Bu düşük fiyat için daha az yay ve daha ince bir yatak (yine de 23 cm olmasına rağmen) elde edersiniz.

Peki Pure rekabete karşı nasıl bir performans sergiliyor? Paranıza değer mi? Bambu köpüğü kırıldığı kadar mı? Tam OTTY Pure yatak incelememiz için okumaya devam edin. Ve satın almadan önce, bizimOTTY indirim kodları ve fırsatlarımevcut en iyi teklifler için sayfa (veya diğer markaların tekliflerine göre nasıl yığıldığını görünen ucuz yatak fiyatları).

OTTY Pure yatak incelemesi: Tasarım ve konfor

OTTY Pure yatak: Özellikler

Derinlik:25cm
sıkılık:Orta firma (6.5)
Boyutlar:Tek, çift, kral veya süper kral
Malzeme:Köpük ve yaylar
Çevirmek mi gerekiyor?Yapma
Teslimat:Standart için ücretsiz
İadeler:Özgür
Duruşma:100 gece
Garanti:10 yıl

OTTY Pure yatak incelememize tasarıma daha yakından bakarak başlayalım. Bu 25 cm boyunda bir yay-köpük hibritidir, ancak manşetinde bir hile vardır. Bu herhangi bir bellek köpüğü değil: bambu ve odun kömüründen yapılmıştır. Uyumak, denediğimiz diğer hafızalı köpüklerden çok farklı gelmiyor, ancak onu daha çekici kılan nitelikler var.


İlk olarak, hijyen cephesinde iyi haberler var: Köpük doğal olarak antibakteriyel ve hipoalerjeniktir ve bazı deodorantlarda bulunan kömür, yatağınızın kokmasını da engelleyebilir. Nispeten kısa bir zaman diliminde bunun ne kadar etkili olduğunu test etmek zor, ancak hepsi çok umut verici görünüyor. Çıkarılabilir bir kapak da var (harika!), ancak yalnızca kuru temizleme yapılabilir (çok iyi değil). Bambu ve odun kömürü de sürdürülebilir malzemelerdir ve bu köpüğü birçok alternatiften daha gezegen dostu yapar. Yatak şirketlerinin bunu düşüncelerine dahil ettiğini görmek güzel.

Son olarak, OTTY, malzemenin nem emici ve sıcaklık düzenleyici olduğunu söylüyor. İkincisi, birçok bellek köpüğü için iddia ediliyor ve burada oldukça iyi çalışıyor gibi görünüyor. Pure, denediğimiz diğer köpük şiltelerden daha serin uyur (cömert yaylar hava akışını da teşvik eder), ancak yine de ısıyı biraz hapseder.


OTTY Pure Hybrid incelemesi

(İmaj kredisi: OTTY)

Süslü yeni köpüğün altında, 2.000'e kadar 16 cm'lik torba yay katmanının üzerinde ekstra bir bariyer sağlamak için normal yüksek yoğunluklu bir destek köpüğü katmanı bulunur. OTTY, bunların 'şimdiye kadarki en uzun' yayları olduğu konusunda yaygara koparıyor ve kesinlikle diğer bazı markaların yaylarından daha uzunlar, ancak OTTY'nin tüm yatak modellerinin aslında 16 cm yayları olduğunu unutmayın. Yaylar biraz sıçrama sağlar ve hareket aktarımını en aza indirmek için harika bir iş çıkarır; bu, huzursuz bir yatak arkadaşınız varsa iyi bir haberdir.


HD köpük taban, sağlam bir temel sağlar ve OTTY, hava akışını teşvik etmek ve uçtan uca bir uyku yüzeyi sunmak için tasarlanmış özel yan destek bölümleri olduğunu söylüyor. Tek boyutu denedik ve kenar desteğini biraz eksik bulduk. Geceleri yuvarlanma tehlikesiyle karşı karşıya olmasanız da, şilte yan tarafta otururken destek vermiyor (25 cm'de Pure daha uzun taraftadır, bu da daha yumuşak bir kenarı daha belirgin hale getirir).

OTTY Pure Hybrid incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

OTTY, bunun sertlik ölçeğinde 6,5 olduğunu söylüyor, ancak daha sıkı olarak değerlendiririz: belki de 7,5 civarında. Yüzeye elinizle bastırdığınızda yumuşak ve yumuşak bir his verir, ancak yatarken kalçaların altı da dahil olmak üzere mükemmel bir genel destek vardır. Ayrıca çok az batacaksınız, ancak izlenim şu ki bu şilte 'içinde' değil 'üzerinde' uyuyorsunuz.

Pure, yan yatarken biraz sıkı hissediyor, bu nedenle yan uyuyanlar sabahları omuz ağrısından kaçınmak için daha yumuşak bir şey seçmek isteyebilir. Ancak düzenli olarak sırt üstü ya da özellikle önünüze yatarsanız, süper rahat, yumuşak bir üst katmanla birleştirilmiş destekleyici yaylar ideal olmalıdır.


  • Bazı hibrit rekabete göz atın:Otty Hybrid vs Simba Hybrid

OTTY Pure yatak incelemesi: Teslimat ve küçük baskı

OTTY, 100 gecelik bir deneme ve 10 yıllık bir garanti sunar. Bazı şirketler burada daha cömerttir (birkaç marka ile bir yıla kadar deneme ve 25 yıla kadar garanti alabilirsiniz), ancak bu standartla ilgilidir. Şilteleri sevmiyorsanız, bu süre zarfında ücretsiz olarak iade edebilirsiniz - görünür hasar küçük bir ücrete tabi olacaktır, bu nedenle bir yatak kullanmanızı öneririz.yatak koruyucu, güvenli tarafta olmak. Deneme sürümünün yalnızca doğrudan OTTY'den satın alırsanız geçerli olduğunu unutmayın (bu marka Amazon üzerinden de satılmaktadır).

Pure, haddelenmiş ve kutulu olarak teslim edilir ve teslimat güzel ve pürüzsüzdü. Bu şilte, Tek boyda bile, sözde çevre dostu bir seçenek için ideal olmayan bir dolu plastik ambalajla birlikte gelir.

Pure'unuzun tercih ettiğiniz odaya teslim edilmesini istiyorsanız, premium teslimat seçeneğini seçebilirsiniz ve bu size ekstra 10 sterline mal olur - bu da bankayı kırmaz, ancak bunun bazı markaların sunduğu bir hizmet olduğunu unutmayın. ücretsiz (hizmet, kilitlenme sırasında mevcut değildir). Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç teslimat seçeneği var. Hafta içi standart teslimat ücretsizdir. Cumartesi günü teslim edilmesini istiyorsanız, 20 £ ödemeniz gerekir. Seçtiğiniz odaya teslimat ve ambalajın imhası için ekstra 10 £ ve OTTY'nin eski yatağınızı atmasını istiyorsanız, bu ekstra 30 £.

OTTY Pure yatak incelemesi: Fiyat

Tam fiyata, OTTY Pure, pazarın orta-üst ucunda yer alır. Bir Bekar için RRP 499,99 £, Çift kişilik sizi 699,99 £, Kral 799,99 £ ve Süper Kral 899,99 £ geri getirecektir. Bir İmparatorun maliyeti 949,99 £ (bizimyatak boyutları kılavuzutüm bunların ne anlama geldiğinden emin değilseniz).

Ancak, hemen hemen tüm yatak markalarının düzenli satış yaptığını unutmayın, bu nedenle tam fiyat ödemeniz gerekmeyebilir. bizim başımızaOTTY yatak indirim kodları ve fırsatlar sayfasıveya bölgenizdeki en güncel fiyatı görmek için aşağıdaki widget'ı kullanın.

Bugünün en iyi OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömür Yatak fırsatlarıOTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 324,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Tek Kişilik OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 474,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Çift Kişilik OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 549,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - King OTTY PURE Hibrit Bambu &... otty uyku 599,99 £ Görünüm OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü...OTTY PURE Hibrit Bambu ve Kömürlü Yatak - Super KingDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

OTTY Pure yatak incelemesi: Diğer insanlar ne düşünüyor?

OTTY Pure nispeten yeni bir ürün olduğundan, henüz danışılacak çok fazla inceleme yok. Ancak, bulabildiklerimizden ilk izlenimler son derece olumluydu. Bu incelemeyi daha sonraki bir tarihte uzun vadeli değerlendirmemizle güncelleyeceğiz. Bir şirket olarak OTTY, TrustPilot'ta çok yüksek puanlar aldı ve yazı yazılırken ~6.5k incelemede ortalama 5 üzerinden 4,6 puan aldı. Yorumcuların %82'si OTTY'ye tam beş yıldız verdi.

OTTY Pure yatağı satın almalı mıyım?

OTTY Pure Hybrid'den çok etkilendik. Harika bir yumuşaklık ve destek dengesi sağlar ve arka veya ön traverslere bir tişörtle uymalıdır. Birkaç kusur var – örneğin kenar desteği daha iyi olabilirdi – ama hiçbir şey anlaşmayı bozmuyor. Yeniliği daha sürdürülebilir malzemelerde görmek de güzel; bambu ve kömür hafızalı köpük, denediğimiz diğer hafızalı köpüklerden daha iyi olmasa da, en azından iyi çalışır.